Typy i kursy bukmacherskie na walkę wieczoru gali KSW 68 Salahdine Parnasse – Daniel Rutkowski. W tym artykule znajdziesz zapowiedź walki Parnasse vs Rutkowski, która bez wątpienia wzbudza ogromne zainteresowanie. Bukmacherzy w roli faworyta widzą Francuza, ale nasz zawodnik na pewno nie jest na straconej pozycji. Na walkę Parnasse – Rutkowski Fortuna przygotowała promocję, dzięki której za wygraną Polaka możesz zyskać 100 PLN. Sprawdź koniecznie wszystkie szczegóły, zgarnij 100 zł i sprawdź nasz typy na starcie Parnasse – Rutkowski! Zapraszamy!

rutkowski ksw 68 kursy

Salahdine Parnasse – Daniel Rutkowski, typy bukmacherskie

Na samym początku sprawdź, gdzie oglądać galę KSW 68 oraz walkę wieczoru, w której Parnasse zmierzy się z Rutkowskim. Teoretycznie więcej szans na zwycięstwo daje się Francuzowi, który jest aktualnym mistrzem federacji. Przewaga kursowa nie jest jednak tak duża, żeby uważać, że wszystko jest przesądzone. Nie tak dawno Parnasse przegrał bardzo ciekawą walkę z Danielem Torresem. Eksperci twierdzą, że po tym pojedynku u tego zawodnik spadła pewności siebie i tym razem również może mieć duże problemy.

Daniel Rutkowski jest natomiast zmotywowany jak nigdy wcześniej, a główny wpływ ma na to fakt, że stawką pojedynku jest pas kategorii piórkowej. Polski zawodnik od 2016 roku nie przegrał ani jednego starcia, a w całej karierze zaznał tylko dwie porażki i miały one miejsce na samym jej początku. W ostatnim czasie Rutkowski znacząco poprawił swoje umiejętności (szczególnie bokserskie) i naszym zdaniem na KSW 68 to on będzie górą. Typ na zwycięstwo Rutkowskiego w walce z Parnasse jest naszym zdaniem bardzo dobrym rozwiązaniem, a w Fortunie za taki zakład możesz zgarnąć dodatkowe 100 PLN!

parnasse rutkowski typy

100 PLN za wygraną Rutkowskiego – specjalna promocja

W ostatnim czasie federacja KSW poczyniła ogromny progres i nic dziwnego, że bukmacherzy coraz chętniej wystawiają różne ciekawe promocje. Jedną z nich jest właśnie dodatkowe 100 zł za wygraną Rutkowskiego w starciu z Salahdine’m Parnasse. Łap wszystkie szczegóły:

  1. W dniach 17-19.03.2022 do godziny 19:00 zarejestruj konto w Fortunie oraz udziel zgody na komunikację.
  2. Załóż konto z kodem ZAGRANIE i uczyń to koniecznie z linku: https://zagranie.com/go/fortuna.
  3. Dokonaj pierwszego depozytu na min. 50 zł.
  4. Zagraj pierwszy kupon na wygraną Daniela Rutkowskiego z oferty przedmeczowej (prematch) za co najmniej 5 zł brutto.
  5. Na kuponie musi znajdować się tylko jeden typ na zwycięstwo Daniela Rutkowskiego.
  6. Jeżeli kupon okaże się wygrany, oprócz wygranej otrzymasz dodatkowo bonus o wartości 100 zł.
  7. Środki bonusowe należy obrócić 1x przed wypłatą, bez kursu minimalnego (bonus wypłacany jest w punktach lojalnościowych).

Naszym zdaniem typ w walce Parnasse – Rutkowskiego na zwycięstwo Polaka ma ogromne szanse powodzenia, ta promocja za takie zdarzenie gwarantuje dodatkowe 100 PLN!

Fortuna
Wygra Rutkowski

Parnasse – Rutkowski: kursy bukmacherskie

Starcie Parnesse – Rutkowski zamyka kartę walk KSW 68. Nie powinno być to żadnym zaskoczeniem, ponieważ obaj zawodnicy prezentują bardzo wysoki poziom, a stawką jest pas mistrzowski. Według bukmacherów więcej szans na zwycięstwo ma Francuz, ale naszym zdaniem to Polak, który zawalczy na naszym terenie, będzie górą.

Kursy na Parnasse - Rutkowski

Fortuna
1.56
Salahdine Parnasse
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
2.39
Daniel Rutkowski
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

W ostatnim czasie umiejętności Daniela Rutkowskiego stale się polepszają, a nie tak dawne zwycięstwa z Filipaem Pejićiem oraz Adrianem Zielińskim na pewno daję wiele pewności siebie. Tę z kolei w nieco gorszym staniem może mieć Parnasse, który nie tak dawno przegrał z Danielem Torresem. Zdaję sobie sprawę z tego, że rewanż był już udany, ale tamto starcie pokazała, że Francuza da się złamać i Polak zrobi wszystko, żeby to zrobić.

Typ na walkę Parnasse – Rutkowski

Tak jak wspominałem, moim zdaniem górą w tym starciu będzie Daniel Rutkowski. Warto jednak dodać, że wiele wskazuje na to, że zobaczymy długi i wyczerpujący pojedynek. Stawka oraz umiejętności obu zawodników pozwalają sądzić, że walka toczyć się w pełnym dystansie. Zarówno Parnasse, jak i Rutkowski w głowie mają tylko i wyłącznie zwycięstwo, ale naszym zdaniem nikt za wszelką cenę nie będzie chciał kończyć walki na samym jej początku. Dlatego moim drugim typem na Parnasse – Rutkowski jest to, że starcie zakończy się przez decyzję!

Fortuna
Walka zakończy się na punkty - TAK
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze