Gdzie oglądać KSW 68? Kolejna gala MMA w naszym kraju zbliża się wielkimi krokami. Federacja KSW nie próżnuje i już w najbliższą sobotę będziesz mógł oglądać m.in. pojedynek o pas wagi piórkowej. Gdzie znajdziesz transmisje z KSW 68? Wiemy, jak oglądać KSW 68, a także znamy wszystkie informacje odnośnie ceny i PPV.

viaplay

Gdzie oglądać KSW 68?

Już kilka miesięcy temu federacja KSW wkroczyła w nową erę, która wiązała się z tym, że organizacja zakończyła współpracę z telewizją Polsat. To jednak nie oznacza, że KSW 68 nie będziesz mógł oglądać w swoim TV. Jest wręcz przeciwnie – na bazie partnerstwa z Viaplay KSW możesz oglądać w TV, na komputerze, a także w urządzeniach mobilnych.

KSW 68 to popularne wydarzenie również w zakładach bukmacherskich. Jeśli znasz ten rynek, to doskonale zdajesz sobie sprawę, że bukmacherzy oferują transmisje live. Czy KSW 68 można u nich oglądać? W tym przypadku nie ma takiej opcji – na wyłączność transmisje oferuje tylko platforma Viaplay.

KSW 68 transmisja i stream online

Jeśli chodzi o KSW 68 to w internecie zrobisz nie tylko typy na MMA, ale też obejrzysz całe to wydarzenie. Viaplay to aplikacja na Smart TV, ale też możliwość oglądania za pośrednictwem strony internetowej. Co więcej, stream online może być uruchomiony również w aplikacji mobilnej na iOS i Android.

Co zrobić, żeby obejrzeć transmisje live z KSW 68? Oto nasza instrukcja:

  1. Załóż konto w Viaplay wybierając nasz link do rejestracji
  2. Dokonaj opłaty za miesięczny okres subskrypcji oferty Viaplay
  3. W dniu gali uruchom platformę streamingową, a następnie wybierz KSW 68 live

Kiedy KSW 68? [DATA]

O tym, kiedy odbędzie się KSW 68, dowiedzieliśmy się kilka tygodni temu, bo w lutym. To standard, że federacja zdradza z wyprzedzeniem, kiedy zamierza zorganizować kolejną galę. Tak więc kibice mogli rezerwować czas, a także kupować bilety już kilkanaście dni temu. Dokładnie KSW 68 odbędzie się w sobotni wieczór tj. 19 marca. Transmisja live z tego wydarzenia rozpocznie się od godziny 20:00.

ksw 68 fortuna

Gdzie odbędzie się gala KSW 68? [MIEJSCE]

Federacja KSW zwykle wybiera większe miasta, tak żeby kibice mogli wypełnić halę sportową. Poprzednie wydarzenia odbyły się Warszawie, Szczecinie i Gliwicach. Tym razem KSW 68 zagości w Radomiu. To właśnie w miejskiej hali fani MMA w Polsce będą mogli oglądać m.in. starcie Salahdine’a Parnasse z Danielem Rutkowskim. Oczywiście poza mistrzowską walką dojdzie też do pozostałych konfrontacji, w których wystąpi m.in. Michał Kita, Albert Odzimkowski i Damian Janikowski.

KSW 68 transmisja – gdzie oglądać KSW 68 za darmo?

Czy można oglądać KSW 68? To raczej niewykonalne zadanie, ponieważ transmisja live kodowana jest przez Viaplay. To streamingowy operator, który zasłynął w Polsce z transmisji meczów Bundesligi, a także Ligi Europy i Ligi Konferencji. KSW to kolejne wydarzenie, które możesz oglądać w Viaplay na żywo.

Wybierając transmisję live z KSW 68 musisz liczyć się z poniesieniem pewnych kosztów. Aby uzyskać dostęp do Viaplay trzeba z góry zapłacić za pełny miesiąc subskrypcji. W tym pakiecie masz od razu pozostałe transmisje, a także produkcje filmowe, które znajdują się w Viaplay.

KSW 68 w Viaplay

Viaplay pod koniec 2021 roku nawiązało dłuższe partnerstwo z federacją KSW. To oznacza, że najbliższe gale również będą transmitowane u tego operatora. Jeśli chcesz oglądać KSW 68 w Viaplay, to możesz założyć konto w tej platformie wybierając nasz link rejestracyjny. Warto jednak podkreślić, że nie wystarczy sama rejestracja. Aby uruchomić transmisję na żywo, należy dokonać opłaty za miesięczną subskrypcję.

viaplay

KSW 68 na żywo w telewizji

Transmisja w TV z KSW 68 możliwa jest poprzez aplikację na Smart TV, a także Android TV i Apple TV. To platforma online, która posiada dedykowaną aplikację, co sprawia, że jeśli masz TV podłączony do internetu, to możesz skorzystać z Viaplay online. Oczywiście to nie zwalnia cię z tego, żeby wcześniej opłacić PPV. W tym przypadku i tak musisz posiadać konto w Viaplay z aktywną subskrypcją, żeby stream online z KSW 68 działał bez zakłóceń.

KSW 68 PPV

Dawniej, a więc przed erą Viaplay KSW było dystrybuowane w systemie PPV. W podobny sposób, co dzisiaj można oglądać Gromdę, High League czy FAME MMA. Wówczas trzeba było dokonać jednorazowej opłaty tylko za transmisje z gali. PPV na KSW 68 to już przeżytek, bo platforma Viaplay odwróciła ten trend. Transmisja live KSW 68 w Viaplay jest w abonamencie z pozostałymi usługami tej platformy. To oznacza, że jeśli dokonasz opłaty w Viaplay za KSW 68, to jednocześnie uzyskasz dostęp do Bundesligi, Ligi Europy, Ligi Konferencji i NHL.

Cena PPV na KSW 68

Ile kosztuje dostęp do PPV na KSW 68? Transmisja na żywo w Viaplay wyceniona jest na 34 złote. Tyle kosztuje miesięczna subskrypcja tej platformy. Warto jednak pamiętać, że poza KSW 68 uzyskujesz dostęp m.in. do całej biblioteki filmowej Viaplay.

Jak dokonać opłaty za transmisję w Viaplay? Najpierw powinieneś utworzyć konto w serwisie, co sprowadza się do wypełnienia formularza, w którym podajesz tylko najważniejsze informacje. Następnie za pośrednictwem karty płatniczej VISA/Mastercard możesz dokonać zakupu PPV na KSW 68. Jeśli nie anulujesz subskrypcji, to będzie ona automatycznie odnawiana w kolejnych miesiącach.

fortuna ksw 68

Kod promocyjny na KSW 68

Kod promocyjny na KSW 68? Naszym zdaniem najlepiej skorzystać z oferty jednego ze sponsorów gali, a więc bukmachera Fortuny. Tam kod na obstawianie KSW 68 brzmi: ZAGRANIE. W zamian za niego możesz odebrać najwyższe bonusy bukmacherskie. Co dokładnie uzyskasz? W skład oferty wchodzą:

  • Darmowy zakład 20 zł
  • Zakład bez ryzyka 600 zł
  • Bonus 100% do 2100 zł

Oczywiście kodu Fortuny nie można mylić z kodem PPV. W przypadku Fortuny aktywujesz kod przy rejestracji u tego bukmachera. To zapisanie się do ekskluzywnej promocji. Jeśli planujesz obstawianie KSW 68 to warto rozważyć tego rodzaju ofertę.

Przypomnijmy, że gala KSW 68 w Radomiu odbędzie się 19 marca (sobota). Jedyna możliwość oglądania jej na żywo to konto w Viaplay.

Fot. PressFocus

FAQ

Kiedy i gdzie gala KSW 68?

KSW 68 odbędzie się w Radomiu 19 marca 2022 roku (sobota).

Gdzie oglądać KSW 68?

Transmisja live z KSW 68 będzie pokazywana na platformie Viaplay.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze