Kto walczy w KSW 68? Zawodnicy już przebierają nogami, bo gala KSW 68 w Radomiu zbliża się wielkimi krokami. Znamy dokładną rozpiskę karty walk, a także główne pojedynki na KSW 68. Starciem wieczoru będzie rywalizacja o mistrzowski pas w wadze piórkowej. Naprzeciw Salahdine’a Parnasse wyjdzie nasz reprezentant, Daniel Rutkowski. Na karcie walk znalazło się też miejsce dla pozostałych Polaków: Damiana Janikowskiego, Michała Kity i Alberta Odzimkowskiego.

ksw 68 fortuna

KSW 68 karta walk

Na karcie walk KSW 68 możemy znaleźć dziewięć pojedynków. Włodarze federacji tym razem postawili tylko na męskie starcia. Podczas gali w Radomiu nie zobaczymy kobiecych konfrontacji. Co ważne, karta walka skonstruowana jest w ten sposób, że kibice będą mogli emocjonować się pojedynkami w wadze ciężkiej, półciężkiej czy piórkowej. Dzięki temu na różnorodność MMA nie będzie można narzekać.

Wszystkie oczy kibiców będą zwrócone na walkę wieczoru. Tam Polak stanie przed szansą na zdobycie pasa KSW. Jego rywalem będzie utytułowany Salahdine Parnasse, który z reguły nie przegrywa.

Walka wieczoru KSW 68 Salahdine Parnasse vs Daniel Rutkowski

Jeśli chodzi o KSW 68, to w pierwszej kolejności będą robione typy bukmacherskie na konfrontacje Parnasse vs Rutkowski. Polak to pretendent do tytułu, który w konfrontacji z Francuzem nie jest skazywany na pożarcie. Parnasse ma na swoim koncie tylko jedną porażkę, ale to nadszarpnęło jego wizerunek. Daniel Torres pokazał, że Francuz nie jest niepokonanym zawodnikiem. Rutkowski jest na tyle wszechstronny, że może być dla Parnasse twardym orzechem do zgryzienia.

Starcie o pas KSW 68 możesz obstawiać w BETFAN. Bukmacher ten już teraz oferuje kilkanaście rozszerzeń do tego pojedynku. Faworytem w kursach jest Francuz, co nie oznacza, że BETFAN nie daje żadnych szans Polakowi.

Damian Janikowski vs Tomasz Jakubiec

Polscy kibice będą koncentrować się nie tylko na walce Daniela Rutkowskiego. Na karcie walk znajduje się też brązowy medalista z Igrzysk Olimpijskich, Damian Janikowski. Wrocławianin w kolejnym pojedynku MMA zmierzy się z Tomaszem Jakubcem. Jak na razie kariera Janikowskiego w KSW to wzloty i upadki. Ostatnio były zapaśnik przegrał z Pawłem Pawlakiem, co ponownie wyhamowało jego karierę w tej federacji. Wcześniej Janikowski przegrywał m.in. z Szymonem Kołeckim i Michałem Materlą.

W Fortunie obstawisz ten pojedynek, a w ocenie tego bukmachera faworytem jest Damian Janikowski.

fortuna ksw 68

KSW 68 gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać KSW 68? W tym przypadku nie powinieneś mieć problemu z wyborem bukmachera, bo walki dostępne są niemalże u wszystkich legalnych operatorów. Kolejne gale KSW są bardzo popularne w zakładach bukmacherskich, a więc bukmacherzy chętnie wystawiają kursy na poszczególne pojedynki.

KSW 68 obstawisz w Fortunie, czyli bukmacherze sponsorującym federację. Od dłuższego czasu firma ta związała się z KSW, a co za tym idzie oferuje bogatą ofertę na galę w Radomiu i kolejne wydarzenia. W Fortunie obstawisz walkę Parnasse – Rutkowski, a także pozostałe konfrontacje. Do wyboru masz zakłady poprzez stronę efortuna.pl lub aplikację mobile.

Obstawianie KSW 68 działa również w STS, Superbet i BETFAN. To wysoko oceniani bukmacherzy, o czym świadczy ich pozycja w naszym rankingu, który znajdziesz na zagranie.com.

Zakład bez ryzyka na KSW 68 od STS

W STS na KSW 68 możesz odebrać bonus w formie zakładu bez ryzyka. Jeśli nie masz konta u tego bukmachera, to idealna okazja, żeby je zarejestrować. Ubezpieczony kupon bez ryzyka może obejmować walki KSW 68. Jak odebrać bonus? Wystarczy zarejestrować konto z kodem promocyjnym: ZAGRANIE, a następnie dokonać wpłaty i wytypować pierwszy zakład.

KSW 68 STS

W razie porażki otrzymasz od STS zwrot stawki do 234 złotych. Co więcej, w promocji dla nowych graczy możesz zgarnąć również: 30 zł freebetu i 100% do 1200 zł.

Gdzie obstawiać KSW 68? Sprawdź ofertę BETFAN!

W ofercie BETFAN znajdziesz wiele zakładów na KSW 68. Przy każdej walce bukmacher ten oferuje kilkanaście rynków. To oznacza, że możesz przebierać w różnego rodzaju typach na liczbę rund czy wynik walki. Co więcej, jako nowy użytkownik bukmachera możesz postawić zakład bez ryzyka do 600 złotych. Co jeśli przegrasz? Odbierzesz zwrot stawki, który wystarczy tylko raz obrócić przed wypłatą środków na konto bankowe.

Betfan KSW 68

Aby skorzystać z zakładu bez ryzyka od BETFAN należy założyć konto u tego bukmachera z kodem: ZAGRANIE. Po odebraniu cashbacku możesz dokonać kolejną wpłatę i zyskać 100% bonus do 1000 zł.

Obstawianie KSW 68 w Fortunie

W Fortunie KSW 68 obstawisz na stronie online i aplikacji mobilnej na iOS/Android. Jeśli nie masz konta u tego operatora, to możesz odebrać kod promocyjny: ZAGRANIE na bonusy powitalne. W jednym z nich zyskasz szansę na postawienie zakładu bez ryzyka do 600 zł. Oferta obejmuje obstawianie KSW 68, co jest dobrą wiadomością dla wszystkich typerów MMA.

Bukmacher Fortuna na KSW 68 udostępnia najwięcej możliwych rynków przed walką. Widać, że dla tej firmy to bardzo istotne wydarzenie sportowe. W Fortunie znajdziesz wiele dodatkowych rozszerzeń związanych z końcem walki, a także poszczególnymi rundami.

KSW 68 – oferta i bonusy od Superbet

W Superbet obstawianie KSW 68 możesz rozpocząć od odbioru bonusów na start. Początkowo za rejestrację z kodem promocyjnym otrzymasz freebet 34 zł, zakład bez ryzyka do 1300 zł i bonus 100% do 200 złotych. W ofercie Superbet znajdują się kursy na wszystkie pojedynki z karty walk KSW 68.

Obstawianie KSW 68

W obstawianiu KSW 68 warto wybrać bukmachera, który raz – oferuje najwięcej zakładów, a dwa – pozwala zyskać najlepsze promocje. Naszym zdaniem Fortuna, STS, BETFAN czy Superbet to firmy, które spełniają tego rodzaju warunki.

Decydując się na obstawianie walk KSW 68 zachęcamy cię do tego, żebyś każdy z pojedynków dokładnie przeanalizował. Na Zagranie na bieżąco publikujemy typy na sporty walki, gdzie zwracamy uwagę na kluczowe elementy: formę, H2H, styl walki, a także przewidywania ekspertów. To najważniejsze kwestie, które trzeba znać przed postawieniem zakładu na KSW i każdą inną galę MMA.

KSW 68 – kto walczy?

Na KSW 68 poza Salahdine Parnasse i Danielem Rutkowskim, dojdzie też do starcia wagi ciężkiej. Chodzi o pojedynek Michała Kity z Ricardo Praselem. Na karcie walk ciekawie zapowiada się też konfrontacja Alberta Odzimkowskiego. To zawodnik z Radomia, który będzie mógł wystąpić przed własną publicznością. Dla Odzimkowskiego to o tyle ważna walka, że będzie ona szansą do tego, żeby powrócić na zwycięską ścieżkę po trzech przegranych konfrontacjach.

Kto jeszcze pojawi się w oktagonie? Oto lista zawodników:

 • Michał Pietrzak
 • Tomasz Romanowski
 • Patryk Kaczmarczyk
 • Michał Domin
 • Tommy Quinn
 • Rafał Kijańczuk
 • Yann Kouadja
 • Piotr Kacprzak
 • Jose Santiago Jr.
 • Marcin Trzciński
 • Adam Tomasik

KSW 68 – zawodnicy i wszystkie walki

 • 65,8 kg/145 lb: Salahdine Parnasse (16-1-1, 2 KO, 5 Sub) vs Daniel Rutkowski (13-2 1NC, 7 KO, 1 Sub)
 • 80 kg/176 lb: Michał Pietrzak (10-4-1, 3 KO, 2 Sub) vs Tomasz Romanowski (14-8 1NC, 5 KO, 1 Sub)
 • 83,9 kg/185 lb: Damian Janikowski (6-4, 4 KO, 1 Sub) vs Tomasz Jakubiec (10-3, 4 KO, 1 Sub)
 • 120,2 kg/265 lb: Michał Kita (21-13-1, 13 KO, 5 Sub) vs Ricardo Prasel (11-3, 3 KO, 8 Sub)
 • 65,8 kg/145 lb: Patryk Kaczmarczyk (7-1, 1 KO, 2 Sub) vs Michał Domin (4-2, 2 KO, 1 Sub)
 • 83,9 kg/185 lb: Albert Odzimkowski (11-6, 3 KO, 7 Sub) vs Tommy Quinn (8-5, 3 KO, 1 Sub)
 • 93 kg/205 lb: Rafał Kijańczuk (10-4, 9 KO) vs Yann Kouadja (8-4, 6 KO, 2 Sub)
 • 65,8 kg/145 lb: Piotr Kacprzak (6-3, 1 KO, 3 Sub) vs Jose Santiago Jr. (11-4 1NC, 3 KO, 3 Sub)
 • 93 kg/205 lb: Marcin Trzciński (1-1) vs Adam Tomasik (5-1, 2 KO, 3 Sub)

Michał Kita vs Ricardo Prasel

Michał Kita po tym jak pokonał Marka Samociuka teraz zawalczy z brazylijskim rywalem. Ricardo Prasel zadebiutuje w KSW. Ostatnio uległ on Mikhailowi Mokhnatkinowi we wrześniu ubiegłego roku.

Michał Pietrzak vs Tomasz Romanowski

To ciekawa konfrontacja w wadze półśredniej. Michał Pietrzak jest po dwóch wygranych i remisie z Szamilem Musajewem. Tomasz Romanowski kilka miesięcy temu zwyciężył Aleksandara Rakasa. Faworytem konfrontacji jest Pietrzak, który znajduje się w lepszym etapie swojej kariery.

Fot. PressFocus

FAQ

Kto wystąpi na KSW 68?

Na KSW 68 główną walką jest pojedynek o mistrzowski pas pomiędzy Salahdinem Parnasse a Danielem Rutkowskim.

Gdzie obstawiać KSW 68?

Walki KSW 68 można obstawiać u prawie wszystkich bukmacherów w Polsce. Na Zagranie polecamy ofertę STS, BETFAN, Fortuny i Superbet.

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze