Dla żadnego gracza nie ma chyba nic lepszego niż obstawianie bez depozytu, czyli możliwości wykorzystania darmowych zakładów. Bukmacherzy coraz chętniej sięgają po ten rodzaj promocji, ponieważ jest to doskonała okazja, żeby wyróżnić się na tle konkurencji i zachęcić do założenia konta. W tym artykule dowiesz się, u jakich bukmacherów możesz obstawiać bez depozytu oraz jakie kody bonusowe wykorzystać, żeby zgarnąć jeszcze więcej! Serdecznie zapraszamy!

Obstawianie bez depozytu? To możliwe!

Dla osób, które nie za bardzo interesują się bukmacherką, możliwość zawierania darmowych zakładów może wydawać się czymś bardzo dziwnym, a wręcz niemożliwym. Od pewnego jednak czasu bukmacherzy coraz chętniej sięgają po ten rodzaj promocji. Freebety stały się praktycznie nieodłącznym elementem każdego szanującego się operatora, a dla niektórych graczy są one nawet na pierwszym miejscu.

Zakładasz konto i od razu dostajesz darmowe środki na grę! Brzmi idealnie, prawda? Niektórzy bukmacherzy oferują możliwość zawierania darmowych zakładów i tak naprawdę aż żal z tego nie skorzystać. Zwróć uwagę na to, że z naszymi kodami promocyjnymi możesz liczyć na jeszcze większe freebety! Poniżej znajdziesz spis bukmacherów, u których możesz liczyć na obstawianie bez depozytu. Ale po kolei…

Depozyty, freebety, kody, bonusy – o co chodzi?

Niewykluczone, że są z nami osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z typowaniem meczów, dlatego szybko wytłumaczę o co chodzi w obstawianiu bez depozytu. Depozytem nazywamy wpłatę na swoje konto u bukmachera. Od jakiegoś czasu co raz więcej firm decyduje się na promocję, która polega na tym, że w zamian za założenie konta otrzymujesz środki na zawarcie dowolnego kuponu. Oczywiście pieniędzy tych nie możesz od razy wypłacić, ale możesz za nie puścić kupon.

Jak sama nazwa wskazuje – freebet to darmowy zakład, czyli możliwość zagrania kuponu za określoną sumę, bez konieczności wcześniejszej wpłaty. A zatem możemy powiedzieć, że obstawianie bez depozytu jest jak najbardziej możliwe. Pamiętaj również o naszych kodach promocyjnych, które gwarantują Ci omawiane freebety lub podnoszą ich wartość!

W dodatku zwróć jeszcze uwagę na to, że bukmacherzy bardzo często oferują różnego rodzaju promocje, które pozwalają na zgarnięcie bonusu właśnie w formie freebeta. Zajrzyj do naszej zakładki ZAKŁADY BUKMACHERSKIE, a będziesz ze wszystkim na bieżąco!

Obstawiaj bez depozytu w STS!

Przegląd bukmacherów bez depozytu rozpoczniemy nie inaczej jak od największej polskiej firmy, która oferuje najwyższy freebet. Po założeniu konta w STS (bez wykorzystania naszego kodu promocyjnego) możesz liczyć na darmowy zakład w wysokości 25 PLN.

Jednak z naszym kodem promocyjnym: 1259PLN, zgarniesz freebet 29 PLN, co w dalszym rozrachunku oznacza wyższą wygraną, która trafi na Twoje konto! W dodatku skorzystanie z naszej oferty upoważnia Cię do wzięcia udziału w wielu innych promocjach. O szczegółach i obstawianiu bez depozytu u największego polskiego bukmachera przeczytasz tutaj –> STS bonus.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 230 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1500 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 230 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Freebet 25 PLN w Totolotku

Kolejny na naszą listę trafia najstarszy polski operator, którym jest Totolotek. Od pewnego czasu zauważalne stało się to, że omawiany bukmacher zaczął odstawać od czołówki, w której znajdują się STS, Fortuna czy forBET. Na szczęście Totolotek zareagował dość szybko i wprowadził kilka ulepszeń technicznych oraz wizerunkowych. Jednym z nich jest możliwość zgarnięcia darmowego zakładu.

Standardowa oferta oznacza 20 PLN. Jednak z naszym kodem promocyjnym: 574PLN możesz liczyć na freebet wyższy aż o 25%, czyli w Totolotku czeka na Ciebie 25 PLN. Szczegóły oferty znajdziesz tutaj –> Totolotek bonus. Nie sądzisz, że obstawianie bez depozytu staje się coraz bardziej atrakcyjne? 😉

Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 500 zł od depozytu +49 zł aplikacja mobilna + 20 25zł freebet + 0150 zł bez ryzyka

standardowa oferta 549 PLN. z naszym kodem: 724 PLN

Kod rejestracyjny
724PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 549 zł
FREEBET: 25 zł
BEZ RYZYKA: 150 zł
Kod promocyjny: 724PLN 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

20 PLN w Fortunie czeka na Ciebie

Czas na drugiego największego polskiego bukmachera. Fortuna ma na naszym rynku niezwykle silną pozycją. Gracze, którzy korzystają z jej usług nie mogą za bardzo narzekać, a już na pewno nie zrobią tego pod kątem freebeta.

Po rejestracji z naszym kodem promocyjnym: 1145PLN możesz liczyć na obstawienie kuponu bez depozytu w wysokości 20 PLN! Trzeba jednak podkreślić, że omawiany freebet otrzymasz w postaci punktów FKP, ale niczego się nie obawiaj, ponieważ są one bardzo dobrym rozwiązaniem. Jedyne co musisz zrobić, to przy zawieraniu zakładu wybrać opcję “Do zapłaty 2,800 punktów FKP”. Na uwagę zasługuje to, że w przypadku Fortuny niewymagany jest żaden obrót. Nic tylko obstawiać bez depozytu!

Jak płacić punktami FKP za obstawianie w Fortunie

LV BET również daje 20 PLN

Tym razem wspomnę o bukmacherze LV BET, który podobnie jak wcześniej omawiana Fortuna, przygotował freebet w wysokości 20 PLN. Tym razem przy rejestracji również musisz użyć naszego kodu  promocyjnego: 1500PLN. Jak widzisz korzystanie z ofert, które dla Ciebie przygotowaliśmy jest bardzo dobrym rozwiązaniem, ponieważ dzięki temu możesz obstawiać bez depozytu!

Należy wspomnieć, że w przypadku LV BET konieczne jest również wysłanie maila na adres promocje@lvbet.pl, a w tytule należy wpisać „Bonus bez Depozytu” – tylko wtedy na Twoim koncie pojawi się darmowy zakład, którym będzie 1 PLN z możliwością użycia mnożnika kursowego x20.

lvbet bonus - 20 zł

Obstawianie bez depozytu w PZBuk!

Zainteresowany dalszym obstawianiem bez depozytu? To koniecznie sprawdź co przygotował dla Ciebie PZBuk. U tego bukmachera czeka na Ciebie freebet w wysokości 10 PLN, który otrzymasz po rejestracji z kodu promocyjnego: 300PLN.

W przypadku tego bukmachera darmowy zakład dostajesz w postaci punktów w sklepie. W zależności od Twoich potrzeb możesz wymienić je na bonus od depozytu do 100 zł lub wspomniany bonus bez depozytu w wysokości 10 PLN. Co wybierasz?

Koszulka bukmachera PZBuk
Koszulka bukmachera PZBuk
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

500 PLN zakład bez ryzyka + 20 PLN darmowy zakład

standardowa oferta 500 pln. z naszym kodem: 520 pln

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 500 zł

DARMOWY ZAKŁAD: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

I na deser: EWINNER!

W tym artykule opisuję możliwości obstawiania bez depozytu, ale na koniec pozwolę sobie wspomnieć o jeszcze jednym freebecie, który jednak tego depozytu wymaga. Mowa tutaj o stosunkowo młodej firmie, którą jest eWinner. U tego bukmachera możesz liczyć na freebet w wysokości 25 PLN, ale w tym wypadku wymagane jest wcześniejsze zagranie kuponu za 50 PLN.

Uważam, że warto wspomnieć o tym bonusie, ponieważ nie wymaga od gracza zbyt dużo, a w łatwy sposób możesz zgarnąć dodatkowe 25 PLN na grę. Więcej szczegółów o promocjach u omawianego bukmachera znajdziesz tutaj –> eWinner bonus.

Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100  110 zł bez ryzyka + 50% do 500 zł od drugiego depozytu

standardowa oferta 600 PLN. z naszym kodem: 610 PLN

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 50% do 500 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 110 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Freebety od Zagranie? TAK!

Wiesz już czym jest obstawianie bez depozytu i wiesz u jakich bukmacherów możesz zgarnąć freebety. Jeśli jednak szukasz więcej darmowych zakładów to koniecznie bądź na bieżąco z naszymi promocjami. W ostatnim czasie przygotowaliśmy dla Was akcje ALE JAJA 2020 oraz MAJÓWKOWY QUIZ ZAGRANIE, w których do zgarnięcia były omawiane freebety o wartości 50 PLN. Nie chcesz przegapić, żadnej okazji i chcesz obstawiać bez depozytu? Kliknij poniższy baner i dołącz do naszej grupy!

Na koniec zostawię Cię z darmowymi kuponami bukmacherskimi i typami dnia, z których możesz skorzystać przy wykorzystywaniu swoich freebetów. Powodzenia! 😉

grupa typy dnia

Zaloguj się aby dodawać komentarze