W KHL jest kilka zespołów, które początek sezonu nie mogą uznać za udany i takimi drużynami z pewnością są Barys Nur-Sultan oraz Severstal Czerepowiec. Oba kluby mają na swoim koncie dwie porażki w spotkaniach domowych i dzisiaj nadchodzi dla nich dobra okazja, aby się przełamać. Czy będą w stanie pokonać swoich rywali? Przygotowałem cztery propozycje, zapraszam do lektury!

Załóż konto z kodem promocyjnym ZAGRANIE, aby otrzymać:

2100 PLN od 2. depozytu + 600PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 200 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 30 zł darmowe zakłady

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Kod promocyjny do Fortuny znajdziesz tutaj -> https://zagranie.com/fortuna-kod-promocyjny/

Barys Nur-Sultan vs Amur Chabarowsk (08.09. godz. 15:30)

Wiele kuleje w grze gospodarzy i przede wszystkim jest to gra w PP. Mieć tyle okazji w dwóch spotkaniach rozpoczynających sezon i nie wykorzystać ani jednej? Wstyd Barys i tutaj jest spore pole do poprawy. Nie da się wygrywać z najlepszymi, jeżeli ten element hokejowego rzemiosła nie masz opanowany. Z tego z pewnością zdaje sobie sprawę trener klubu z Kazachstanu i Yuri Mikhailis ostatnie dni spędził na poprawie w grze z przewagą jednego zawodnika. Ofensywa nie wygląda najlepiej, ale już defensywa z Joni Ortio tak i to z pewnością będzie jedynka na tej pozycji. Naturalnie Nikita Boyarkin to dobry backup, ale musi się jeszcze odnaleźć w realiach KHL. Czy dzisiaj ujrzymy pierwsze trafienie Barysa w PP w tej kampanii?

Sprawdź koniecznie bonusy w Fortunie!

Amur bliski był sprawienia dużej niespodzianki w Bałaszycha, ale trzecia tercja to było już bombardowanie rywali i ciężko było zachować wtedy czyste konto. Należy jednak pochwalić postawę Tygrysów, które długo utrzymywały się w grze i swoje okazje w PP wykorzystywali w drugiej części tamtego meczu. Jeden punkcik wędruje na ich konto i za chwilę wrócą do Chabarowska, gdzie czują się najlepiej. Zanim do tego dojdzie, to czeka ich jeszcze starcie w Kazachstanie, gdzie nie są wcale na straconej pozycji. Jeżeli uda im się dobrą postawę z poniedziałku przenieść na środę to szanse na pierwszą wygraną są spore. Amur w sparingach wyglądał bardzo dobrze i pomimo przegranych ich gra nie wygląda tak źle, jak pokazują to wyniki. Czy szczęście im dopisze? Jakie są opinie w Fortunie?

Статистика (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Barysa Nur-Sultan zakończyło się porażką 1:2 z Metallurgiem Magnitogorsk
 • Barys Nur-Sultan znajduje się na 11. miejscu w konferencji wschodniej z dorobkiem 0 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 2 porażki
 • Ostatnie spotkanie Amura Chabarowsk zakończyło się porażką 2:3 z Avangardem Omsk
 • Amur Chabarowsk znajduje się na 9. miejscu w konferencji wschodniej z dorobkiem 1 punkta
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 3 porażki
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi ekipami zakończyło się zwycięstwem Barysa Nur-Sultan 3:2
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi klubami na tafli Barysa Nur-Sultan, zakończyły się 4 wygranymi gospodarzy i 1 zwycięstwem gości

Co obstawiać?

Każdy, kto śledzi chociaż trochę KHL zdaje sobie sprawę z tego, że kadrowo to Barys jest na wyższym poziomie. Nie mniej jednak to jest sport i nie zawsze lepszy na papierze wygrywa. Myślę jednak, że gospodarze się przełamią przed własnymi kibicami. Dla Amura będzie to już czwarte starcie w delegacji i mogą odczuwać tego trudy. Uważam, że gra w PP była bardzo trenowana w szeregach ekipy z Kazachstanu i efekty ujrzymy w tę środę. Stawiam na końcowe zwycięstwo faworytów, a do kanadyjki pobieram Darrena Dietza, który jest niekwestionowanym liderem swojego klubu i gra w sytuacjach specjalnych. Liczę na tego ofensywnego obrońcę.

Fortuna
1.62
Barys Nur-Sultan końcowe zwycięstwo
Fortuna
1.67
Darren Dietz powyżej 0.5 punktu w punktacji kanadyjskiej

hokej

Severstal Czerepowiec vs Admirał Władywostok (08.09. godz. 18:00)

Przenosimy się teraz do Czerepowca, gdzie miejscowy Severstal również poszuka przełamania. Drużyna prowadzona przez Andreia Razina zaimponowała obserwatorom KHL w starciu z SKA St. Petersburg, ale w spotkaniu z Dynamem Mińsk już nie. Głównym problemem jest tutaj obsada bramkarza. Numerem jeden Vladislav Podyapolsky jest kontuzjowany i to spora strata dla gospodarzy. Drugi w hierarchii Konstantin Shostak to młody jeszcze gracz, który ma wahania formy. Nie mniej jednak prezentuje się lepiej od swojego kolegi Dmitri Shugayev i to on zapewne otrzyma kolejną szansę. To zwiększa szanse na pierwsze dwa oczka w tym sezonie. Czy młodzi i gniewni zawodnicy z Czerepowca pokażą na co ich stać?

Admirał również ma swoje plany, ale tak jak wspomniałem na początku rozgrywek, będą chłopcami do bicia i dostarczycielami punktów dla pozostałych klubów KHL, szczególnie na początku sezonu. Ich kadra zdecydowanie odbiega od takiego Barysa, czy Severstali, ale wola walki jest, co udowodnili w Bałaszycha, doprowadzając do dogrywki z Avangardem Omsk. W Petersburgu otrzymali jednak sporą lekcję hokeja i „beniaminek” z pewnością czeka już na pierwsze spotkanie na własnej tafli, które za niedługo. Należy pochwalić tutaj Josha Kestnera za swoją grę i coś mi się wydaje, że długo w drużynie z Władywostoku nie pobędzie. Amerykanin bardzo dobrze czuje się na taflach KHL i ciekawy jestem jego występu dzisiaj. Czy popisze się golem?

Статистика (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Severstalu Czerepowiec zakończyło się porażką 1:4 z Dynamem Mińsk
 • Severstal Czerepowiec znajduje się na 12. miejscu w konferencji zachodniej z dorobkiem 0 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 2 porażki
 • Ostatnie spotkanie Admirała Władywostok zakończyło się porażką 2:9 z SKA St. Petersburg
 • Admirał Władywostok znajduje się na 10. miejscu w konferencji wschodniej z dorobkiem 1 punktu
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 3 porażki
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi ekipami zakończyło się zwycięstwem Severstalu Czerepowiec 5:3
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi klubami na tafli Severstalu Czerepowiec, zakończyły się 5 wygranymi gospodarzy

Co obstawiać?

Tak jak w przypadku Barysa Nur-Sultan, tak i tutaj jestem zdania, że faworyci się przełamią. Ich kadra jest na wyższym poziomie od rywala i trzecie spotkanie na własnej tafli zobowiązuje do zwycięstwa. Przede wszystkim pierwszym bramkarzem będzie Konstantin Shostak, co już na starcie zwiększa szansę na sukces Severstali. Admirał będzie zmotywowany, aby jak najszybciej zapomnieć o blamażu w Petersburgu, ale mogą być już zmęczeni meczami wyjazdowymi. Korzystając z zakładów w Fortunie stawiam na końcową wygraną ekipy z Czerepowca, a na kanadyjkę pobieram punkt Roberta Rooba. Jest to pierwszy Estończyk w naszej kochanej lidze, który ma zostać gwiazdą gospodarzy. Po premierowym trafieniu z SKA mam nadzieję, że pójdzie za ciosem i ponownie będzie cieszył się z gola bądź asysty.

Fortuna
1.49
Severstal Czerepowiec końcowe zwycięstwo
Fortuna
1.67
Robert Rooba powyżej 0.5 punktu w punktacji kanadyjskiej

Zagranie bez ryzyka:

 • Tylko z kodem promocyjnym: ZAGRANIE
 • Dla nowych graczy
 • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
 • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia
 • Stawka maksymalnie 600 PLN – zwrot bez odjęcia 12% podatku na konto bonusowe
 • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni
 • Jednokrotny obrót bonusem

KHL Fortuna na 08.09.

KHL kanadyjka Fortuna 08.09.

fot. Edijs Palens

Zaloguj się aby dodawać komentarze