Już dziś przed nami kolejne spotkania siatkarskiej PlusLigi. Tym razem przyjrzę się meczowi, który odbędzie się w Nysie i rozpocznie się o godzinie 17:30. Dojdzie w nim bowiem do pojedynku Stali Nysa z ZAKSĄ Kędzierzyn – Koźle. Kupon obstawiam w LVBet.

Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

3000 zł od depozytu + 333 zł zakład bez ryzyka +  20 zł freebet + 220 zł inne bonusy

Oferta dostępna z kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1500 zł + 50% do 1500 zł BEZ RYZYKA: 333 zł FREEBET: 20 zł BONUSY: 220 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Stal Nysa vs ZAKSA Kędzierzyn – Koźle (02.10.2021 r., 17:30)

Tym razem będziemy świadkami meczu, w którym inny wynik, niż zwycięstwo ZAKSY będzie niespodzianką. Dlatego też nie tego typu się podejmuję. Jednak o tym za chwilę. Na razie zapraszam do zerknięcia na nasz kod promocyjny w LVBet, a także do tego, by dowiedzieć się więcej o bonusie.

Zespół z Kędzierzyna – Koźla od lat jest jedną z najlepszych drużyn. Świadczą o tym liczne sukcesy na polskim, jak i europejskim podwórku. Z kolei Stal Nysa to zespół, który dziś rozpocznie drugi sezon z rzędu po powrocie do PlusLigi. Siatkarze ZAKSY przystępują do sezonu z nadziejami, że uda się przynajmniej zbliżyć do wyników sprzed roku. Z kolei ich dzisiejsi rywale chcą w tym sezonie powalczyć o coś więcej niż tylko o utrzymanie w PlusLidze. Odmienne cele odzwierciedlają również kursy bukmacherskie. Na wskazanie, że zwycięży dziś ZAKSA mamy kurs na poziomie 1.06. Z kolei wiktoria Stali Nysa w tym starciu jest wyceniana przez wspomnianego bukmachera na 8.50. Zanim przedstawię swój typ na to spotkanie, dodam, że mimo wszystko nie stawiałbym tutaj na gładkie zwycięstwo w trzech setach. Faktem jest, że w obu spotkaniach w poprzednim sezonie Kędzierzynianie zwyciężali trzy do zera. Rzeczywistością jest również, że na parkiecie pojawi się zwycięzca poprzedniej edycji Ligi Mistrzów, u którego w zespole nadal nie brakuje gwiazd. Jednak należy zaznaczyć, że przed tym sezonem ZAKSA straciła trenera, kapitana i mózg zespołu, a także dwóch reprezentantów Polski. Sam nowy kapitan drużyny – Aleksander Śliwka w wywiadzie udzielonemu Interii Sport, przyznał, że: „Można mówić, że na papierze są w tym roku silniejsze zespoły od nas”. Do tego należy wziąć pod uwagę, że te drużyny dziś dopiero zaczynają bieżący sezon. Dla tych, którzy chcą typować konkretny wynik, przestrogą może być wczorajszy rezultat w meczu Jastrzębskiego Węgla. Co prawda przyjezdni zwyciężyli, ale skazywana już przed meczem na porażkę drużyna Politechniki Lublin była w stanie urwać seta. Teoretycznie w tamtym meczu również mieliśmy być świadkami starcia Dawida z Goliatem. Spodziewam się, że w tym meczu również znacznie niżej notowany zespół może sprawić trudności. Podopieczni Krzysztofa Stelmacha nie mają niczego do stracenia. Poza tym już w poprzednim sezonie udowodnili, że „lubią” udowodnić, że nie zamierzają występować w roli chłopców do bicia. Prawdą jest, jak wspominałem, że w poprzednim sezonie dwukrotnie lepsza okazywała się ZAKSA.

Jednak proponuję przyjrzeć się rezultatom z poszczególnych setów. We wrześniowym meczu Kędzierzynianie wygrali odpowiednio do dziewiętnastu, trzynastu i szesnastu. Z kolei już w listopadzie do dwudziestu jeden, trzynastu i dziewiętnastu. Przyglądając się rezultatom z pierwszych setów, można zauważyć, że w początkowej fazie meczu za każdym razem wynik wahał się w okolicy zdobytych czterdziestu czterech punktów. I właśnie z tym obstawieniem wiąże się mój typ. Jaki jest dokładnie? Stawiam na to, że padnie więcej niż czterdzieści cztery i pół punktu. Pod uwagę biorę fakt, że ZAKSA straciła trenera, a także kilku czołowych graczy. Do tego siatkarze Nysy lubią sprawiać niespodzianki, a także już mają, nieduże, ale jednak, doświadczenie w starciu z Kędzierzynianami. Do tego należy wziąć pod uwagę, że Stal wzmocniła się na wszystkich pozycjach. Jeśli mówi się o transferach Stali, należy wspomnieć o jednym z głośniejszych, czyli o tym, że do zespołu z Nysy dołączył środkowy Mitchell Stahl. Reprezentant Stanów Zjednoczonych jest uznawany za solidne wzmocnienie, a także już teraz jest traktowany jako jedna z większych gwiazd. Wszystko za sprawą tego, że nie „od wczoraj” występuje w barwach kadry narodowej. Stahl był jednym z amerykańskich siatkarzy, którzy występowali na parkietach na igrzyskach olimpijskich w Tokio.

Sprawdź teraz naszą recenzję zakładu bukmacherskiego LVBet -> https://zagranie.com/lvbet-bonus-i-opinie/

Stal Nysa vs ZAKSA Kędzierzyn – Koźle: kursy bukmacherskie

Jest to jedno z tych spotkań, które stanowią interesujący dodatek do kuponu. Niewiele jest kursów solowych, które przyciągają uwagę. O swoim pisałem powyżej, dlatego przedstawię pokrótce pozostałe.

Jeżeli ktoś chciałby zaznaczyć, iż ZAKSA np. zwycięży w konkretnym secie, wówczas spotka się z kursem ustabilizowanym na poziomie 1.16. Na to samo zdarzenie po stronie Stali Nysy kurs jest już wyceniany na 4.55. Jeżeli ktoś obstawiając to spotkanie, planuje podbić kupon, powinien moim zdaniem rozważyć również zdarzenie na to, że po dwu partiach ZAKSA będzie prowadzić dwa do zera. W tym przypadku mamy wycenę na stronie internetowej LVBet na poziomie 1.3. Ciekawie wygląda również typ na to, że będziemy świadkami rozegranych dokładnie trzech setów, jednak z wyżej wymienianych powodów się jego nie podejmuję. Jeżeli jednak ktoś sądzi inaczej, niż ja, wówczas spotka się z kursem ustabilizowanym na poziomie 1.57. Jeśli ktoś podejrzewa, że potrzebne będzie rozegranie więcej, niż trzech setów, by wyłonić zwycięzcę tego spotkania, wówczas powinien wziąć pod uwagę kurs 2.20 na to zdarzenie.

LVbet
1.88
W 1. secie padnie więcej niż 44.5 pkt

 

fot. Marcin Bulanda

Zaloguj się aby dodawać komentarze