Z Europy lecimy prosto do Azji. Kazachstan, pierwsza liga i kupon triple przed Nami. Odwiedzimy Polaków, ale nie tylko. Każdy mecz jest tu ciekawy.

 

Załóż konto w Betfan i graj bez ryzyka do 100 PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem 3100PLN!

Link aktywujący promocję: zagranie.com/go/betfan

 

Okzhetpes – Kaisar Kyzylorda

15.03.2020r. 10:00

No nie każdy z tej pary może być zadowolony z rozpoczęcia sezonu. Jedni już potrzebują rehabilitacji i punktów, a drudzy będą chcieli kontynuować to, co zaczęli.

Okzhetpes

No trudny start sezonu w wykonaniu tej ekipy. Przegrana na inaugurację z Ordabasy i przegrana wysoka z Kairatem Ałmaty. Co prawda były to mecze wyjazdowe, no ale 6 straconych i 0 strzelonych goli to bardzo słaby wynik. Już raczej słabą postawę prezentowali podczas spotkań towarzyskich. To co innego niż liga, no ale jeśli na 4 mecze z dosyć miernymi rywalami jakimi są kluby z 2 czy lig na Ukrainie i Rosji potrafią wygrać tylko raz no to samo pokazuje możliwości tego klubu. Na pewno sezon taki jak ubiegły wzięliby z pocałowaniem ręki, bo tam przecież zajęli 7 miejsce z dużą przewagą nad strefą spadkową. Teraz trzeba sobie powiedzieć, że już po takim początku będzie ciężko o powtórkę. Tutaj raczej większość ekip, które nie mogą się równać z Kairatami i Astaną stawia na defensywę, a ta tutaj na razie kuleje.

Kaisar Kyzylorda

Goście mają w nogach do tej pory tylko 90 minut, ale jakże były one dla nich udane. Wygrana 1:0 nad Irtyszem Pawłodar no i pewne miejsce w środku tabeli. Myślę, że goście są w stanie jechać tutaj po jakiś punkt. Zagrali przede wszystkim na 0 z tyłu, więc zrobili to, czego oczekuje się od takich zespołów w takich starciach. Kaisar to klub, który brał udział w tym sezonie w Superpucharze Kazachstanu. To ze względu na wygraną w Pucharze Kazachstanu w ubiegłym sezonie. W superpucharze przegrali z Astaną 1:0. Mecz co ciekawe rozegrano w hali i nie był to mecz jednostronny, dominacja Astany, ale Kaisar miał swoje sytuacje i to sporo. W sparingach co prawda podobnie jak ich rywale nie wyglądali nadzwyczajnie, ale postanowili pograć z mocniejszymi rywalami jak Oleksandriya czy Olimpik Donieck, które grają w ekstraklasie. W poprzednim sezonie 3 mecze i podział po wygranej, remisie i porażce. Na tym stadionie jednak wygrana Kaisaru.
STATYSTYKI:
 • Gospodarze zamykają tabelę, a Kaisar jest 7
 • Okzhetpes nie ma punktów, ani bramki na koncie
 • Goście zdążyli już wygrać mecz
 • Ostatni mecz tutaj to wygrana Kaisaru
To oczywiście początek sezonu i wszystko może się zmienić, bo Okshetpes gra wreszcie u siebie, a Kaisar jedzie w gości. Ja jednak myślę, że goście po prostu wyglądają obecnie lepiej.

Moja propozycja: Kaisar lub remis

Kurs: 1.45

 

Kaspij Aktau – FC Astana

15.03.2020r. 12:00

Beniaminek rozgrywek kontra mistrz kraju w tej parze.

Kaspij Aktau

 
Beniaminek zazwyczaj ma trudny los. Tak jest i tutaj, ale w sumie czego tu było się spodziewać? W dużej liczbie przypadków różnica pomiędzy ekstraklasą, a jej zapleczem to kolosalna różnica i to jest swego rodzaju nagroda dla tej ekipy, która awansuje, a potem trzeba się męczyć. Przegrana na inaugurację ze Zhetysu Tałdykorgan daje do zrozumienia, że im dalej tym będzie trudniej. Zhetysu raczej nie należy do ekip, które będą walczyć o coś poważnego. Można więc spodziewać się trudniejszej przeprawy i większej liczby bramek ze strony rywala? Na to wygląda.

FC Astana

 
Astana ma na koncie 4 punkty i Superpuchar kraju na koncie. Całkiem dobre rozpoczęcie sezonu i na pewno liczą na więcej. Gra z beniaminkiem to dobra do tego szansa, wystarczy spojrzeć jak nagle w zasadzie w większości spadły nagle kursy w tym meczu na korzyść gości. Szkoda, bo byłoby łatwiej o jakiś normalny typ. Tak więc trzeba trochę pokombinować, ale to tylko potwierdza moje słowa. Różnica tu jest spora. Mistrz kontra zespół, który będzie się męczył i może ruszy w kolejnym sezonie jeśli uda się utrzymać.Obie ekipy już rywalizowały ze sobą w Pucharze Kazachstanu w 2016 roku. Astana wówczas tylko 1:0 u siebie, ale teraz myślę, że będzie nieco inaczej.
Trochę ciężko tu o liczby dla gospodarzy. To głupota porównywać 2 ligę do 1 w tym przypadku. Tak jest w przypadku wielu lig na świecie. Astana moim zdaniem potwierdzi, że tak jest i wygra przekonująco.

Moja propozycja: handicap 2:0 Astana

Kurs: 2.37

Szachtior Karaganda – Kajrat Ałmaty

15.03.2020r. 12:00

Najciekawsza para wśród tych 3 może dlatego, że grają tu Polacy.

Szachtior Karaganda

Ten klub polscy kibice mogą kojarzyć, gdy jakąś prawie dekadę temu grał przeciwko Ruchowi Chorzów w kwalifikacjach do Ligi Europy. Ruch wygrał i przeszedł do kolejnej rundy, no ale mocno się namęczył. Teraz klubowi z Karagandy daleko do takich osiągnięć, a więc do ligowego podium i europejskich pucharów.Na inaugurację przegrali 3:1 z Tobołem Kostanaj no i teraz o punkty powinno być jeszcze trudniej. W Karagandzie bowiem na pewno pamiętają spotkania z poprzedniego sezonu, kiedy to Kajrat raczej łatwo sobie radził z tym rywalem. Wówczas 2:1, 2:1 i 4:0. 2 mecze odbyły się na tym stadionie. W Szachtiorze akcent z ekstraklasy. Występuje tu Siergiej Zenjov, były gracz Pasów.

Kajrat Ałmaty

W Ałmatach na pewno jest wreszcie klub, który jest w stanie rywalizować jak równy z równym z Astaną. Poprzedni sezon to na pewno niedosyt, bo tytuł przegrany tylko o punkt, ale teraz ta ekipa wydaje się mocniejsza, wzmocniona Góralem ogranym w silnej fizycznej lidze i w pucharach, więc jak na taki klub to wzmocnienie. Rozpoczęli z wysokiego C ten sezon, bo najpierw 2:1 z Tarazem, a następnie aż 5:0 z Okzhetpes. Teraz wyjazd, ale i tak goście są faworytem. To taki zespół, który będzie chciał moim zdaniem grać ofensywnie i po każdym golu będzie za wszelką cenę chciał kolejnego, co pokazał ostatni mecz. Potencjał jest tu naprawdę spory. Poza Polakami Konradem Wrzesińskim i Jackiem Góralskim jest tu kilku reprezentantów Kazachstanu i to z wyjściowego składu z tych eliminacji. Najbardziej rozpoznawalny w Ałmatach jest chyba Abat Aymbetov, który przyszedł z Aktobe Lento jako 3 strzelec ligi, a tu już w 2 meczach zdobył 3 gole.
STATYSTYKI:
 • Gospodarze są jeszcze bez punktów, a Kajrat ma ich 6
 • Gracze z Ałmat w 2 meczach strzelili 7 bramek
 • W 3 poprzednich meczach Kajrat zaaplikował rywalom aż 8 bramek
No cóż, wszystko sprowadza się tu raczej do tego, że goście będą dyktować warunki i kwestią sporną tylko jest ich skuteczność. Ma tu kto strzelać, na kłopoty ewentualnie Polacy, historia przemawia za nimi, więc problemu tu myślę być nie powinno.

Moja propozycja: 2/+2.5

Kurs: 2.09

Zasady promocji:

 1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
 2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
 3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
 4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
 5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

Zaloguj się aby dodawać komentarze