Wczoraj szczęście się do nas uśmiechnęło i udało się gładko zamknąć kupon na plus! Dziś liczymy na przedłużenie tej serii i znów proponujemy łączony dubel z LEC oraz Blasta. Moim zdaniem, przed nami jeden z najlepszych dni meczowych w ostatnim czasie, na horyzoncie wyrównane pojedynki, zarówno w jednej, jak i w drugiej dyscyplinie. Mamy nadzieję, że zawodnicy staną na wysokości zadania i dostarczą nam emocji na najwyższym światowym poziomie.

 

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

 

Complexity – Faze
20.06.2020 r. Godz.16:30

Czas na finał górnej drabinki turnieju Blast Premier Spring 2020! Zwycięzca tego spotkania zagwarantuje sobie miejsce w wielkim finale, gdzie stawką będzie 335 tysięcy dolarów. Tak duża nagroda główna z pewnością dodatkowo motywuje graczy, wobec czego spodziewamy się dziś spotkania na najwyższych obrotach. Po jednej stronie stanie drużyna Complexity, natomiast ich przeciwnikami będą zawodnicy Faze. Kto przybliży się do wygranej turnieju?

Według bukmacherów faworytem tego spotkania jest Faze. Europejska formacja idzie jak burza w ostatnim czasie, wygrywając swoje ostatnie cztery spotkania na pięć rozegranych, każde z nich rozgrywane na ekipy ze światowego topu. Świetna forma Niko i Raina pozwala myśleć, że dzisiejszy mecz rozstrzygnie się jedynie na dwóch mapach. Complexity pokazało jednak, że lubi sprawiać niespodzianki i wygrywać z teoretycznie lepszymi drużynami. Czy będą jednak w stanie powtórzyć swój wyczyn z meczu przeciwko NaVi?

Spotkanie NaVi – Complexity było co najmniej zaskakujące. Po pierwszej mapie wydawało się, że mecz jest już praktycznie przesądzony, jednak BlameF z drużyną pokazali, że potrafią powstać niczym feniks z popiołów i zdominować zupełnie rywala. NaVi zaczęło popełniać proste błędy i przez to muszą mierzyć się teraz w zmaganiach dolnej drabinki. Gdy przyjrzymy się jednak grze Faze w ostatnich spotkaniach, to nie dają oni nam powodu do niepokoju. Wygrane z ENCE oraz Vitality pokazały siłę tej drużyny i nie sądzę, żebyśmy byli dziś świadkami niespodzianki.

Complexity również wygrało cztery ostatnie spotkania, jednak patrząc na klasę rywali, to nie były aż tak wymagające starcia. Wobec tego również statystyki indywidualne zawodników mogą być nieco zawyżone przez regularne  występy drużyny w turniejach Home Sweet Home. Po stronie Faze świetną formę notują Niko oraz Rain, również Bymas odnalazł się w grze drużyny i godnie zastępuje Olofmeistera. Oglądając grę tych zawodników w ostatnich spotkaniach widać duże zgranie i naprawdę wysokie umiejętności indywidualne. Wczoraj zawodnicy Complexity również pokazali się z niezłej strony, ale to wynikało pośrednio z beznadziejnej dyspozycji indywidualnej i taktycznej NaVi. Faze w ostatnich dniach wygląda fenomenalnie i nie sądzę, żeby aż tak obniżyli poziom w kilka dni.

Pod względem map również nie możemy znaleźć jakichś asów w rękawie po stronie Complexity, gdyż ich najlepsze mapy są równocześnie najlepszymi mapami Faze. Możemy dziś zobaczyć Mirage, Dusta oraz Nuke, jednak to sprawia, że w pojedynku atut mapy przestaje być tak widoczny i wszystko skupia się na tym, kto po prostu będzie lepszą drużyną. Według mnie Complexity jest bardzo dobrą drużyną z perspektywami, jednak Faze w swojej aktualnej formie jest po prostu zbyt trudnym rywalem.

 

Complexity – Faze
20.06.2020 r. Godz. 16:30
Typ: Faze wygra
Kurs: 1.57

 

Baner grupy

 

 

Fnatic – Origen
20.06.2020 r. Godz. 21:00

 

Tym razem kończymy kupon rozgrywkami LEC, a konkretniej meczem dnia, czyli starciem pomiędzy Fnatic a Origen, drużynami, które już od kilku lat zajmują najwyższe miejsca w europejskich rozgrywkach. Fnatic rozpoczęło rundę letnią fenomenalnie, 3-0 w pierwszym tygodniu i dopiero wczoraj potknęli się pierwszy raz, grając przeciwko Mad Lions. Origen notuje natomiast nieco niestabilny start, bilans 2-2 z pewnością nie satysfakcjonuje graczy, którzy myślą o najwyższych celach. Porażki z Misfits i Sk Gaming sprawiają, że Fnatic jest jeszcze większym faworytem w dzisiejszym starciu.

Jeśli mamy jakoś przewidywać kto wygra dane spotkanie w rozgrywkach LEC, to musimy przede wszystkim spojrzeć na ostatnie zwycięstwa i porażki drużyny, oraz na to, co sprawiło, że dana drużyna przegrała i czy będą w stanie to naprawić do najbliższego spotkania. W przypadku Fnatic jest to dużo prostsze. Trzy zwycięstwa i wczorajsza porażka. Dlaczego Fnatic wczoraj uległo na Mad Lions, mimo iż byli faworytami? We wczorajszym meczu mogliśmy zauważyć specyficzny typ wybierania postaci, dzięki któremu cała kompozycja drużyny oparta była dookoła junglera. Do tego stopnia, że jeden z najlepszych strzelców w historii europejskich rozgrywek rozgrywał mecz Soraką, postacią leczącą. Kompozycja oparta na hypercarry w postaci Gravesa nie zadziałała jednak tak dobrze przeciwko Mad Lions, które swoją kompozycję oparło na teamfightach. Dodatkowo brak presji w walce o smoki przyczynił się do porażki Fnatic. Drużyna z pewnością wie, jakie błędy popełniła i wystarczy, że po prostu wrócą do tego, co im wychodziło świetnie w poprzednich spotkaniach.

W przypadku Origen sprawa kreśli się nieco inaczej. Porażki na takie drużyny jak Misfits i Sk Gaming budzą niepokój jeśli chodzi o stabilność drużyny. I w momencie gdy takie wpadki zdarzają się G2, wtedy zaufanie do nich ciągle pozwala wierzyć, że na najtrudniejsze starcia przyjdą oni przygotowani. Jeśli chodzi o Origen, to takiego spokoju z pewnościa nikt nie ma. Patrząc również na to, że jest to niewątpliwie jedno z najważniejszych starć w całym sezonie dla Fnatic, myślę, że zrobią oni wszystko, aby nie zakończyć tego tygodnia z wynikiem 0-2. Ich gra w pierwszym tygodniu wyglądała bardzo dobrze, zawodnicy są w wysokiej formie, a Origen jest jednym z najważniejszych rywali. To będzie pokaz siły i moim zdaniem w tym momencie Fnatic jest po prostu lepszą drużyną.

Fnatic – Origen
 20.06.2020 r. Godz. 21:00
Typ: Fnatic wygra
Kurs: 1.49

 

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

 

Kupon Betfan

Zaloguj się aby dodawać komentarze