Niemiecki turniej przed kolejnym ATP1000! Gramy tenisa w Monachium z kursem 2.15!

Yannick Hanfmann 26.04.2021

fot. Xinhua

Jesteśmy tydzień przed kolejnymi zawodami z cyklu ATP1000 w ATP Tour. Od weekendu będziemy gościć na madryckich kortach. Odczuwalny jest już pełny sezon na europejskiej mączce, gdzie French Open zbliża się wielkimi krokami. Dzisiaj przeniesiemy się do Monachium, gdzie rozgrywany jest turniej ATP250. Dla kilku zawodników z pewnością będzie to dobre przetarcie przed zbliżającymi się większymi wydarzeniami. Co wybrałem na niemieckie starcia? Sprawdźcie, co przygotowałem! Zachęcam także do sprawdzenia kodów promocyjnych przy rejestracji, jakie oferuje bukmacher, z którego dzisiaj korzystamy!

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 724PLN, aby otrzymać:

500 PLN od depozytu + 150PLN bez ryzyka + 49 PLN na aplikację mobilną + 25 PLN Freebet

Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

OFERTA NIEAKTUALNA, KOD PROMOCYJNY JEST NIEAKTYWNY

100% do 500 zł od depozytu + 20 25zł freebet

standardowa oferta 500 PLN. z naszym kodem: 525 PLN

Kod rejestracyjny
574PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 500 zł
FREEBET: 25 zł
Kod promocyjny: 574PLN

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Jan-Lennard Struff – Andrej Martin

27.04.2021 r. – 10:00

Dobrze znana postać Jana-Lennarda Struffa, wszystkim obserwatorom męskiego tenisa. Niemiec od jakiegoś czasu nie przypomina swojego poziomu z kilku lat do tyłu, gdzie potrafił zaskakiwać na każdej nawierzchni. Jego tegoroczne wyniki są dalekie od tego, jakie chciałby w rzeczywistości osiągać. Wziął udział już w 9. turniejach, gdzie w czterech z nich zakończył swoją rywalizację w pierwszych rundach. Trochę pecha było po stronie Niemca, gdyż w swojej rywalizacji często trafiał na zawodników lepszych i wyżej rozstawionych w rankingu. Pierwsze przebłyski lepszego tenisa mogliśmy zobaczyć dopiero na starcie sezonu na kortach ziemnych. Jan od początku kwietnia wziął udział w dwóch turniejach. Jeden odbył się we Włoszech, a drugi miał miejsce w Monte Carlo. Do tej pory na mączce przegrał tylko z Basilashvilim i Dimitrovem. W końcu mogliśmy zobaczyć zawodnika, który co prawda popełnia sporo błędów własnych, ale stara się prowadzić grę i korzystać z szans, dawanych przez rywali. W spotkaniu z Dimitrovem nieco nie wytrzymał napadu ofensywy ze strony Bułgara. Był to mecz bez fajerwerków, ale Struff pokazał powolny powrót do swojego starego stylu gry. Ponownie Niemiec zaczyna kłaść nacisk na serwis, który kiedyś dawał mu sporą przewagę w starciach z rywalami. Do tego dużo agresywnych akcji. Często kończą się one w siatce, jednak przy pewnym uspokojeniu gry, byłyby one bardzo niebezpieczne. Dzisiaj będzie on na kortach we własnym kraju, co może dać mu pewien komfort mentalny i w końcu pozwoli na odbicie się z dołka. Korty ziemne nie są jego ulubioną nawierzchnią, jednak czuje się on na niej dosyć dobrze w tym roku. Myślę, że wzięcie udziału w tym turnieju, jest pewnego rodzaju wydarzeniem treningowym, mającym charakter utrzymania punktów w rankingu, aby zapobiec spadkowi, co nie służyłoby mu przed kolejnymi dużymi turniejami. Dzisiaj widzę u niego pełną mobilizację i pewny krok do kolejnej rundy. 

Przeszkodzić w tym postara mu się Andrej Martin. Słoweniec, który w obecnej formie nie powinien za dużo namieszać w spotkaniu z wyżej notowanym rywalem. Jest on obecnie na 104. miejscu w zestawieniu ATP, a jego wyniki w tym sezonie są bardzo dalekie od tego, co przynajmniej robił w poprzednim roku. Ma on za sobą bardzo dużą ilość turniejów na cegle w tym roku, jednak były to zawodu o mniejszej randze. Mimo to nie udawało mu się tam odnosić sukcesów, co jest nieco zaskakujące, gdyż wydawać by się mogło, że Martin jest zawodnikiem, który zawsze mieszał w stawce na kortach ziemnych. Dostał on od organizatorów LL, gdyż odpadł w kwalifikacjach, przegrywając w ostatniej rundzie z McDonaldem. Po prostu słabe mecze w jego wykonaniu w ostatnim czasie i sądzę, że nie jest w pełni przygotowany do tego sezonu, pod względem fizycznym. Doświadczenie i umiejętności z pewnością nie uciekły, jednak warto zauważyć, że w tym roku potrafił przegrywać z dużo słabszymi przeciwnikami. Dzisiaj nie liczę na jego przebudzenie, a wręcz przeciwnie, na utrzymanie słabej dyspozycji. 

Co obstawiać? W tym spotkaniu wierzę w moment przełamania dla Niemca. Jan musi pokazać, że dalej jest w stanie zagrażać topowym zawodnikom, a nie jest tylko kolejnym przeciwnikiem do przejścia w pierwszych rundach na większych turniejach. Wierzę w jego dobry występ i w efekcie na awans do kolejnej rundy. Gramy na win Struffa! Dzisiaj korzystamy z oferty Totolotka, gdzie opinie na temat tego bukmachera, przeczytać możecie w podlinkowanej stronie! 

grupa 39

Chcesz więcej typów? Dołącz do Grupy Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Taro Daniel – Yannick Hanfmann

27.04.2021 r. – 10:00

Ponownie w roli głównej reprezentant gospodarzy. Tym razem zawodnik, o bardzo dobrej perspektywie na korty ziemne, ale z dużo niższym rankingiem niż jego rodak z propozycji powyżej. Yannick Hanfmann jest obecnie 99. zawodnikiem światowego rankingu ATP. Swoją pozycję poprawił w poprzednim roku, głównie dzięki dobrym występom na turniejach o kortach ziemnych. Jest to zdecydowanie rodzaj kortów, na których czuje się najlepiej, i na których osiąga największe sukcesy. Co do jego tegorocznych pojedynków, to trzeba przyznać, że nie wykorzystał swojej szansy na turnieju w Cagliari i Monte Carlo. Dwa bardzo przyzwoite występy, gdzie do awansów brakowało bardzo niewiele. Dobrze dysponowany w trakcie gry i nie wydawałoby się, że głowa była mankamentem tych porażek, ale głównie trzeba szukać w tym kierunku, gdyż gra Niemca psuła się w końcówkach meczów, gdzie decydowały dosłownie najważniejsze piłki. Trzeba pochwalić Hanfmanna, że na dotychczasowych turniejach ziemnych w Europie, radzi sobie całkiem dobrze. Może nie widać tego po osiągnięciach, ale brał udział w potyczkach z rywalami z wysokich półek. Był bardzo bliski pokonania późniejszego triumfatora w Cagliari, ale najbardziej może chyba żałować meczu z Popyrinem, gdzie zabrakło bardzo niewiele do wygranej, a Niemiec nie wykorzystał trzech piłek na przełamanie w ostatnim secie. Dzisiaj Niemiec przystępuje do walki na poziomie rozgrywek, gdzie powinien sobie nabijać punktów. 

Na drodze stanie mu Japończyk, Taro Daniel. Zawodnik, który był jednym z największych zaskoczeń w turnieju w Belgradzie. Tak jak zawodnicy z Azji mieli bardzo słaby początek sezonu, tak teraz powoli role zaczynają się odwracać. Jest on po bardzo intensywnym tygodniu i jest to aspekt, który głównie determinuje mnie do podania Wam tego typu. Daniel pokazał sporo możliwości na turnieju w Serbii, jednak było tam widać, że musiał wkładać bardzo sporo wysiłku i kosztowało go to masę sprawności fizycznej. Co do samej techniki, to pozostawiała ona wiele do życzenia i widać było, że wkłada on bardzo dużo nacisku na ten turniej, aby osiągnąć jakiś znaczący wynik. Udało mu się to i sądzę, że ten turniej w Monachium skończy się dla niego nieco szybciej niż przygoda w Serbii. Raz już spotkał się ze swoim dzisiejszym przeciwnikiem, jednak było to na innej nawierzchni i ponad rok temu, dlatego ten mecz powinien wyglądać podobnie, jak ten poprzedni, ale nie uważam, aby zakończył się takim samym wynikiem. 

Co obstawiać?

Dzisiaj cały kupon stawiam na naszych zachodnich sąsiadów. Sądzę, że Daniel nie będzie na takiej intensywności podchodził do spotkania w Monachium, gdzie bardzo dużo dał z siebie w pojedynkach w Belgradzie. Hanfmann mimo tylko o 20 miejsc wyższego rankingu, wydaje się być groźnym i dosyć wymagającym rywalem. Yannick zrobił na mnie dużo większe wrażenie po dwóch turniejach na europejskiej mączce, niż jego dzisiejszy rywal po dobrym, jednym turnieju. Mam nadzieję, że dzisiaj zmobilizuje się na kortach we własnym kraju i wygra spotkanie. Gramy dzisiaj na win Yannick Hanfmann. 

kk

SPECJALNA PROMOCJA DLA CZYTELNIKÓW ZAGRANIE.COM – Totolotek zakład bez ryzyka do 150 PLN

  1. Oferta obowiązuje od dnia 15.04.2021 do dnia 31.05.2021 i dotyczy wyłącznie użytkowników zarejestrowanych w czasie trwania promocji przez link dla strony Zagranie.com i po użyciu kodu promocyjnego.
  2. Użytkownik musi postawić swój pierwszy zakład w terminie nie dłuższym niż 5 dni od dokonania pierwszego depozytu.
  3. Pierwszy kupon musi zostać zagrany (po dokonaniu weryfikacji, wpisaniu kodu “724PLN” i pierwszej wpłacie) za stawkę w kwocie odpowiadającej równowartości pierwszej wpłaty o wartości wynoszącej dokładnie 50 PLN lub 100 PLN lub 150 PLN.
  4. Promocja obejmuje kupon pojedynczy lub AKO.
  5. Trafiłeś kupon? Środki z wygranej są Twoje! Przegrałeś…?
  6. W przypadku przegranego zakładu, graczowi przysługuje zwrot stawki za ten zakład (do max. kwoty 150 PLN) w postaci kodu bonusowego w kwocie wynoszącej odpowiednio 50 PLN, 100 PLN lub 150 PLN
  7. Aby otrzymać zwrot w postaci bonusu użytkownik zobowiązany jest wysłać mail na adres pomoc@totolotek.pl w treści podając swój adres email użyty przy rejestracji konta, a w tytule maila „Zakład bez ryzyka – Zagranie”.
  8. Jeżeli zakład spełnia warunki promocji “Zakład bez ryzyka” otrzymasz kod bonusowy max. w ciągu 48 godz.
  9. Bonus podlega jednokrotnemu obrotowi po kursie 2.00 w terminie 30 dni od jego aktywacji.
  10. Zakład objęty promocją musi zostać rozliczony jako przegrany najpóźniej do 31.05.2021 do godz. 23:59.

Dubel tenis 26.04.2021

Zapraszam także do sprawdzenia bonusów, jakie oferuje Totolotek, gdzie polecam zagrać kupon razem ze mną!

Zaloguj się aby dodawać komentarze