Po pięciu dniach przerwy do gry wraca League of Legends European Championship, a co za tym idzie, po raz kolejny będziemy mogli się emocjonować występami polskich zawodników. W grze m.in. Rogue z Inspiredem i Trymbim, a także G2 z Jankosem. Zespoły Polaków rozegrają ważne spotkania, a ja pod lupę wziąłem dwa wtorkowe starcia. Sprawdzamy, co w ofercie mają zakłady bukmacherskie BETFAN i gramy o 211 złotych. 

Załóż konto w BETFAN i zgarnij bonus w postaci gry bez ryzyka do 600 PLN! (Zwrot na konto bonusowe)

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: 1600PLN

Kod rejestracyjny
1600PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Schalke 04 – Rogue
Piątek, 26.02.21 – 21:00

Niemiecki klub sportowy ma spore problemy w Bundeslidze ze swoją główną sekcją piłkarską. Niemal na pewno spadnie na zaplecze pierwszej ligi, a co za tym idzie, obcięte zostanie też finansowanie, a to jest równoznaczne z mniejszym budżetem. Dlaczego o tym mówię? Bo te problemy bezpośrednio przekładają się na esportową sekcję. Ostatnio świat obiegła informacja, że Schalke chce sprzedać slot w LEC za około 20-30 milionów euro. To miałoby pomóc pokryć część kosztów, jakie będzie musiał ponieść klub po spadku z Bundesligi. Takie informacje z całą pewnością nie pomagają zawodnikom, którzy po prostu mogą się martwić o swoją przyszłość. 

Widać to było chociażby po ostatnim tygodniu, gdzie Schalke najpierw uległo SK Gaming, a później przegrało z G2 Esports. Dla przypomnienia chciałbym dodać, że to jest to samo Schalke, które wcześniej ograło Rogue i G2, sprawiając sporo niespodzianek. Obecnie ma bilans 5:6 i znajduje się dopiero na szóstym miejscu w tabeli. Na tym tle Rogue wygląda wręcz na giganta. Przed sezonem pisałem Wam, że RGE może rzucić wyzwanie G2 i jak dobrze widać, nie myliłem się. Obecnie Inspired i spółka są na pierwszym miejscu w tabeli, razem z G2 Esports. W ubiegłym tygodniu pokonali Misfits Gaming i Team Vitality, a łącznie na koncie mają dziewięć zwycięstw oraz zaledwie dwie porażki. 

Co obstawiać?

Trymbi świetnie wpasował się w styl gry Rogue i pokazuje, że wcale nie jest budżetowym Vanderem. O tym pisałem już ostatnio, ale warto to podkreślić, gdyż polski support daje bardzo dużo RGE. Przede wszystkim mają większą kontrolę nad wydarzeniami w dolnej części mapy. Potrafią też poprawnie grać wokół ważnych obiektów na mapie, a także kontrolować przebieg spotkania. Schalke ostatnio się trochę pogubiło i mam wrażenie, że w meczu z drużyną Polaków nie odnajdzie się. Stąd właśnie mój typ na wygraną Rogue po kursie 1.37.

Moja propozycja: zwycięstwo Rogue
Kurs: 1.37 Zagranie na esport

Team Vitality – G2 Esports
Piątek, 26.02.21 – 20:00

Spotkanie pomiędzy Team Vitality, a G2 Esports zapowiada się na bardzo ciekawe. W końcu mistrzowie Europy mają przed sobą zespół, który lubi zaskakiwać, a do tego nie mogą sobie pozwolić na to, żeby Rogue im odskoczyło w tabeli. W sezonie regularnym lubią również przeciągać swoje gry, a także dość często wręcz trollować. Jednak nawet pomimo tego, w najważniejszych momentach zawsze stają na wysokości zdania, dzięki czemu dalej znajdują się na pierwszym miejscu razem z Rogue. Ostatnio Jankos i spółka ograli Schalke, a także Astralis. Nie były to może ekipy z topu, ale przecież udowodniały już wcześniej, że potrafią zaskakiwać.

Z kolei Vitality na ten moment jest najgorszą drużyną w lidze, z zaledwie dwoma zwycięstwami i aż dziewięcioma porażkami. Ostatnio najpierw ulegli SK Gaming, a później wygrali na fnatic. Jednak trzeba uczciwie przyznać, że FNC wcale nie błyszczy w tym sezonie, więc aż tak dużą niespodzianką bym tego nie nazwał, gdy pod uwagę weźmiemy dyspozycje drużyny selfmade’a. Wszystkie argumenty w zasadzie przemawiają za G2 Esports i trudno się temu dziwić.

Co obstawiać?

Zapewne zastanawiacie się więc, co warto obstawić na spotkanie G2 Esports z Team Vitality? Cóż, kursy nie sprzyjają temu, by grać zwycięstwo Jankosa i spółki, gdyż są po prostu bardzo niskie. Natomiast ciekawą opcją jest zagranie underu eliminacji. BETFAN wystawił bardzo wysokie kursy, a przecież ten mecz teoretycznie nie powinien się aż tak przeciągać. W przypadku tego operatora możecie zagrać więc poniżej 29.5 fragów po kursie aż 1.75. Łączny mnożnik więc wyniesie 2.40. Szanse oceniam na dość spore, a kursy są wysokie, za co ostatnio BETFAN zbiera dobre opinie.

Moja propozycja: poniżej 29.5 eliminacji w całym meczu
Kurs: 1.75

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem promocyjnym 2961PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 20 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu otrzymasz zwrot w bonusie. Obrót 3 x 2.00 – minimum 3 zdarzenia.
  6. Przy drugiej wpłacie możesz zagrać bez ryzyka do 200 zł – zwrot na konto bonusowe.
  7. Przy trzeciej wpłacie możesz zagrać bez ryzyka do 300 zł – zwrot na konto bonusowe.

betfan lec kupon