Niedziela na boiskach LOTTO Ekstraklasy stoi pod znakiem dwóch rywalizacji. Najpierw udajemy się do Sosnowca, gdzie Zagłębie z nożem na gardle zmierzy się z Cracovią w meczu o przysłowiowe sześć punktów. Pasy w poprzedniej serii gier zanotowały swoje pierwszy zwycięstwo w tym sezonie. Na drugi pojedynek przenosimy się do Poznania, gdzie będący w kryzysie Lech podejmie na własnym boisku Miedź Legnica. Przed tymi meczami przeglądamy ofertę LV BET bonus w poszukiwaniu najciekawszych kursów do wykorzystania.

LV BET bonus – najlepsze opcje do skorzystania na boiskach LOTTO Ekstraklasy!

Pojedynek na dole tabeli – LV BET bonus i oferta główna

Te dwa zespoły są w gronie największych kandydatów do spadku z ligi. Cracovia od początku sezonu wygrała tylko jedno spotkanie. W ostatniej kolejce ligowej pokonali na własnym boisku Wisłę Płock. Czy podopiecznym Michała Probierza uda się podtrzymać dobrą passę w Sosnowcu? Zadanie nie będzie łatwe, ponieważ beniaminek, pomimo tego, że gra w kratkę, to na własnym boisku nie przegrywa. Jedynie w pierwszej kolejce uznali wyższość Piasta Gliwice, a w kolejnych meczach nie zaznali porażki na Stadionie Ludowym. Jak prezentują się kursy LV BET bonus na tę rywalizację?

lvbet bonusLV BET bonus:

Faworytem tego spotkania są gospodarze. Kurs na zwycięstwo Zagłębia Sosnowiec wynosi 2.5, remis 3.25, a triumf gości 2.85. Moim zdaniem w tym meczu będziemy świadkami wyrównanego starcia, dlatego też warto udać się w stronę zdarzeń dodatkowych.

Cracovia w ostatnim czasie notuje tendencje zwyżkową. W ostatnim meczu wyjazdowym polegli w Białymstoku, jednak można powiedzieć, że na własne życzenie. Zmarnowane sytuacje to największa bolączka tego zespołu. W ofercie LV BET bonus moją uwagę przykuł typ na zakład specjalny – X2/+1,5 gola. We wszystkich spotkaniach z udziałem beniaminka została pokryta taka linia bramkowa. W dwóch ostatnich starciach Cracovii kibice oglądali dokładnie po cztery bramki, więc liczymy na podtrzymanie takiej formy.

  • X2/+1,5 gola –1.99

Lech Poznań vs Miedź Legnica w LV BET bonus

Na drugie spotkanie przenosimy się do Poznania. Lech podejdzie do tego meczu po dwóch kolejnych porażkach. Dodatkowo w obu tych starciach nie zdobyli nawet jednego gola. Najpierw przegrana 1:0 z Legią przy Łazienkowskiej, a następnie w Gdyni z Arką, w takim samym stosunku. Kolejorz w środku tygodnia dopiero po dogrywce pokonał ŁKS Łódź w ramach Pucharu Polski. Miedź Legnica to drużyna, która w obecnych rozgrywkach jest najmocniej chwalona. Podopieczni Dominika Nowaka grają kapitalny futbol dla oka i zawsze wychodzą z myślą o zwycięstwie. W ostatniej kolejce ligowej ulegli Legii 1:4 na własnym boisku, jednak rezultat przekłamuje rzeczywistość. Na co warto wykorzystać LV BET bonus w tej rywalizacji?

lvbet bonusLV BET bonus:

Faworytem tego spotkania jest Lech Poznań. Kurs na wygraną Kolejorza wynosi 1.87, remis 3.45, a wygrana Miedzi – 4.3. Moim zdaniem typowanie zwycięstwa gospodarzy może być złudne.

Kolejorz we wszystkich meczach domowych tego sezonu zdobywał przynajmniej jednego gola. Lech w Poznaniu w trzech ostatnich starciach stracił osiem goli. Miedź to drużyna, która w tym sezonie nie zdobyła gola tylko raz. Miało to miejsce podczas rywalizacji z Lechią Gdańsk na jej obiekcie. We wszystkich pozostałych spotkaniach znajdowali drogę do siatki, a mierzyli się między innymi z Legią czy Jagiellonią. Teraz przyszła pora na Lecha, a ostatnia rywalizacja tych drużyn odbyła się w ramach Pucharu Polski na obiekcie w Legnicy, gdzie górą byli gospodarze 2:0. Moim zdaniem dobrą opcją na wykorzystanie LV BET bonus w tym przypadku jest wynik BTTS.

  • BTTS (tak) – 1.67