Mateusz “Muran” Murański PRIME SHOW MMA – kim jest? Co wiemy o aktorze serialu Lombard, życie pod zastaw. Muran wcześniej walczył na FAME MMA, gdzie nie poszło mu najlepiej. Czy w nowej federacji zaprezentuje nieco wyższy poziom? Zobaczcie, co już wiadomo jego wzroście, Instagramie i wieku.

Mateusz “Muran” Murański PRIME SHOW MMA – kto to jest?

Mateusz “Muran” Murański – kto to jest? Zapewne wiele osób szuka odpowiedzi na to pytanie, bo o “Młodym Muranie” coraz częściej można przeczytać różne informacje w internecie. Murański to aktor serialu “Lombard, życie pod zastaw”, gdzie zdobył dość sporą popularność. Dzięki temu rozwinął swoje social media, a FAME MMA zaproponowało mu walkę z Arkadiuszem Tańculą. Pomiędzy aktorami istnieje konflikt, który mieli rozstrzygnąć w oktagonie. Ostatecznie okazało się, że lepszy jest Tańcula. Ten pokonał Murańskiego, a później jeszcze był o wiele lepszy od jego ojca.

Muran najchętniej chciałby się odegrać, ale do rewanżowej walki na FAME MMA nie doszło i wątpliwe, że kiedykolwiek ją zobaczymy. Teraz w końcu Murański przeniósł się do PRIME SHOW MMA, gdzie włodarzem jest Don Kasjo. Obaj Panowie dość dobrze się znają, bo włodarz wcześniej walczył na FAME MMA.

Mateusz “Muran” Murański wzrost, waga, wiek

Na szczęście dzięki walce Murańskiego na FAME MMA już sporo wiemy o jego warunkach fizycznych. Wiemy, że mierzy aż 179 centymetrów wzrostu, a co do jego wagi, to będziemy musieli poczekać do oficjalnego ważenia, jakie czeka nas przed PRIME SHOW MMA 1. Wtedy dowiemy się też więcej na temat jego formy fizycznej, a także warunków i przygotowania do walki pod kątem motorycznym, bo to bardzo ważne.

Mateusz “Muran” Murański PRIME SHOW MMA – kim jest? Co warto wiedzieć?

Jeżeli chodzi o Młodego Murana i jego walkę na PRIME SHOW MMA to na pewno warto przypomnieć, że aktor ma już pewne doświadczenie w oktagonie. W końcu zmierzył się m.in. z Tańculą, jednak nie zaprezentował się dobrze. Tym razem chciałby zapewne pokazać wszystkim inną twarz i udowodnić, że potrafi walczyć na wysokim poziomie. Na pewno Murański na PRIME SHOW MMA przygotuje lepszą formę, szczególnie pod kątem motoryki.

Kto będzie rywalem Mateusz “Muran” Murański na PRIME SHOW MMA

Wiemy, że rywalem Matusza “Murana” Murańskiego na PRIME SHOW MMA miał być Tyburski, ale Muran na razie odmówił tej walki. W efekcie wciąż czeka na przedstawienie swojego rywala. Najchętniej zmierzyłby się z Tańculą, ale wiemy, że na razie do tego starcia nie dojdzie. Prawdopodobnie ze względu na fakt, że Arkadiusz ma jeszcze podpisany kontrakt z FAME MMA. W tym miejscu sprawdź, kartę walk PRIME SHOW MMA 1!

Kariera poza MMA

Kariera Mateusza “Murana” Murańskiego poza PRIME SHOW MMA to głównie bycie aktorem i influencerem. Murański grał w serialu Lombard, życie pod zastaw, gdzie był jednym z głównych aktorów. Teraz postanowił jeszcze “wejść na scenę” freak fightów. Prężnie działa również jako influencer, udzielając się na swoim Instagramie. Co prawda ma konto prywatne, ale do obserwujących przyjmuje niemal każdego.

Mateusz “Muran” Murański – kanał na YouTube

Mateusz “Muran” Murański nie ma aktywnie prowadzonego konta na YouTube, ale można spodziewać się, że prędzej, czy później zainwestuje w niego. Przy takich zasięgach, jakie ma, będą to dla niego darmowe dochody.

Mateusz “Muran” Murański Instagram

Warto wspomnieć też, że Mateusz “Muran” Murański dzięki PRIME SHOW MMA sporo może zyskać nowych followersów na Instagramie. Obecnie obserwuje go tam aż 174 tysiące osób, ale ta liczba stale się powiększa.

Ewentualna walka z Tańculą na pewno napędziłaby mu nowych obserwatorów. Mateusz “Muran” Murański do PRIME SHOW MMA przygotowuje się dość prężnie, a jego poczynania można śledzić właśnie na Instagramie.

Zdjęcie: pressfocus

FAQ

Kim jest Mateusz "Muran" Murański?

Mateusz "Muran" Murański to aktor serialu Lombard i freak fighter.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze