W PRIME SHOW MMA 1 zawodnicy kojarzeni są z działalności w mediach społecznościowych, a także z polityki i dziennikarstwa. Na karcie walk znalazło się też miejsce dla kobiet, co pokazuje, że nowa federacja freak fight będzie stawiać również na żeńskie pojedynki. Kto walczy na Prime Show MMA 1? Organizatorzy odkryli już sporo kart, co do nowego wydarzenia na polskiej scenie sportów walki. Kto weźmie udział w Prime Show MMA 1? Sprawdź kartę walk i wszystkich zawodników!

Prime Show MMA 1 – kto walczy?

Bukmacherzy, jak i obserwatorzy freak fights doskonale wiedzą, kto może walczyć na Prime Show MMA 1. Bynajmniej nie ma co oczekiwać występów zawodowych przedstawicieli MMA. Choć to też może się zdarzyć, ale głównie w Prime Show MMA będą rywalizować celebryci, którzy brylują w mediach społecznościowych. To potwierdza karta walk PRIME SHOW MMA 1, gdzie znaleźli się się głośni youtuberzy, instagramerzy, a także przedstawiciele serwisu tik tok. Co więcej, znalazło się też miejsce na pojedynek lewicowego publicysty z prawicowym dziennikarzem.

Podczas pierwszej gali raczej nie ma co oczekiwać nadzwyczajnego poziomu sportowego. Co prawda do oktagonu wejdą zawodnicy, którzy mają przeszłość w FAME MMA czy MMA VIP, ale ich umiejętności wciąż pozostawiają sporo do życzenia. Poza tym na Prime Show MMA 1 zobaczymy konfrontacje debiutantów. Warto o tym pamiętać typując MMA w kontekście tej gali. Wyniki mogą być zaskakujące, co jest normalne dla tego rodzaju pojedynków.

PRIME SHOW MMA karta walk

Na PRIME SHOW MMA 1 dojdzie do kilku konfrontacji męski oraz dwóch pojedynków żeńskich. Wszystko wskazuje na to, że podczas lutowej gali w Prime Show MMA 1 ujrzymy dziewięć walk. To standardowa liczba, bo 8-10 walk pojawia się przy okazji wydarzeń sygnowanych egidą FAME MMA czy nawet KSW. Pod tym względem Prime Show MMA 1 bierze przykład z najlepszych.

W karcie walk Prime Show MMA 1 została wyszczególniona walka wieczoru. To starcie Kamerzysty z Lordem Kruszwilem. W obu przypadkach mówimy o patostreamerach, którzy wielokrotnie potwierdzili przekraczanie wszelkich granic.

Kibice na pewno są zainteresowani walkami zawodników, których jeszcze jakiś czas temu mogli podziwiać w FAME MMA. O kim mowa? Na pewno o Mateuszu Murańskim, Damianie Zduńczyku, Adrianie Salamonie i Dawidzie Ambroziaku.

Walka wieczoru Prime Show MMA 1 – Kamerzysta vs Lord Kruszwil

W tym pojedynku na pewno będzie kipiało od emocji, ponieważ w świecie youtuba, to jeden z najgłośniejszych konfliktów. Do podgrzania atmosfery warto zaznaczyć, że Kamerzysta ostatnie miesiące spędził w więzieniu za znęcanie się nad niepełnosprawnym. Kruszwil ma za sobą walkę na FAME MMA, gdzie jego przeciwnikiem był Mini Majk. Z racji różnicy w warunkach fizycznych o tym pojedynku mówiło się długo przed i długo po walce.
Organizatorzy Prime Show MMA 1 uznali, że właśnie ta walka będzie funkcjonować jako main event. Kamerzysta zapowiada, że do oktagonu wejdzie w masce, bo nie chce pokazywać swojej twarzy.

kto walczy na prome show mma

Fot. PressFocus

PRIME SHOW MMA – zawodnicy i wszystkie walki

Kto jeszcze walczy na Prime Show MMA 1? O show i dobre widowisko będą dbać nie tylko Lord Kruszwil i Kamerzysta. Federacja, której przewodzi Don Kasjo musi od początku zaznaczyć swoje miejsce na rynku freak fights. Dlatego w lutym do oktagonu wejdą znane twarze, które możesz kojarzyć z youtube lub instagrama.

Dawid “Ambro” Ambroziak – Adrian Cios

Ambroziak to gwiazdor produkcji MTV “Ex na plaży”. Ma on na swoim koncie kilka występów w sportach walki. Ambro rywalizował m.in. podczas jednej z gali FAME MMA. Wówczas jego przeciwnikiem był Don Kasjo, z którym koniec końców przegrał. Poza tym Ambroziak w MMA pokonał Dawida Ozdobę. W trzeciej walce na FAME MMA Dawid Ambroziak zwyciężył Marcina Szewczyka. Ostatni raz walczył on w maju ubiegłego roku, kiedy to przegrał z Piotrem Szczurkiem. Po czterech walkach w FAME MMA Ambro dołącza do Prime Show MMA 1. Na początku zmierzy się z Adrianem Ciosem, który walczył raz – w federacji Marcina Najmana, MMA VIP.

Adrian “Meduza” Salamon – Dawid Narożny

Dla Adriana Salamona będzie to już trzecia federacja freak fight. Meduza rozpoczął swoją przygodę w FAME MMA, gdzie zwyciężył Piotra Knasia w 2019 roku. Później Salamon wystąpił na premierowej gali High League 1. Tam pokonał Macieja Rataja. Można powiedzieć, że wszędzie, gdzie się pojawi Salamon – tam zwycięża. Czy tym razem będzie podobnie? Jego rywalem jest Dawid Narożny. To gwiazda muzyki disco polo, która nie kryje tego, że trenuje amatorsko boks i ju-jitsu. Dla Narożnego będzie to debiut w klatce podczas gali freak fight.

Mateusz “Muran” Murański – TBA

Dla Murana rywal jeszcze nie został ujawniony. Mateusz Murański ma na swoim koncie 4 pojedynki, z który wygrał 3 walki. Ostatnio odniósł dwie wygrane na Elite Fighters pokonując Marcina Makowskiego i Norberta Janeckiego. Muran ma za sobą również przygodę w FEN i FAME MMA.

Paweł Tyburski – TBA

Paweł Tyburski kojarzony jest przede wszystkim z programu Love Island. Tybori poza tym prowadzi popularne konto na instagramie. Paweł Tyburski nie kryje tego, że prowadzi sportowy tryb życia. Jego zainteresowania to m.in. piłka nożna i właśnie MMA. Podczas jednej z gali FAME MMA Paweł Tyburski wraz ze swoim bratem pokonali drugą parę bliźniaków, Piotra i Pawła Kluka. Jak na razie nie wiadomo z kim Paweł Tyburski zmierzy się na Prime Show MMA 1.

Jaś Kapela – Ziemowit Piast Kossakowski

Walka Jasia Kapeli z Ziemowitem Kossakowskim może poruszyć świat polityki. Ten pierwszy sympatyzuje z lewą stroną, z kolei ten drugi nie ukrywa swoich prawicowych poglądów. Jaś Kapela szerzej dał się poznać z programu Hejt Park, gdzie u Krzysztofa Stanowskiego przedstawiał swoje racje. Ziemowit Kossakowski to były dziennikarz TVP Info, który miał kontrowersyjne metody realizowania swoich programów. Dla obu z nich będzie to pierwsza walka w formule MMA.

Julia “Queen of the Black” Pelc – Karolina Dumała

Julia Pelc prowadzi kanał na youtubie, który ma ponad 100 tysięcy subskrypcji. Queen of the Black to była dziewczyna youtubera Czuuxa. Julia Pelc w listopadzie skończyła dopiero 18 lat. Kto będzie jej rywalką na Prime Show MMA 1? Queen of the Black zmierzy się z aktualną dziewczyną Kruszwila, a więc Karoliną Dumałą. Dla obu pań będzie to pierwsza rywalizacja w oktagonie.

Adam Soroko – Damian “Stifler” Zduńczyk

Adam Soroko to kolejny uczestnik gali Prime Show MMA 1, który ma za sobą przeszłość kryminalną. Jak się okazuje nie tylko Kamerzysta siedział w więzieniu, bo Soroko również odsiadywał wyrok karny. Adam Soroko podczas The War 3 dał się poznać szerszej publiczności MMA. Wówczas udzielił też charakterystycznego wywiadu, który był często oglądany m.in. na twitterze. Jego rywalem będzie Stifler, który niegdyś konfrontował się w FAME MMA z Popkiem.

Sebastian “Ztrolowany” Nowak – Jakub “HeCmAn” Rygiel

Ztrolowany często brał udział w galach FAME MMA. Walczył tam m.in. z Michałem Bogawskim, Piotrem Witczakiem i Maciejem Ratajem. Jego rywal, czyli Jakub HeCmAn Rygiel wcześniej dał się poznać podczas gali Punchdown. W tej formule nie rywalizował na MMA, a ciosy z otwartej dłoni w twarz. Który z nich okaże się lepszy w Prime Show MMA 1?

Wiola Kotelecka – Klaudia Kamińska

Wiola Kotelecka posiada instagram, który jest obserwowany przez ponad 300 tysięcy osób. Co więcej, prowadzi ona też kanał na tik toku pod nazwą Psychofanka. Kotelecka była też zamieszana w aferę z Kamerzystą. Jej rywalką będzie inna instagramerka i tik tokerka, czyli Klaudia Kamińska.

Karta walk Prime Show MMA – podsumowanie

Do czasu gali, a więc 19 lutego 2022 roku karta walk Prime Show MMA 1 może ulec rozbudowaniu. Być może organizatorzy wciąż trzymają asa w rękawie, którego do tej pory nie ujawinili? Kibice na pewno liczą na pojedynek Don Kasjo, który w FAME MMA stoczył popularne walki m.in. z Marcinem Najmanem i Marcinem Wrzoskiem. Kto wie…może jeden z włodarzy organizacji rzutem na taśmę zdecyduje się walczyć podczas Prime Show MMA 1?

Fot. z okładki: PressFocus

FAQ

Kto wystąpi w walce wieczoru na Prime Show MMA 1?

Główne wydarzenie gali Prime Show MMA 1 to starcie Kamerzysty z Lordem Kruszwilem.

Kto jeszcze zawalczy na Prime Show MMA 1?

Na karcie walk znajdują się takie nazwiska jak Jaś Kapela, Ziemowit Kossakowski, Damian Zduńczyk, Adrian Cios, Mateusz Murański czy Adrian Salamon.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze