Oto jest! Najnowszy bukmacher na polskim rynku. Mowa oczywiście o eWinner, który ruszył z kopyta. Oprócz bonusu proponuje jedyny w swoim rodzaju Custom Bet. Co to jest i jak skorzystać z tej promocji przeczytacie w tym artykule, zapraszam do lektury.

eWinner bonus

Na Zagranie mogliście wczoraj przeczytać tekst poświęcony eWiinner. Warto skorzystać z naszego kodu promocyjnego: 1200PLN, dzięki któremu uzyskacie bonus od depozytu do 1050 PLN oraz zakład bez ryzyka do 150 PLN. Wygląda to dobrze, prawda?

Custom Bet #PostawNaSwoim

Custom Bet Postaw na swoim- eWinner bonus

Innowacyjna promocja od nowego bukmachera na polskim rynku: Custom Bet! Masz pomysł na ciekawy zakład? Chciałbyś się założyć? Wystarczy wypełnić formularz, a eWinner przygotuje specjalnie dla Ciebie ofertę. Co ważne nie musi to dotyczyć sportu! Wydarzenia kulturalne, polityczne, rozrywkowe również są mile przyjmowane. Nie możecie w to uwierzyć? Poniżej zasady.

Custom Bet działanie- eWinner bonusJak dobrze widać na załączonym obrazku królują zakłady związane z polityką. Zapewne ma to związek ze zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi.

Custom Bet- eWinner bonus

Znajdziemy również zakłady sportowe. Ciekawą propozycją jest typ: „Który z menagerów wcześniej straci swoją posadę?- Aleksandar Vuković vs Ole Gunnar Solskjaer”. Faworytem eWinner jest aktualny trener Legii Warszawa z kursem 1.35. Jeżeli zdecydujemy się na szkoleniowca Czerwonych Diabłów, otrzymujemy wartość 2.80.

Custom Bet zakład z trenerem- eWinner bonus

Jak możemy zauważyć, funkcja ta działa bardzo dobrze. Wypełnij formularz i przekonaj się sam!

Custom Best formularz- eWinner bonus