Marianna Schreiber – Wiktoria Jaroniewska: gdzie oglądać? Transmisja na żywo w TV i online.

Płacząca Wiktoria Jaroniewska

Gdzie oglądać Marianna Schreiber – Wiktoria Jaroniewska? Na sobotniej gali Clout MMA 5 odbędzie się tylko 1 walka kobiet, jednak zapowiada się ona do prawdy znakomicie! W poniższym tekście znajdziecie informacje o tym, gdzie oglądać Schreiber – Jaroniewska w kontekście transmisji w TV, oraz streamów online! Zapraszam zatem do sprawdzenia szczegółów.

Baner Clout MMA 5 Fortuna

Chcesz obstawić galę Clout MMA 5? Ofertę zakładów znajdziesz tylko w Fortunie! Wykorzystaj nasz kod promocyjny Fortuna i zgarnij 20 PLN freebetu za rejestrację!

Marianna Schreiber – Wiktoria Jaroniewska, gdzie oglądać?

Rywalizacja Marianny Schreiber z Wiktorią Jaroniewską będzie zaledwie 1 z kilkunastu walk na gali Clout MMA 5! Wszystkie te pojedynki, a zatem również starcie kobiet będzie można oglądać w formie streamu online w Internecie. W przypadku sobotniej gali, PPV kupimy tylko i wyłącznie na oficjalnej stronie organizacji, a więc na cloutmma.tv. Więcej informacji zdążę jeszcze przedstawić, zaś teraz przejdę do krótkiej zapowiedzi walki!

Zapowiedź walki Marianna Schreiber – Wiktoria Jaroniewska

Starcie Marianny Schreiber z Wiktorią Jaroniewską będzie jedyną walką kobiet na Clout MMA 5. Sam pojedynek zapowiada się jednak bardzo dobrze i powinien stać na stosunkowo wysokim poziomie sportowym! Obydwie panie nie mają ze sobą żadnego konfliktu, lecz pojedynek i tak powinien być zacięty i ciekawy dla kibiców. Jeżeli chcecie przeczytać więcej na temat obu zawodniczek i innych walk, to sprawdźcie nasze typy na Clout MMA 5!

Baner na Clout MMA 5

Marianna Schreiber – Wiktoria Jaroniewska, kiedy i o której godzinie?

Walka Marianny Schreiber z Wiktorią Jaroniewską odbędzie się oczywiście już w tę sobotę, a zatem 8. czerwca 2024 roku! Jeżeli chodzi o dokładną godzinę wejścia do klatki obu zawodniczek, to jest ona mocno uzależniona od przebiegu i czasu trwania wcześniejszych walk. Wydaje się, że obie panie powinny rozpocząć swoje starcie około godziny 21:30, jednak jak już wspomniałem, nie jest to sztywna godzina i może ona ulec zmianie.

Marianna Schreiber – Wiktoria Jaroniewska, transmisja na żywo w TV

W tym miejscu kilka słów o transmisji na żywo w TV, a w zasadzie jej braku. Zwykle nie mamy możliwości oglądania gal freak-fightowych w telewizji i podobną sytuację mamy w przypadku starcia Schreiber – Jaroniewska, jak i całej Clout MMA 5! W końcu kanały telewizyjne nie posiadają praw transmisyjnych do wydarzeń spod szyldu Clout MMA i sobotnią galę znajdziemy jedynie w Internecie, w formie streamu online.

Marianna Schreiber – Wiktoria Jaroniewska, stream online

Wychodzi zatem na to, że pojedynek Marianny Schreiber z Wiktorią Jaroniewską będzie dostępny do obejrzenia tylko i wyłącznie w formie streamu online. Starcie kobiet będzie transmitowane na cloutmma.tv i aby uzyskać dostęp do PPV należy zalogować się na swoje konto, oraz wykupić jeden z pakietów PPV. Ten tańszy kosztuje 39.99 PLN i pozwala obejrzeć galę w jakości 720p, natomiast za 5 PLN więcej będziemy w stanie zobaczyć całą galę w jakości HD! Powodzenia i masy emocji!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze