Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

3000 zł od depozytu + 333 zł zakład bez ryzyka +  20 zł freebet + 220 zł inne bonusy

Oferta dostępna z kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1500 zł + 50% do 1500 zł BEZ RYZYKA: 333 zł FREEBET: 20 zł BONUSY: 220 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

LVBET rejestracja

Rejestracja u bukmachera LVBET z kodem promocyjnym ‘ZAGRANIE’ pozwala na odbiór specjalnych bonusów. Sprawdź zakład bez ryzyka i bonus od depozytu u bukmachera! Szybka i wygodna rejestracja w LVBET krok po kroku!

LVBET rejestracja 2022 – Pakiet 3423 złotych ✔️  
Kod promocyjny ZAGRANIE
Bonus od depozytu 3000 złotych
Bonus bez ryzyka 333 złotych
Dodatkowe bonusy 90 złotych
Ostatnia aktualizacja

01.09.2022

Rejestracja w LVBET

Obstawianie zakładów bukmacherskich LVBET możliwe jest po wcześniejszym zarejestrowaniu konta u tego bukmachera. Rejestracja w LV BET bardzo przypomina proces tworzenia nowego konta w wielu miejscach w internecie. Oczywiście legalni bukmacherzy w celu weryfikacji użytkownika wymagają nieco więcej danych osobowych, bo tak stanowi polskie prawo. Zarejestrowanie się w LVBET pozwala typerowi uzyskać dostęp do pełnej oferty zakładów bukmacherskie, a także odebrać bonusy powitalne na start i zacząć obstawiać z typami dnia. Jak założyć konto w LVBET? Jakie dokumenty będą ci potrzebne? Wszystko tłumaczymy odnośnie rejestracji w LVBET!

Jeśli chcesz wytypować zakład u bukmachera online, to nie można tego zrobić inaczej niż za pośrednictwem spersonalizowanego konta. W punkcie stacjonarnym nie ma konieczności rejestracji, bo obsłużony zostanie każdy, kto ma ukończone 18 lat. W zakładach internetowych wymogiem jest rejestracja konta, która weryfikuje cię jako klienta. Tak to działa u bukmachera LVBET, który przyjmie od ciebie kupon, jeśli z powodzeniem założysz konto na lvbet.pl. Rejestrowanie się u bukmacherów online to norma i nie ma co szukać alternatyw, bo wszędzie trzeba założyć konto. LVBET wpisuje się w grono legalnych bukmacherów i przestrzega ustawy hazardowej. Dlatego pozwala przebywać na swoich stronach tylko pełnoletnim graczom. Jak zrobić rejestrację, a przy tym odebrać bonusy LVBET na zakłady?

LVBET rejestracja – kod promocji

Rejestracja w LVBET jest dla nowych graczy, to oczywiste. Przypomnieć musimy jednak taki fakt, że jeden użytkownik może posiadać tylko jedno konto w zakładach bukmacherskich. Nie można używać kilka razy tych samych danych osobowych do rejestracji konta w LVBET. Zasada jest taka: jedno konto na jednego gracza. Przy rejestracji u bukmacherów często korzysta się z kodów promocyjnych zapewniających bonusy na start. W LVBET rejestrując się można wpisać nasz kod promocyjny: ZAGRANIE. To voucher, który daje darmowy bonus za rejestrację 20 PLN i pozostałe oferty powitalne:

  • Bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN
  • Bonus od druegiej wpłaty 1000 PLN
  • Bonus od trzeciej wpłaty – zakład bez ryzyka 333 PLN

Kod promocji LVBET wpisujesz na drugiej stronie formularza obok takich informacji jak login i numer telefonu. W oznaczonym miejscu “kod promocji” wprowadź: ZAGRANIE. To oznaczać będzie poprawnie użycie kodu promocyjnego od Zagranie i dostęp do bonusów po rejestracji na lvbet.pl. Pamiętaj, że LVBET kod promocyjny zostanie aktywowany, jeśli ukończysz rejestrację i zalogujesz się na konto gracza. W pierwszym momencie możesz odebrać darmowy freebet 20 PLN (1 PLN + mnożnik x20). To bonus przyznawany za są rejestrację i wystarczy się po niego zgłosić na adres: promocje@lvbet.pl. Sprawy związane z bonusami LVBET opisujemy dokładnie w tym artykule: https://zagranie.com/lvbet-bonus-i-opinie/.

LVBET rejestracja krok po kroku

Założenie konta w LVBET nie jest skomplikowane. Na początku możesz zarejestrować tymczasowe konto i następnie je zweryfikować. Jeśli jednak lubisz wszystkie formalności załatwiać za jednym zamachem, to LVBET udostępnia również pełną rejestrację wraz z weryfikacją. Decyzja należy do ciebie, jaki tryb rejestracji przechodzisz. Wszystko zaczyna się od wejścia na stronę lvbet.pl i kliknięcia przycisku “rejestracja”. To rozwinie na ekranie twojego komputera lub telefon formularz rejestracji. W formularzu są trzy pomniejsze strony zatytułowane:

  • Podstawowe dane
  • Szybka rejestracja
  • Pełna rejestracja

Na początku wpisujesz najważniejsze informacje, a więc imię, nazwisko, narodowość i PESEL po czym klikasz przycisk “następny”. W drugim kroku wpisujesz login, hasło, e-mail, numer telefonu i kod promocyjny. Jeśli chcesz skorzystać z promocji dla graczy Zagranie, to wpisz kod promocyjny VIP: ZAGRANIE. To już ten moment, gdzie możesz zakończyć rejestracje, bo te dane wystarczą LVBET, żeby założyć konto tymczasowe. Jednak jeśli od razu chcesz dopełnić wszystkich formalności, to możesz przejść do pełnej rejestracji, gdzie będziesz zobligowany podać więcej danych. Co takiego? Numer dokumentu tożsamości, numer rachunku bankowego i adres zamieszkania. To także konieczność posiadania przy sobie dokumentu tożsamości, bo należy dołączyć do wniosku skany/zdjęcia dowodu osobistego lub paszportu.

lvbet bonus

Robiąc rejestrację w LVBET trzeba pamiętać, że bonus bez depozytu pojawi się u ciebie na koncie, bo założeniu stałego konta. Na tzw. koncie tymczasowym możesz otrzymać bonusy od wpłaty 3000 PLN i zakład bez ryzyka 333 PLN.

Bonusy za rejestrację w LVBET

Łącznie za rejestrację w LVBET nowy użytkownik może zyskać nawet 3423 złotych! To bukmacher dający przy rejestracji aż cztery bonusy – na polskim rynku nie jest łatwo znaleźć firmę, która przebije taką ofertę. Do tego wszystkiego potrzebny jest ci kod promocyjny, za który odbierzesz powiększony zestaw bonusowy. Gdzie wpisać kod promocji? Jak już wyżej wyjaśnialiśmy w polu “kod promocji” na drugiej stronie formularza rejestracyjnego.

lvbet bonus

Na start odbierasz w zakładach bukmacherskich LVBET 1 PLN i mnożnik x20. Jak wykorzystać ten bonus za rejestrację? Wystarczy zrobić kupon AKO z co najmniej trzech typów, gdzie kurs minimalny łączny wyniesie 2.50. Później obstawiasz go za 1 PLN i aktywujesz mnożnik x20. Jeśli wygrasz – obracasz wygrane pieniądze x2 po kursie min. 2.00 i to byłoby na tyle, jeśli chodzi o warunki. Po obrocie bonus i wygrane są twoje.

Rejestracja w LVBET – co jeszcze trzeba wiedzieć?

W bonusach od depozytu należy wykonać wpłatę numer 1 i numer 2. To oferty także wypłacane jako bonus 1% od depozytu i mnożniki kursów x100 i x50. Bonus z mnożnikiem możesz wykorzystać tak samo, jak darmowy zakład, czyli na kuponie z minimum trzema selekcjami i kursem ogólnym wynoszącym przynajmniej 2.50. Następnie obracasz depozyt x4 w zakładach z kursem 2.00 i pieniądze są twoje.

Bonus 2000 PLN i 1000 PLN obracasz w takim sam sposób. Od trzeciej wpłaty LVBET daje zakład bez ryzyka, czyli bonus, który z reguły przyznawany jest przy pierwszym depozycie. Za rejestrację w LVBET i wcześniejsze wykorzystanie promocji – przy zrobieniu trzeciej wpłaty możesz obstawić bez ryzyka do kwoty 333 PLN. Wystarczy tylko zrobić taki depozyt, a następnie znaleźć wydarzenie spełniające warunek związany z kursem minimalnym. Jaki to warunek? Zakład z kursem min. 1.75. Przy porażce i zwrocie stawki bonus nie podlega obrotowi. Tak samo jest jeśli uda ci się wygrać.

FAQ

💪 Kto może zarejestrować konto w LVBET?

Konto u bukmachera LVBET może założyć tylko pełnoletni użytkownik.

🎁 Jakie bonusy otrzymam za rejestrację w LVBET?

LVBET oferuje bonusy za rejestracje: 20 PLN bez depozytu, 3000 PLN od dwóch depozytów, 333 PLN zakład bez ryzyka od trzeciej wpłaty.

Zaloguj się aby dodawać komentarze