Tegoroczne play-offy NBA obfitowały w wiele niespodzianek, jednak finał będzie taki, którego większość się spodziewała. O tytuł mistrza zmierzą się zawodnicy Los Angeles Lakers i Miami Heat, więc przedstawię wam zapowiedź typów i kursów bukmacherskich. Czy tym razem dojdzie do kolejnej niespodzianki? A może jednak LA stanie na wysokości zadania?

Los Angeles Lakers vs. Miami Heat – zapowiedź typy i kursy

W tym roku faza play-offów w NBA stanęła pod znakiem kilku niespodzianek i dość wyrównanych spotkań. W finale zmierzą się ze sobą zawodnicy Los Angeles Lakers i Miami Heat. Pierwszy mecz został zaplanowany na 1 października na godzinę 3 w nocy. Zawodnicy zagrają w Los Angeles na stadionie Staples Center. Faworytem bukmacherów niewątpliwie jest drużyna z LA, ale formację z Miami nie powinno się przedwcześnie skreślać. 

Warto jednak pamiętać, że wszystkie mecze odbywają się bez udziału publiczności, więc nie ma mowy o żadnym atucie grania u siebie. Do tego zawodnicy przebywają specjalnie zamknięci, żeby nie narażać się na zakażenie. Przejdźmy do krótkiego przedstawienia zespołów. Pamiętajcie też, że w ramach naszych typów dnia przeczytacie ciekawe analizy przedmeczowe, w tym te na finały NBA. Eksperci Zagranie codziennie przygotowują propozycję darmowych kuponów, a wśród nich znajdą się również typy na finały NBA.

Los Angeles Lakers – faworyt, który nie lubi się męczyć?

Los Angeles Lakers ostatni triumf w NBA odniosła aż dziesięć lat temu. Od tego czasu w klubie bardzo dużo się zmieniło i drużyna cały czas spadała w dół z formą. W pewnym momencie właściciele zdecydowali się na transfer LeBron Jamesa, który jest największą gwiazdą ligi. To właśnie on ma poprowadzić drużynę z LA do pierwszego od dekady triumfu i w tym celu został sprowadzony. 

Od momentu przyjścia LeBron Jamesa do Los Angeles Lakers minęły dwa lata, ale teraz zawodnicy z Miasta Aniołów są bardzo blisko sięgnięcia po wymarzony tytuł. Przez fazę play-offów idą jak burza, pokonując bez problemów kolejnych rywali. W ćwierćfinale ograli 4:1 Portland Trail Brazers, w półfinale konferencji tym samym wynikiem pokonali Houston Rocktets, a w finale zmierzyli się z Denver Nugets. Uwaga, znowu zwyciężyli 4:1. W trzech starciach w play-offach stracili zaledwie trzy spotkania (mecze rozgrywane w formacie BO7). Niewątpliwie duży wkład ma w to LeBron James, jednak nie jest on sam i widać, że cała drużyna pracuje na sukces. Nie bez powodu jest stawiana w roli faworyta. 

kursy na występ Lakers z Pelicans - Lebron James

Miami Heat – Dawid przegra z Goliatem? 

Oczywiście stawianie Los Angeles Lakers w roli Goliata to mała hiperbola, gdyż ta drużyna nie ma na starcie aż tak zdecydowanej przewagi, jak wspomniana postać. Jednak Miami Heat jest stawianie w roli underdoga i nie to nie bez powodu. W finale konferencji męczyła się z Boston Celtics i ostatecznie straciła aż dwa spotkania, a jedno zostało rozstrzygnięte po dogrywce. Co więcej, w fazie pucharowej drużyna z Miami nie przekonuje stylem, a część spotkań wygrywa bardzo małą różnicą punktów. 

W samej rywalizacji z Milwauuke Bucks w ćwierćfinale wygrała co prawda 4:1, ale tak jak wyżej wspomniałem, styl tej drużyny nie wygląda zbyt przekonująco. Oczywiście Miami Heat ma swoje fenomenalne momenty, ale równie dużo jest tych, gdzie drużyna traci koncentrację. Warto jednak pamiętać, że w takiej rywalizacji może się dużo wydarzyć i Miami Heat ma predyspozycję do zaskoczenia oponentów. 

Los Angeles Lakers vs. Miami Heat – kursy bukmacherskie

Bukmacherzy jako faworyta niewątpliwie wskazują Los Angeles Lakers i trudno się im dziwić. Sprawdźmy więc, jakie są kursy na wygraną w pierwszym meczu w STS:

 • Los Angeles Lakers – 1.55
 • Miami Heat – 2.65

Z kolei w przypadku zakładu długoterminowego, na wygranie całej serii meczów, jest to:

 • Los Angeles Lakers – 1.45
 • Miami Heat – 2.70

STS typy NBA

Warto jednak pamiętać, że to nie jedyny bukmacher, jaki oferuje typy i kursy bukmacherskie na rywalizację Los Angeles Lakers z Miami Heat. Swoją ofertę mają też m.in. eWinner, który słynie ze wspierania koszykówki oraz BETFAN. Zacznijmy najpierw od tego drugiego, gdyż wystawił dużą ofertę na to spotkanie. Ciekawie wyglądają zakłady na to, kto będzie prowadził do połowy i w całym meczu:

 • Los Angeles Lakers/Los Angeles Lakers – 1.66
 • Miami Heat/Miami Heat – 2.96
 • Miami Heat/Los Angeles Lakers – 5.40
 • Los Angeles Lakers – Miami Heat – 8.60

Jak widać scenariusz, że LA będzie prowadziło po pierwszej połowie, a później drużyna z Miami odrobi straty, jest najmniej prawdopodobny według BETFAN. Jednak to nie jedyny ciekawe kursy, jakie wystawiła ta firma. Warto też sprawdzić np. liczbę punktów Los Angeles Lakers i Miami Heat. 

 • Los Angeles Lakers + 109.5 punktów – 1.66
 • Los Angeles + 110.5 punktów – 1.76
 • Miami Heat + 105.5 punktów – 1.69
 • Miami Heat + 106.5 punktów – 1.80

Kursy na over punktów są dość wysokie, więc warto się nad nimi bliżej pochylić. Szczególnie że zagrają ze sobą dwie drużyny, które lubią punktować, chociaż LA wychodzi to nieco lepiej. Z kolei w eWinner warto się przyjrzeć np. sumę punktów w całym meczu. W tym wypadku kursy bukmacherskie wyglądają tak:

 • Poniżej 217 punktów – 1.85
 • Dokładnie 217 punktów – 35.00
 • Powyżej 217 punktów – 1.92

Over 217 punktów wydaje się być dość prawdopodobny. Każda z drużyn musiałaby zdobyć po 109 oczek, co jest całkiem możliwe. Warto jednak też spojrzeć na zakład łączony over punktów z tym kto wygra:

 • Los Angeles Lakers i powyżej 217.5 punktów w całym meczu – 2.65
 • Miami Heat i powyżej 217.5 punktów w całym meczu – 4.90

eWinner zakłady na NBA

Los Angeles Lakers vs. Miami Heat – bonusy u bukmacherów

Tym razem przedstawię wam dwa ciekawe bonusy u bukmacherów. Mowa o BETFAN i eWinner. W przypadku pierwszej z tych firm, z kodem promocyjnym 655PLN otrzymacie:

 • 155 złotych na zakład bez ryzyka
 • 50 procent do 500 złotych bonusu od drugiego depozytu

 

Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100  110 zł bez ryzyka + 50% do 500 zł od drugiego depozytu

standardowa oferta 600 PLN. z naszym kodem: 610 PLN

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 50% do 500 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 110 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Być może bonus nie jest wysoki, ale z całą pewnością warto wykorzystać wspomniany zakład bez ryzyka np. na pierwszy mecz, gdyż nie będziemy musieli martwić się o formę zespołów. 

Z kolei w BETFAN podając kod promocyjny 3100PLN zgarniecie:

 • 3000 złotych bonusu od depozytu
 • 100 złotych na zakład bez ryzyka
 • 14 procent więcej do wygranych

 

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Taka oferta również sprawia, że warto się bliżej przyjrzeć temu bukmacherowi, gdyż oprócz tego zdarza mu się też często dorzucać spotkania do MATCHDAY BOOST i zwiększac kursy na dane wydarzenie. Całkiem prawdopodobne jest to, że finał NBA też tam wyląduje. 

🕰 Kiedy odbędzie się pierwszy mecz finałów NBA?

Pierwsze spotkanie finałów NBA zostało zaplanowane na 1 października. Rywalizacja Los Angeles Lakers z Miami Heat rozpocznie się o godzinie 3:00.

💪 Gdzie znajdę typy bukmacherskie na mecz Los Angeles Lakers z Miami Heat?

Propozycję typów, a także analizy przedmeczowe oraz gotowe kupony znajdziesz na naszej stronie Zagranie. Eksperci codziennie przygotowują takie treści dla czytelników w ramach typów dnia.

🤔 Gdzie mogę obstawić mecz Los Angeles Lakers z Miami Heat?

Rywalizację Los Angeles Lakers z Miami Heat można obstawić u polskich, legalnych bukmacherów. Ciekawą ofertę wystawili m.in. BETFAN i eWinner, a o swoje zakłady postarał się również STS, który niewątpliwie jest największą polską firmą bukmacherską.

Zaloguj się aby dodawać komentarze