Przed nami czwarty dzień Valorant Champions Tour Masters Reykjavik, w którym będziemy świadkami kilku ciekawych meczów. Na serwerach zobaczymy m.in. zawodników z Europy i Ameryki. Team Liquid podejmie KRU Esports, a Version1 zagra z NUTURN Gaming. Sprawdźcie nasze typy na wtorkowe spotkania!

Tylko w LVBET na start:

3000 PLN od depozytu + 333 PLN bez ryzyka + 70 PLN w bonusach + 20 PLN Freebet

Zarejestruj się w LV BET z kodem promocyjnym 3423PLN i skorzystaj z oferty powitalnej!

Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

3000 zł od depozytu + 333 zł zakład bez ryzyka +  20 zł freebet + 220 zł inne bonusy

Oferta dostępna z kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1500 zł + 50% do 1500 zł BEZ RYZYKA: 333 zł FREEBET: 20 zł BONUSY: 220 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

NUTURN Gaming – Version1
(17:00 czwartek, 27.05.2021)

Za nami już cztery dni zmagań podczas Valorant Champions Tour, w których nie brakowało wielu emocji, a także sporych zaskoczeń. Zawodnicy Version1 dość niespodziewanie wygrali w swoim pierwszym meczu z Team Liquid 2:1, a wcześniej ograli także Crazy Raccoon 2:0, chociaż w tym starciu nie byli aż tak przekonujący. Gracze V1 rozkręcają się ze starcia na starcie, więc możemy spodziewać się, iż w rywalizacji z NUTURN Gaming pokażą jeszcze więcej niż ostatnio. Największa gwiazda zespołu z Ameryki, Zellsis, świetnie wyglądała w ostatnim czasie. Killjoy w jego rękach jest niezwykle niebezpieczna.

NUTURN Gaming do półfinału górnej części drabinki miało natomiast krótszą drogę i trzeba przyznać, że trochę prostszą. W 1/4, od której startowali gracze z Korei, zmierzyli się z yng Sharks i wygrali 2:1. Trzeba jednak uczciwie przyznać, że zawodnicy NG nie byli przekonujący ani trochę. Grali dość przeciętnie, a taka dyspozycja w rywalizacji z Version1 nie wystarczy, żeby wygrać, chociażby jedną mapę. O ile peri, czy Lakia zagrali bardzo dobrze, tak forma allowa była daleka od jego normalnej. Zagrał zdecydowanie poniżej oczekiwań, a jeżeli Version1 go wyłączy z rozgrywki skutezniej, niż yng, to dysproporcja w potencjalne obu ekip będzie jeszcze bardziej widoczna. 

Co obstawiać?

NUTURN Gaming zagra z Version1 już dzisiaj wieczorem i będzie to starcie decydujące o tym, kto wejdzie do finału górnej części drabinki. Teoretycznie szanse są 50/50, ale w praktyce V1 w tym turnieju wyglądała na zdecydowanie silniejsze. Widać to także po kursach dostępnych w zakładach bukmacherskich LV BET. Te uważają, że amerykańska drużyna ma większe szanse. Mnożnik na wygraną Version1 wynosi 1.55 i to właśnie chce go dodać do kuponu, gdyż stanowi świetną podstawę do budowania AKO. 

LVbet
1.55
Version1 wygra mez

Baner grupy esportowej

Team Liquid – KRU Esports
(23:00 czwartek, 27.05.2021)

Zawodnicy Team Liquid mają nóż na gardle, gdyż po słabym występie na Version1 spadli do dolnej części drabinki. Poza gwiazdą zespołu, Screamem, nikt nie zagrał na miarę swoich możliwości, a Jamppi zawalił kilka kluczowych rund. Jeżeli teraz zawodnicy TL się nie poprawią, to odpadną z rozgrywek, co byłoby sporym zaskoczeniem, szczególnie że byli faworytami do wygrania całego turnieju (tuż obok Sentinels). Liquid ma w składzie fenomenalnych zawodników, ale nie potrafiło wykorzystać ich potencjału dotychczas. Z kolei KRU ma za sobą dwa solidne występy.

Pierwszy z nich zaliczyło w starciu z fnatic. Co prawda Mazino i spółka przegrali 0:2, ale pokazali się z dobrej strony. Popełnili jednak sporo prostych błędów, których uniknęli już w meczu z yng Sharks wygranym 2:0. KRU jednak dalej jest underdogiem w rywalizacji z Liquid i trudno się temu dziwić. Sam Scream jest w stanie w pojedynkę odwrócić losy tej rywalizacji. Widać to także po kursach, dostępnych u bukmacherów. W LV BET możemy np. obstawić nie tylko klasyczne zwycięstwo, ale także inne opcje.

Co obstawiać?

Gracze Team Liquid zmierzą się z KRU Esports o 22:00. Scream i spółka są mocnymi faworytami, więc można spróbować np. obstawić, że wygrają 2:0 w meczu z KRU. W LV BET kurs na to wynosi 1.47, więc łączne AKO będzie na poziomie 2.28, co da nam idealnie podwojenie stawki. Wystarczy, że gracze Liquid zagrają na swoim normalnym poziomie, który pokazywali nam już m.in. w europejskich rozgrywkach, gdy pokonali fnatic w finale 3:2. To też dało im start w VCT od drugiego, a nie pierwszego etapu.

LVbet
1.47
Team Liquid wygra mecz 2:0 (handicap map -1.5)

Sprawdź koniecznie opinie o LV BET!

valorant typy 27.05.2021

Zaloguj się aby dodawać komentarze