Fot. Krzysztof Porębski

Jak co piątek wszystko rozpoczynamy od Ekstraklasy, czyli dla wielu najlepszej ligi świata! Dzisiejsze mecze może nie są hitowymi starciami, ale dla każdej z drużyn są bardzo ważne. Liderująca Legia chce spędzić Święta Bożego Narodzenia na fotelu lidera i dzisiaj będzie chciała ograć Stal, która za wszelką cenę chce uciec z dołu tabeli. Zanim jednak odbędzie się mecz w Warszawie, to o godz. 18:00 zobaczymy starcie Wisły Płock z ostatnim w tabeli Podbeskidziem. Obie drużyny potrzebują punktów i liczę na naprawdę ciekawe widowisko. Zapraszam do mojej analizy tych meczów!

Załóż konto z kodem promocyjnym 2480PLN, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 200 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
2480PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Wisła Płock vs Podbeskidzie Bielsko-Biała

14. kolejkę Ekstraklasy rozpoczniemy w Płocku, gdzie tamtejsza Wisła podejmie ostatnie w tabeli Podbeskidzie. Ostatnie trzy porażki do zera, w których piłkarze z Bielska-Białej stracili aż 11 goli, przesądziły o tym, że z funkcją trenera pożegnał się Krzysztof Brede. Na razie nie będę oceniał tego, czy była to dobra decyzja, ale mam wrażenie, że została ona podjęta zbyt pochopnie.

Podbeskidzie traci do bezpiecznej 15. pozycji tylko 1 punkt, a do końca sezonu zostało aż 17 meczów. Wszystko więc jeszcze mogło się zdarzyć, a trener Brede, który wprowadził ten zespół do Ekstraklasy, mógł dostać jeszcze jedną szansę. Z całą pewnością do zwolnienia trenera zachęciły statystyki bramkowe oraz sama gra, która wymagała wielu poprawek. Podbeskidzie straciło aż 34 gole i strzeliło tylko 12. Są to dwa najgorsze wyniki spośród wszystkich drużyn naszej ligi. W mediach spekuluje się na temat nowego trenera, ale na razie nie ma żadnej oficjalnej informacji.

Pomimo nie najlepszej gry, faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu jest Wisła Płock. Piłkarze trenera Sobolewskiego mają problemy ze zdobywaniem punktów. Tylko 3 zwycięstwa w 13 meczach to bardzo słaby dorobek. Przed sezonem nikt nie stawiał tego zespołu w roli czarnego konia, który powalczy, o załóżmy pierwszą szóstkę, ale tak niskiej pozycji raczej nie zakładano. Będące w kryzysie Podbeskidzie, które tak naprawdę nie ma trenera, powinno być dla Wisły dobrym wyzwaniem.

Co obstawiać?

Efekt nowej miotły to popularne zjawisko, które bardzo często przynosi zamierzone efekty, ale mam wrażenie, że dzisiaj nie będzą one widoczne. Podbeskidzie ma tak dużo problemów, że na lepszą grę i wyniki potrzeba czasu. Stawiam więc na to, że Wisła Płock nie przegra, a w meczu padną maksymalnie 4 bramki. Cztery ostatnie mecze Wisły kończyły się maksymalnie jednym golem, więc under 4.5 nie powinien być problemem. Maksymalnie 4 gole padały również w 9 z 10 ostatnich spotkań z udziałem Podbeskidzia. Nie twierdzę oczywiście, że piłkarze z Płocka są w bardzo dobrej dyspozycji, bo tak po prostu nie jest. Ostatnie zwycięstwo z Lechią powinno jednak dać sporo motywacji, która wystarczy do nieprzegrania z czerwoną latarnią ligi.

Nasz typ: 1X/-4.5 bramki

Kurs: 1.45

grupa zagranie36

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Legia Warszawa vs Stal Mielec

Wieczorem przeniesiemy się do Warszawy, gdzie Mistrz Polski podejmie beniaminka z Mielca. Cele obu drużyn na cały sezon są zupełnie inne, ale dzisiaj są one do siebie zbliżone. Legia liczy na komplet punktów i zapewnienie sobie 1. miejsca na Święta i Nowy Rok. Z kolei Stal po ostatnim remisie z Lechem wierzy, że zdobycie kolejnego punktu lub punktów z kolejnym wymagającym rywalem jest możliwe. Kto dzisiaj okaże się lepszy?

Zdaniem bukmacherów i zapewne zdecydowanej większości kibiców oraz graczy ze zwycięstwa cieszyć się będą Legioniści. Osobiście też się ku temu skłaniam, ale w naszej lidze zalecam ostrożność. W tym meczu spotkają się dwa zespoły, które w tym sezonie zmieniły już trenerów. Legia zrobiła to najszybciej i bez wątpienia była to dobra decyzja. Ligi Europy co prawda nie udało się osiągnąć, ale seria 10 meczów bez porażki przy 5 czystych kontach może robić wrażenie. Gołym okiem widać, że trener Michniewicz dobrze poukładał swój zespół i moim zdaniem w kolejnych meczach może być coraz lepiej.

Tak jak wspomniałem, dzisiaj Legia też powinna dać sobie radę, ale nie jestem pewny, czy przyjdzie to łatwo. Stal pod wodzą nowego trenera zaczęła grać odważniej, o czym ostatnio przekonał się Lech Poznań. Do bezpiecznych rejonów jeszcze długa droga, ale chyba każdy przyzna, że trener Ojrzyński tchnął życie w swoich piłkarzy. Czy ambicji i zaangażowania wystarczy na starcie z Mistrzem Polski?

Co obstawiać?

W tym meczu stawiam więc na to, że Legia nie przegra i obie drużyny strzelą gola. Kurs na to, że Legia wygra jest bardzo niski, a grając dubla lepiej poszukać czegoś ciekawszego i bardziej opłacalnego, co jest równie prawdopodobne. Piłkarze z Warszawy zachowali w tym sezonie u siebie tylko jedno czyste konto, a w sumie aż od 10 meczów są niepokonani.

Z kolei Stal w Ekstraklasie na wyjeździe jeszcze nie wygrała, a w 5 z 7 takich meczów strzelała co najmniej jednego gola. Przed tygodniem piłkarze z Mielca postawili się Lechowi, a wcześniej ograli Jagiellonię. Widać, że trener Ojrzyński wpłynął na swoich piłkarzy, którzy dzisiaj będą walczyli z całych sił o kolejne ważne punkty. Nie wydaje mi się, żeby byli oni w stanie wygrać, ale przynajmniej jednego gola powinni strzelić. Obronę Legii da się sforsować i udowodniło to już sporo drużyn. Mam nadzieję, że takie połączenie przyniesie mi zielony typ.

Nasz typ: 1X/BTTS

Kurs: 2.16

ForBET – 200 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2480PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 200 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

legia typy ekstraklasa

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!