Niektórzy z nas nie przepadają za przerwą reprezentacyjną i czekają na powrót ligowego grania. Dwa tygodnie na szczęście minęły bardzo szybko i już dzisiaj wracamy do regularnego analizowania i typowania. Ja tradycyjnie przyjrzałem się w Ekstraklasie, w której zobaczymy kilka naprawdę ciekawych meczów. Dzisiaj odbędą się aż cztery spotkania, a ja przyjrzałem się dwóm z nich: Jagiellonia vs Stal oraz Śląsk vs Legia. Oj będzie się działo! Zapraszam na moją analizę tych meczów oraz do zapoznania się z moimi typami!

2080 PLN od depozytu + 200 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000  1200  bez ryzyka + 2000 2080 zł od drugiego depozytu + 30 dni bez podatku

standardowa oferta 3000 zł. z naszym kodem: 3280 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1200 zł BEZ PODATKU: 30 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Jeśli jeszcze nie masz konta w Forbet, to sprawdź nasz kod promocyjny (https://zagranie.com/forbet-bonus-kod-promocyjny/), który gwarantuje najlepsze bonusy na start.

Jagiellonia Białystok vs Stal Mielec

Już od kilku lat Jagiellonia nie potrafi opuścić środka tabeli. Początek tego sezonu dał nadzieję na to, że piłkarze z Białegostoku nareszcie powalczą o coś więcej, ale ostatnie mecze ponownie temu zaprzeczyły. Dzisiejsze spotkanie może dać nam odpowiedź, co do tego, jak traktować Jagiellonię. Brak zwycięstwa ze Stalą Mielec spowoduje, że po raz kolejny będziemy zastanawiać się nad tym, czy ten projekt zmierza w dobrym kierunku. Z kolei zwycięstwo spowoduje, że Jagiellonia znajdzie się w TOP6 i zacznie myśleć o tym, co zrobić, żeby zatrzymać się tam na dłużej. Przerwa reprezentacyjne powinna okazać się zbawienna dla trenera Mamrota, który mógł poprawić grę swojego zespołu. W ostatnich tygodniach była ona daleka od ideału.

Ze wspomnianej przerwy nie cieszyli się za bardzo w Mielcu, ponieważ tamtejsza Stal wreszcie zaczęła wygrywać. Może jest to za dużo powiedziane, ale 2 wygrane w 3 meczach to jak na tę drużyną naprawdę solidny wynik. Problem jest taki, że oba te spotkania odbyły się w Mielcu. Poza swoim miastem piłkarze Stali mają bardzo duże problemy ze zdobywaniem bramek i niezwykle cennych punktów. Czego zatem możemy spodziewać się dzisiaj?

Co obstawiać?

W tym spotkaniu decyduję się na zakład łączony, którym jest podpórka w stronę Jagiellonii oraz typ na maksimum cztery bramki. Wiem, że ostatni czas nie był dla Jagiellonii zbyt udany, ale moim zdaniem zła seria zostanie dzisiaj przerwana. Piłkarze z Białegostoku nie wygrali żadnego z ostatnich trzech meczów, ale dwa z nich rozegrali na wyjeździe. Na początku sezonu zagrali oni trzykrotnie u siebie i w tym czasie zgarnęli oni siedem punktów. Jagiellonia na własnym stadionie wygląda dużo lepiej, a wyjazdy Stali to jedno długie pasmo niepowodzeń. Piłkarze z Mielca w 10 ostatnich delegacjach odnieśli tylko 1 zwycięstwo, a w tym sezonie na wyjeździe zremisowali tylko w 1. kolejce z Termalicą. Dzisiaj to Jegiellonia jest faworytem i nie zmienia tego nawet ostatni gorszy okres tego zespołu.

W tym sezonie w żadnym meczu Jagiellonii nie zobaczyliśmy pięciu bramek. Z kolei w przypadku Stali taka sytuacja miała miejsce tylko raz, ale wtedy głównie strzelali piłkarze Pogoni. Obie drużyny mają swoje problemy w ofensywie i dzisiaj raczej nie powinniśmy spodziewać się zbyt dużej liczby goli. Stal na wyjeździe prawdopodobnie po raz kolejny spróbuje się zamurować, a Jaga w przeszłości nie raz zadowalała się nawet niskim prowadzeniem. Moim zdaniem under 4.5 jest tutaj i dlatego dorzucam go na podbicie kursu.

Jak typować Ekstraklasę? Sprawdź -> https://zagranie.com/typy-ekstraklasa/

forBet
1.44
Jagiellonia nie przegra, a w meczu padną maksymalnie 4 bramki

grupa 40

Śląsk Wrocław vs Legia Warszawa

Obok jutrzejszego starcia Rakowa z Lechem, pojedynek Śląska z Legią uchodzi za najciekawszy mecz 7. kolejki Ekstraklasy. Obie drużyny mają naprawdę duże ambicje i obie wierzą w to, że dzisiaj uda się zgarnąć komplet punktów. Ten mecz może okazać się ciekawym pojedynkiem trenerów. Jacek Magiera i Czesław Michniewicz uchodzą za jednych z najlepszych polskich trenerów, którzy jeszcze nie dawno pracowali z młodzieżowymi reprezentacjami Polski i którzy w swoim dorobku mają Mistrzostwa Polski z Legią.

W tym momencie piłkarze z Warszawy mają na swoim koncie tylko 6 punktów, czyli tyle samo, co będące w strefie spadkowej Zagłębie, a strata do liderującego Lecha wynosi aż 8 oczek. Nie trzeba jednak bić na alarm, ponieważ z powodu eliminacji do europejskich pucharów Legia przełożyła sobie dwa spotkania. Punktowanie trzeba jednak rozpocząć już teraz, ponieważ kolejna wpadka spowoduje, że gonienie czołówki będzie bardzo trudne. Legia w ostatnich ligowych meczach bardzo często grała rezerwami, ale dzisiaj powinno już być inaczej. Wiemy, że nie zobaczymy Mladenovicia, który pauzuje za czerwoną kartkę, ale pozostali piłkarze są już dostępni. Trener Michniewicz miał dwa tygodnie, żeby dobrze przygotować swoich piłkarzy na wymagające zbliżające się spotkania. Pierwszym wyzwaniem jest Śląsk, który w tym sezonie ligowym jeszcze nie przegrał. Strata do Lecha wynosi jednak aż 4 punkty i wynika ona z tego, że piłkarze z Wrocławia zremisowali aż 4 z 6 meczów. Dzisiaj remis trzeba byłoby uznać za naprawdę dobry rezultat.

Co obstawiać?

Dzisiaj korzystam z zakładów bukmacherskich ForBET i ponownie decyduję się na zakład łączony. Wcześniej była to podpórka w stronę gospodarzy oraz under 4.5, a tym razem gramy w stronę gości i liczymy na co najmniej dwie bramki. W ostatnim czasie Legia w Ekstraklasie grała mocno rezerwowym składem, ale dzisiaj powinniśmy zobaczyć już dużo mocniejsze zestawienie — trzeba gonić uciekającego Lecha i nie można już odpuszczać ligi krajowej. Moim zdaniem lepszy skład powinien wystarczyć do zgarnięcia przynajmniej jednego punktu. Wiele wskazuje na to, że Legia wygra to spotkanie, ale nie ma co lekceważyć Śląska i dlatego decyduję się na podpórkę. Piłkarze z Warszawy muszą gonić czołówkę, a więc dzisiaj powinni postawić na bardzo ofensywną grę. To z kolei powinno przełożyć się na dużą liczbę sytuacji podbramkowych. W ostatnich meczach obu zainteresowanych drużyn pada sporo bramek i mam nadzieję, że teraz będzie tak samo.

W aż 12 z 13 ostatnich oficjalnych spotkań Śląska oglądaliśmy co najmniej 2 bramki, a nierzadko było ich jeszcze więcej. 5 z 7 ostatnich meczów Legii to również overy 1.5. 3 z 4 ostatnich bezpośrednich potyczek również kończyły się minimum 2 golami. Trzeba zaznaczyć, że wszystkie z tych spotkań wygrała Legia. W sumie Śląsk nie wygrał z piłkarzami z Warszawy od dziewięciu meczów. Mam nadzieję, że statystyka ta zostanie podtrzymana, a ofensywne zapędy obu drużyn przełożą się na dużą liczbą bramek.

forBet
1.76
Legia nie przegra, a w meczu padną co nnajmniej 2 bramki

ForBET – 200 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym ZAGRANIE
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 200 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.
  • Więcej znajdziesz tutaj -> opinie o forbet!

kupon ekstraklasa sobota

Fot. z okładki: Pawel Andrachiewicz

Zaloguj się aby dodawać komentarze