Legia Warszawa – Molde: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 22.02.2024

Yuri Ribeiro

Gdzie oglądać mecz Legia Warszawa – Molde? W czwartek wieczorem rozegrany zostanie mecz Legii z Molde w 1/16 finału UEFA Europa Conference League. Masz ochotę prześledzić ten pojedynek i szukasz transmisji? Przeczytaj poniższy tekst i sprawdź, gdzie oglądać stream oraz transmisję TV tego pojedynku za darmo.

Legia Warszawa – Molde, transmisja na żywo w TV

Mecz Legii z Molde rozegrany zostanie w czwartek 22 lutego 2024 o 21:00 na Stadionie Wojska Polskiego w Warszawie. Dla Legionistów będzie to trudny mecz, ponieważ muszą oni odrobić jednobramkową stratę sprzed tygodnia, kiedy to ulegli rywalowi 2-3. Chcesz prześledzić ten pojedynek w TV? Transmisja dostępna będzie w TVP 2 oraz TVP Sport.

Legia Warszawa – Molde: transmisja i stream online za darmo

Chcesz wiedzieć, gdzie oglądać Ligę Konferencji Europy? Stream online każdego starcia możesz prześledzić w Viaplay. Jeśli chodzi natomiast o opisywany wyżej mecz, to jego stream dostępny będzie też w apce mobilnej i na stronie internetowej TVP Sport. Życzę przyjemnego oglądania!

Gdzie oglądać Legia Warszawa – Molde?

Mecz Legia Warszawa – Molde obejrzysz w TVP Sport i Viaplay. Jeśli przy okazji chcesz zagrać o spore pieniądze u bukmachera, zachęcam do skorzystania z oferty powitalnej Superbet, gdzie możesz zgarnąć aż 300 PLN w formie freebetu za trafienie Legii z Molde! Załóż konto z kodem ZAGRANIE, dokonaj depozytu na minimum 50 PLN, zagraj za 2 PLN singla na trafienie Legii z Molde, a jeśli Legioniści trafią do siatki rywala, otrzymasz wspomniany freebet. Życzę powodzenia!

Superbet promocja Legia - Molde

Obrazek w tle: fot. Wojciech Dobrzynski / Legionisci.com / PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze