Gdzie oglądać Ligę Konferencji? Transmisje TV i stream online

Piłkarze Lecha i Fiorentiny schodzący z boiska

Powstała w 2021 roku Liga Konferencji Europy szybko zyskała na popularności w naszym kraju, a to ze względu chociażby na występy polskich klubów właśnie w tych rozgrywkach. Szybko okazało się również, że mecze Ligi Konferencji Europy potrafią być niezwykle ciekawe i emocjonujące! Na popularności zyskały więc siłą rzeczy transmisje Ligi Konferencji i właśnie one będą przedmiotem poniższego tekstu. Jeżeli jesteście ciekawi, gdzie i w jaki sposób oglądać transmisje Ligi Konferencji, to zapraszam do lektury.

Liga Konferencji transmisje online i TV. Gdzie oglądać?

Mecze Ligi Konferencji Europy w dwóch poprzednich sezonach, a więc od momentu utworzenia tych rozgrywek, potrafiły dostarczać masy emocji i być naprawdę interesującymi widowiskami! Nie dziwi więc, że na terenie Polski rozgrywki te cieszą się sporym zainteresowaniem. Podobnie jak w przypadku innych topowych rozgrywek piłkarskich, tak i w rozgrywkach Ligi Konferencji Europy, transmisje są dostępne na wielu urządzeniach. Fani przyzwyczaili się już, że najlepsze spotkania piłkarskie można śledzić zarówno w formie streamów online w Internecie, jak i w tradycyjnej telewizji. A jaki operator posiada prawa transmisyjne do pokazywania transmisji z Ligi Konferencji Europy? Gdzie oglądać te rozgrywki? Przejdźmy do tego zagadnienia!

Liga Konferencji 2023/24 – prawa telewizyjne

Liga Konferencji Europy została utworzona w 2021 roku i z miejsca stacje telewizyjne zaczęły walczyć o prawa do pokazywania tych rozgrywek na żywo. Finalnie okazało się, że najbardziej medialne i popularne spotkania Ligi Konferencji Europy na żywo możemy oglądać na platformie streamingowej Viaplay. Firma ta zaoferowała największą sumę pieniędzy za zyskanie praw do Ligi Konferencji Europy i podobnie jak w dwóch poprzednich sezonach, tak i w obecnej kampanii 2023/24, spotkania Ligi Konferencji możemy oglądać na żywo w serwisie Viaplay. Niestety jednak okazuje się, że dostęp do tego serwisu nie jest darmowy, bo musimy liczyć się z koniecznością wykupu odpowiedniego pakietu. Sprawdźcie nasze redakcyjne typy na Ligę Konferencji, a ja przechodzę do darmowych opcji transmisji.

Gdzie oglądać Ligę Konferencji za darmo?

Wiecie już, że to na płatnej platformie Viaplay możemy oglądać transmisje z meczów Ligi Konferencji, w której w poprzednim sezonie znakomicie radził sobie Lech Poznań. A czy jest darmowa opcja na oglądanie tych rozgrywek na żywo? Owszem, ale nie w każdym przypadku. A w zasadzie tylko w przypadkach, kiedy na boisko wychodzi polska drużyna. Jak już wspomniałem, w poprzednim sezonie był to Lech Poznań, natomiast w obecnej kampanii jest to Legia Warszawa. Losowanie Ligi Konferencji Europy nie okazało się dla polskiej drużyny łaskawe, bo ta mierzy się w grupie z Aston Villą, Zrinjskim i AZ Alkmaar. Polscy kibice mogą się jednak cieszyć, bo mecze Wojskowych z tymi ekipami można oglądać za darmo w TVP Sport! Telewizja polska pokazuje Legię w europejskich pucharach, a transmisje ze spotkań Legii znajdziemy zarówno na telewizyjnym kanale TVP Sport, jak i wykorzystując stream online na stronie internetowej tego wydawcy!

Liga Konferencji transmisja na żywo w TV

Czy Liga Konferencji Europy jest dostępna w TV? Jeżeli macie urządzenie z funkcją SMART TV, to owszem. Na takim telewizorze możecie pobrać aplikację Viaplay i po zalogowaniu się na swoje konto, uruchomić transmisję online, ciesząc się danym spotkaniem na swoim TV! W tym przypadku początek meczu nie oznacza początku transmisji w Viaplay, bo przecież mamy tam także do dyspozycji studia przedmeczowe i pomeczowe, skróty meczów, czy inne programy i transmisje związane z Ligą Konferencji Europy! Jeżeli jesteście zatem zainteresowani meczami omawianych rozgrywek, to z pewnością warto zainteresować się ofertą, która daje platforma Viaplay. W międzyczasie zerknijcie na aktualne transmisje bukmacherów, a ja przechodzę do kolejnego zagadnienia!

Eliminacje Liga Konferencji – gdzie oglądać polskie drużyny?

Lech Poznań zrobił prawdziwą furorę w poprzednich rozgrywkach Liga Konferencji Europy. Mecze Kolejorza oglądały miliony widzów, gdyż ówcześni mistrzowie Polski potrafili ogrywać Villarreal, czy Atalantę. Tym razem jedyną polską drużyną w występującą tych rozgrywkach jest Legia Warszawa i jak już wspomniałem, mecze Wojskowych pokazywane są zarówno w Viaplay, jak i w TVP. Jeżeli chodzi o samej eliminacje do omawianych rozgrywek, sytuacja wygląda identycznie, bo transmisje znajdziemy w obu stacjach wymienionych wyżej. Wybór odnośnie operatora, którego finalnie wybierzecie, zależy więc już tylko i wyłącznie od Was.

Liga Konferencji transmisje online za darmo

Rozgrywki, które w poprzednim sezonie wygrał West Ham, a wcześniej AS Roma można oczywiście oglądać w formie transmisji online, które ma w swojej ofercie Viaplay. Niestety są one jednak dodatkowo płatne, bo przed włączeniem danego streamu online, należy wykupić odpowiedni pakiet. Na ten moment brak jest legalnych i transparentnych transmisji online, które byłyby za darmo. Oczywiście można korzystać z nielegalnych stron ze streamami, jednak absolutnie nie polecam tej opcji, bo miały już miejsce przypadki z pobraniem wirusów na urządzenia właśnie za sprawą tego typu serwisów.

Liga Konferencji transmisje na żywo w Internecie

Jak już wspomniałem, Liga Konferencji Europy jest dostępna na żywo w Internecie w serwisie Viaplay. Jeżeli w rozgrywkach tych gra ciekawa drużyna, to możecie być niemal pewni, że na powyższym portalu będzie dostępna transmisja online, podobnie jak miało to miejsce, gdy w poprzednim sezonie rewelacyjnie spisywał się Lech Poznań. Dodam jeszcze, że jeżeli w trakcie danego meczu Ligi Konferencji Europy akurat nie ma Was w domu lub nie macie możliwości skorzystania z Internetu na komputerze, czy laptopie, to Ligę Konferencji w Viaplay możecie oglądać również za sprawą transmisji na smartfonie! Aplikację powyższego operatora pobierzecie na urządzenie z systemem Apple TV, jak i Android TV. Mam nadzieję, że powyższy tekst dostarczył Wam informacji na temat tego, gdzie oglądać piłkę nożną i Ligę Konferencji. Pozostało życzyć mi jak największej ilości ciekawych meczów i wielkich emocji!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze