We wtorek oczy polskich fanów będą skierowane na Rzym, gdzie Lazio zmierzy się z Milanem. Będzie to pierwszy półfinał Pucharu Włoch. Na tym etapie rozgrywek do wyłonienia finalisty rozgrywany jest dwumecz, dlatego sprawdzamy, jak prezentują się opinie Totolotka o starciu na Stadio Olimpico.

Lazio vs Milan – oferta Totolotka w Pucharze Włoch

Lazio nie będzie pozytywnie wspominać ostatnich tygodni, ponieważ z hukiem odpadli z Ligi Europy, a oprócz tego zanotowali porażkę w lidze, która po raz kolejny mocno oddaliła ich szanse na awans do Top 4 na koniec sezonu. Biancocelesti w obecnej kampanii grają poniżej oczekiwań, a tylko pojedyncze spotkania pokazują, że nadal są groźni. Jednym z takich meczów była rywalizacja z Juventusem w Serie A, jednak mimo tego, że zagrali lepiej od rywala, to i tak zeszli z boiska pokonani. Puchar Włoch to jedyna szansa tego zespołu na zdobycie trofeum, jednak wylosowali AC Milan, który jest w znakomitej formie.

Milan w ostatnich tygodniach złapał wiatr w żagle i zdobywa kolejne skalpy. Okres dobrej formy to czas zmiany snajper z Higuaina na Krzysztofa Piątka. Reprezentant Polski ma na swoim koncie siedem trafień od momentu przejścia do Rossonerich. Starcie z Lazio będzie kolejną okazją, żeby trafić do siatki na Stadio Olimpico. W tym sezonie dwukrotnie strzelił gola na tym obiekcie. Milan w poprzedniej edycji Pucharu Włoch dotarł do finału, gdzie przegrali z Juventusem. Warto wspomnieć, że po drodze wyeliminowali Lazio po rzutach karnych.

Zacznijmy od przeanalizowania opinii Totolotka na temat faworyta tej rywalizacji.

totolotek opinie o meczu

Taka oferta kursów głównych w Totolotku może być zaskoczeniem, ponieważ w opinii bukmachera faworytem tego meczu będzie Lazio. Kurs na wygraną gospodarzy – 2.50, a remis – 3.15. Typerzy stawiający na Milan mogą korzystać z przelicznika – 2.65.

Zdarzenia dodatkowe, czyli Piątek z golem?

Sekcja zdarzeń dodatkowych po ostatnich wyczynach Krzysztofa Piątka powinna rozpoczynać się od bramki reprezentanta Polski, jednak Totolotek nie ma takiej propozycji w swojej ofercie.

W związku z tym zajmiemy się analizą innych możliwości. Z pewnością nie można powiedzieć, żeby Lazio na przestrzeni trzech ostatnich meczów dało swoim kibiców powody do optymizmu. Biancocelesti przegrali w trzech kolejnych rywalizacjach, a do tego zdobyli zaledwie jedną bramkę. Kurs, że Lazio zdobędzie poniżej 0,5 gola w drugiej połowie tego meczu wynosi – 1.95.

  • -0,5 gola gospodarzy w drugiej połowie – 1.95

Milan to drużyna, która znajduje się w bardzo dobrej formie. Od czasu transferu Krzysztofa Piątka nie doznali porażki, a w trzech poprzednich rywalizacjach zdobyli łącznie dziewięć bramek. Rossoneri mają na swoim koncie trzy kolejne zwycięstwa, dlatego można spróbować tutaj zakładu z wygraną gości, przy zwrocie w przypadku remisu.

  • 2 (remis=zwrot) – 1.90

AC Milan znacząco poprawił grę w defensywie, co widać po ostatnich wynikach, które notuje ta drużyna. Stracili zaledwie pięć bramek w poprzednich 12 rywalizacjach. Patrząc na ten mecz przez pryzmat dwumeczu oraz dobrej gry defensywnej tego zespołu, można zakładać, że nie zobaczymy tutaj zbyt wielu bramek. W poprzednim sezonie oba kluby spotkały się na etapie półfinału Pucharu Włoch, a w dwumeczu nie wpadła nawet jedna bramka. Ostatecznie zdecydowały rzuty karne. Ciekawą propozycją z oferty Totolotka będzie tutaj -2,5 gola po kursie – 1.75.

  • -2,5 gola – 1.75