Szukasz gotowych kuponów bukmacherskich? Nie wiesz co obstawiać? Zastanawiasz się nad tym, które typy są najlepsze? Szukasz najlepszego bukmachera? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz w tym artykule! Na naszej stronie znajdują się poradniki, wskazówki, opisy bonusów oraz chyba najważniejszej – gotowe kupony do bukmacherów. W poniższym tekście znajdziesz bardzo dużo przydatnych informacji nt. obstawiania meczów. Obyś razem z nami trafiał same zielone kupony. Zapraszam do lektury!

Kupony bukmacherskie

Chyba wszyscy mniej lub bardziej profesjonalni typerzy szukają możliwie jak najlepszych kuponów bukmacherskich. Wszyscy zastanawiamy się nad tym, który typ jest najlepszy, analizujemy formę danego zespołu lub zawodnika, szukamy nieoczywistych typów i patrzymy na to, jak obstawiają inni. Puszczenie idealnego kuponu bukmacherskiego, który przyniesie nam tysiące PLN profitu jest zadaniem bardzo trudnym, ale nie niemożliwym. Jeśli jesteś dobry w bukmacherce i wiesz jak grać, to jesteś w stanie coś na tym ugrać. Pamiętaj jednak, że hazard nie może być sposobem na życie, a jeśli czujesz, że obstawiasz nieco za dużo, to warto odpuścić. Głównym celem zawierania kuponów bukmacherskich jest rozrywka, a zysk to dodatek.

Przed meczem nikt nie jest w stanie zagwarantować Ci tego, że jeden typ jest lepszy od drugiego. Jednak dobra analiza oraz uważne śledzenie ofert i kursów mogą znacząco pomóc. Rozsądne zawieranie kuponów u bukmacherów jest zadaniem czasochłonnym. Warto jednak poświęcić na analizę trochę więcej czasu oraz zajrzeć do naszych propozycji.

Typy od Zagranie

Każdego dnia zespół Zagranie stara się dostarczać najlepsze typy na wybrane spotkania. Nasze zakłady są propozycjami, z których możesz skorzystać w całości, a możesz również wybrać sobie tylko jeden lub dwa typy.

Jeśli szukasz gotowych analiz, które zakończone są propozycjami kuponów bukmacherskich, to koniecznie zaglądaj do naszej zakładki TYPY DNIA, w której codziennie umieszczamy artykuły z wielu różnych sportów. Oczywiście nie każdy gracz obstawia wszystko do się da, dlatego specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy poradniki nt. wielu różnych sportów: typy piłkarskie, typy darts, typy koszykówka, typy esport i wiele innych. Z całą pewnością znajdziesz tutaj coś dla siebie!

Największa liczba kuponów bukmacherskich zawierana jest oczywiście na piłkę nożną. Sport ten cieszy się zdecydowanie największą popularnością i raczej nikt nie spodziewa się tego, że kiedyś się to zmieni. Dlatego na naszej stronie znajdziesz piłkarskie typy na wiele różnych lig, które znajdziesz na poniższej grafice. Zapoznaj się z nią, a następnie zastanów się razem ze mną nad tym, jak stworzyć idealny kupon bukmacherski i gdzie go obstawić!

zagranie_pilka_nozna

Jak stworzyć kupon bukmacherski?

Specjalnie pod ten temat przygotowałem dla Ciebie odrębny artykuł, który znajdziesz tutaj: jak obstawiać mecze? W tym miejscu znajdziesz najważniejsze oraz te nieco mniej istotne punkty, na które warto zwracać uwagę przy tworzeniu kuponu bukmacherskiego. Z kolei tutaj wymienię kilka moim zdaniem kluczowych aspektów.

Moim zdaniem powinieneś zacząć od wyboru 2/3 sportów oraz lig, które chcesz obstawiać. Powód tego jest bardzo prosty: lepiej być dobrym w trzech rzeczach, niż przeciętnym w dziesięciu. Uwierz mi, że obstawianie lig, na których się nie znasz, nie przynosi zbyt dobrych efektów. Oczywiście szczęście może Ci dopisać i możesz trafić kupon, na którym znalazły się drużyny, o których wcześniej nie miałeś zielonego pojęcia, ale zazwyczaj kończy się to porażką. Lepiej skupić się na kilku ligach oraz drużynach i to je umieszczać na kuponie, który zagrasz u bukmachera.

Następnie poświęć czas na analizę. Nie wybieraj pierwszych lepszych typów, ponieważ po prostu szkoda na to pieniędzy i nie warto ponosić aż takiego ryzyka. Przemyśl swoje typy, graj z głową i wybieraj najlepsze dla Ciebie rozwiązania.

Warto również czytać opinie ekspertów oraz innych graczy. Nasze propozycje kuponów znajdziesz tutaj –> darmowe typy bukmacherskie. W tym miejscu znajdują się nasze typy, które poparte są rzetelnymi i długimi analizami. Jestem przekonany, że znajdziesz tam kilka zdarzeń, które będą odpowiadały Twoim przekonaniom. Następnie jeśli będziesz miał ochotę, możesz je umieścić na swoim kuponie bukmacherskim.

Przy typowaniu spotkań ważne jest również nieszablonowe myślenie. Oczywiste typy czasami okazują się nietrafione i sztuką jest przewidzieć taki scenariusz. Dlatego zachęcam Cię do spojrzenia w stronę kursów, zdarzeń specjalnych czy zakładów na kartki oraz rzuty rożne. Bardzo często to właśnie tutaj znajduje się szansa, z której warto skorzystać.

jak_obstawiac_mecze

Gdzie obstawiać?

Wiesz już czym jest kupon bukmacherski, wiesz gdzie na naszej stronie możesz znaleźć propozycje typów i wiesz jak obstawiać mecze. Warto zatem zastanowić się nad tym, gdzie warto typować mecze, ale najpierw zajrzyj do zakładki legalni bukmacherzy, gdzie znajdziesz aktualny ranking.

Odpowiedź na pytanie „gdzie obstawiać?” brzmi: to zależy! Wiem, że nikt nie lubi takich słów, ale w tym wypadku są one adekwatne i spowodowane kilkoma różnymi czynnikami. Pierwszy z nich jest taki, że oferty bukmacherów różnią się od siebie dosyć mocno. Nie każdy operator na dany sport, ligę czy mecz ma takie same zdarzenia co inny. Przy okazji wiąże się to również z kursami, które u każdego bukmachera mogą być inne i warto do swojego kuponu wybrać te, które są najbardziej opłacalne. Z całkiem bogatej oferty znany jest Betclic, do którego przyjdziesz poprzez kliknięcie i założenie konta z poniższego banneru.

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550PLN

Kod rejestracyjny
550PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł
ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Z kolei jeśli interesują Cię atrakcyjne bonusy na start, to polecam BETFANA, który wygrał Wielką Wojnę Bukmacherów. U tego operatora możesz zgarnąć aż 3000 PLN bonusu powitalnego, możesz grać bez podatku 24/7 oraz czeka na Ciebie zakład bez ryzyka do 100 PLN, dzięki któremu możesz stworzyć naprawdę ciekawy kupon bukmacherski.

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2331 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 30 zł darmowe zakłady
+ 14% do wygranych

oferta z naszym kodem promocyjnym: 2961PLN

Kod rejestracyjny
2961PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2331 zł
ZAKŁADY BEZ RYZYKA: 600 zł
DARMOWE ZAKŁADY: 30 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Oczywiście są to tylko luźne propozycje, z których możesz skorzystać, ale moim zdaniem warto założyć konta u różnych bukmacherów, ponieważ dzięki temu możesz odebrać wiele atrakcyjnych bonusów i będziesz mógł wybrać typy, które przyniosą Ci największy profit. Dlatego zachęcam do odwiedzania naszej zakładki BUKMACHERZY, gdzie znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje.

Grupy typerskie na ratunek!

W tym momencie powinieneś wiedzieć już dużo więcej nt. obstawiania kuponów u bukmacherów oraz wiesz gdzie warto to robić. Jednak nadal możesz nie mieć pewności co do niektórych typów. Z pomocą mogą przyjść nasze grupy, w których możesz pytać się o rady i możesz patrzeć jak typują inni:

Warto dołączyć do każdej z nich, ponieważ dzięki temu poznasz tajniki obstawiania kilku różnych sportów, a to powinno pozwolić Ci na tworzenie lepszych kuponów bukmacherskich. W dodatku każdą z nich tworzą tysiące graczy, kibiców i typerów, którzy dzielą się swoimi spostrzeżeniami na wybrane spotkania.

Mam nadzieję, że artykuł, który właśnie przeczytałeś, spowoduje, że znalezienie jak najlepszych typów będzie teraz dużo łatwiejsze, a następne kupony będą tylko i wyłącznie zielone! Pamiętaj, że możesz korzystać z naszych darmowych propozycji oraz gotowych analiz. Niech buk będzie z Tobą! 😉