Zapewne słyszałeś o graczach, którzy utrzymują się z obstawiania meczów. Można zatem powiedzieć, że na zakładach bukmacherskich da się wygrywać i to naprawdę duże sumki. Zdecydowana większość osób gra jednak tylko i wyłącznie dla rozrywki i nie wygrywa zbyt dużo, a często dokłada do interesu. Co trzeba zatem zrobić i jak obstawiać mecze, żeby wygrywać? Od razu uprzedzę: gotowy przepis nie istnieje, ale jest wiele wskazówek, które mogą Ci to ułatwić. Sprawdź jakie!

Jak obstawiać mecze?

Nie będę rozpoczynał artykułu od tego czym są zakłady bukmacherskie, jaka jest ich historia oraz jak one funkcjonują, ponieważ każdy kto tutaj trafił raczej zna podstawowe rzeczy na ten temat i nie warto tracić na to zbyt dużo czasu. Wspomnę tylko o tym, że niezależnie od tego o jakich rodzajach mówimy, istotą zakładów jest ryzykowanie czegoś w zamian za wygranie czegoś więcej. Celem zakładów bukmacherskich jest dostarczenie rozrywki oraz zwiększenie emocji związanych z oglądaniem meczów. Pamiętaj, żeby nie traktować ich jako sposobu na zarobek, a jedynie jako formę kontrolowanej rozrywki.

Po tym, krótkim, ale jednak ważnym wstępie, przejdźmy do tego, po co się tutaj zebraliśmy, czyli wskazówek na temat tego, jak obstawiać mecze? Odpowiedź na takie pytanie nigdy nie będzie jednoznaczna, ponieważ ma wiele różnych aspektów, które zależne są od jeszcze większej liczby zmiennych. Liga i sport, które warto typować, zmieniające się kursy, setki zakładów na jedno spotkanie, stawka za jaką chcesz zagrać, gdzie obstawiać i z jakich bonusów skorzystać, na co zwrócić szczególną uwagę i dziesiątki innych pytań. Odpowiedzmy sobie na część z nich!

jak_obstawiac_mecze

Nie wiesz jak obstawiać mecze? Analizuj!

Nie ma lepszej recepty na postawienia dobrego kuponu niż dobra i rzetelna analiza. Możesz patrzeć co grają inni, rozmawiać z kolegami na temat typów czy liczyć na szczęście. Nic jednak nie pomoże Ci tak jak dobry research. Obstawianie meczów wymaga od Ciebie prowadzenia własnych analiz, dzięki której będziesz wiedział, które typy warto obstawić, a które należy odpuścić.

Oglądanie meczów, sprawdzanie statystyk, śledzenie informacji medialnych, zwracanie uwagi na cechy szczególne (waga spotkania, miejsce rozegrania meczu, faza sezonu itp.) czy ostatnie serie drużyn. Każda z tych rzeczy ma bardzo duży wpływ na to jak będzie wyglądało spotkanie i musisz być przygotowany na każdą ewentualność. Przeprowadzenie dobrej analizy (tyczy się to każdego sportu) jest kluczem do postawienia dobrego kuponu.

Jaki sport warto obstawiać?

Ten, w którym czujesz się najlepiej. Wymienienie wszystkich dyscyplin sportowych, które można typować jest raczej niemożliwe, a obstawianie dużej ilości sportów mija się z celem. Do najpopularniejszych zakładów należą oczywiście te na piłkę nożną. Na naszej stronie znajdziesz analizy oraz gotowe i darmowe typy na piłkę nożną. Warto zapoznać się z tym tematem, ponieważ wielce prawdopodobnym jest, że to właśnie ten sport będziesz typował najczęściej.

Nie gwarantuję jednak, że w tym sporcie będziesz czuł się najlepiej. Należy przeanalizować typy na wiele różnych sportów i wybrać ten, w który będzie Ci odpowiadał. Siatkówka, koszykówka, hokej, żużel, snooker, rugby, szachy, kolarstwo, esport… liczba dyscyplin jest praktycznie nieskończona i warto, żebyś przyjrzał się każdej, która Cię interesuje.

Piszę ten artykuł w momencie gdy na całym świecie panuje pandemia koronawirusa. Większość sportów jest zawieszona, ligi nie grają, a sportowcy trenują indywidualnie. Jedną z nielicznych dyscyplin, która nadal funkcjonuje jest tenis stołowy. Może warto zapoznać się z tym sportem? Wszystko masz opisane w tym miejscu –> typy tenis stołowy.

Przeglądaj oferty bukmacherów

Zmieniające się kursy mogą wprowadzić pewne zakłopotanie, ale nie raz spowodują, że znajdziesz coś wartościowego lub unikniesz nietrafionego zakładu. Dla przykładu: gdy mnożnik na którąś z drużyn zdecydowanie się zmniejszył może to oznaczać, że drużyna ma mało szans na wygraną albo coraz więcej ludzi stawia na tę ekipę, ponieważ przeczuwają łatwą wygraną. W tym momencie to do Ciebie należy decyzja czy warto typować czy nie. Kursy są zatem dużą podpowiedzią w kontekście tego jak obstawiać mecze.

Warto również przeglądać jakie mecze, jakie typy i jakie mnożniki mają w swojej ofercie różni bukmacherzy. Raczej nie da się odpowiedzieć, na pytanie „który bukmacher jest najlepszy?”. Trzeba być na bieżąco z ofertą różnych firm, ponieważ każda może mieć inne typy i lepsze kursy, a to oznacza wyższą Twoją wygraną.

Dla przykładu możesz sprawdzić jak obecnie wygląda oferta w STS.

Darmowe typy i analizy od Zagranie

Czasami bywa tak, że nawet po najdokładniejszej analizie, po przejrzeniu oferty wszystkich legalnych bukmacherów, po przeanalizowaniu kursów i po wybraniu najlepszych meczów oraz typów i tak masz wrażenie, że coś może pójść nie tak. W takich momentach warto posłużyć opinią ekspertów.

Wejdź na naszą zakładkę –> typy dnia <–, a znajdziesz wszystkie nasze artykuły z gotowymi i darmowymi typami. Zaglądaj tam regularnie, a nie przeoczysz żadnej analizy.

Po spojrzeniu na rzetelną analizą innej osoby upewnisz się czy Twój typ jest słuszny, czy może jednak warto zagrać coś innego. Oczywiście nikt nie zagwarantuje 100% trafionych typów, ale przeczytanie innej opinii może Ci znacząco pomóc.

Jeśli chcesz być na bieżąco z wszystkimi naszymi analizami i chcesz dołączyć do społeczności, która liczy sobie już 30000 osób to wejdź do naszej facebookowej grupy – kliknij w poniższy baner! 🙂

grupa zagranie

Korzystaj z bonusów bukmacherskich

Jeśli jeszcze nie jesteś zagłębiony w tym temacie i dopiero szukasz odpowiedzi na to, jak obstawiać mecze i boisz się zaryzykować, to warto skorzystać z bonusów powitalnych jakie oferują bukmacherzy. Dzięki temu zminimalizujesz ryzyko, czasami nawet do zera. Kliknij bonusy bukmacherskie, a zapoznasz się z ofertą powitalną jaką przygotowali bukmacherzy. Warto korzystać również z zakładów bez ryzyka, dzięki którym otrzymasz zwrot pieniędzy w zamian za przegrany kupon.

Korzystanie z bonusów nie jest niczym złym, a nawet wielu profesjonalnych graczy szuka jak najlepszych promocji, dzięki czemu mogą grać za wyższe stawki oraz odbierać dodatkowe środki na grę. Na początek obstawiania meczów jest to bardzo dobre rozwiązanie.

Jak obstawiać mecze? Z głową!

Pamiętaj jednak, że żaden poradnik czy nawet najbardziej przemyślany typ nie zapewnią Ci zwycięstwa. Wymienione wskazówki mogą Ci pomóc wejść w świat bukmacherki i rozpocząć przygodę z obstawianiem meczów. Typuj mądrze i staraj się, żeby każda postawiona złotówka dała Ci szanse na wygraną. Pamiętaj, że to tylko zabawa i najważniejsze, żebyś grał z głową!

Mam nadzieję, że tan artykuł pomoże Ci w dobrym typowaniu i wiesz już więcej na temat tego jak obstawiać mecze, a zielone kupony i napisy takie jak poniżej będę pokazywał się coraz częściej!

Jak obstawiać mecze

Zaloguj się aby dodawać komentarze