Wczorajszy kupon na europejskie mecze League of Legends European Championship na zielono. Dzisiaj przeniesiemy się za ocean, gdzie do walki o ważne zwycięstwa staną zawodnicy Cloud 9, Team Liquid, 100 Thieves oraz Golden Guardians. C9, które jest liderem, zmierzy się z Liquid. Te z kolei zajmuje fotel wicelidera. Oprócz spotkania na szczycie będziemy też świadkami ważnej rywalizacji 100T z GG. Dobra okazja na kolejny zarobek. 

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2000 zł od depozytu

+ 200 210 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2220 zł, a z naszym kodem: 2230PLN

Kod rejestracyjny
2230PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 2000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 210 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Team Liquid – Cloud 9

Niedziela, 26.07.20 – 23:00

Amerykańskie League of Legends rządzi się swoimi prawami. Scena za oceanem nie bez powodu zyskała miano “clown fiesty”. W końcu to co się często dzieje w meczach drużyn z Ameryki przechodzi wszelkie możliwe scenariusze. Jednak to sprawia, że oglądanie tych spotkań daje przyjemność i ma to swój urok. Mam nadzieje, że tym razem będzie chodź trochę normalnie. W końcu do walki o zwycięstwo staną lider i wicelider, a w środku tabeli powalczą sąsiadujące ze sobą 100 Thieves oraz Golden Guardians. 

Cloud 9, lub jak kto woli Clown 9, jest zdecydowanym faworytem w starciu z Team Liquid. C9 jest liderem, a na swoim koncie ma jedenaście zwycięstw i tylko dwie porażki. Z kolei Liquid zajmuje drugą pozycję z dziesięcioma zwycięstwami i trzema porażkami. TL dzieliłoby lokatę lidera z Cloud 9, gdyby wczoraj nie przegrało niespodziewanie FlyQuest. O ile samą porażkę można zrozumieć, to styl w jakim Liquid przegrało był… godny League of Legends Championship Series. Mając taką formę, zawodnicy “Koni” mają marne szanse na zajęcie pierwszej pozycji w grupie. 

Ważne w kontekście walki o fotel lidera jest dzisiejsze starcie Cloud 9 z Team Liquid. Dla porównania C9 wczoraj pokonało Immortals. Co prawda nie jest to żaden specjalny wyczyn, bo IMM ma na koncie trzy wygrane i aż jedenaście porażek, ale przynajmniej Chmurki nie potknęły się, tak jak to zrobiło Team Liquid. Indywidualnie znacznie lepiej wyglądają zawodnicy C9, którzy nie boją się starć jeden na jeden lub dwóch na dwóch. Jeżeli chodzi o decyzje podejmowane na mapie, to w przypadku Cloud 9 widać pewną konsekwencję i określony schemat działania. 

W tym meczu bardzo ważny będzie draft. System wyboru i banowania bohaterów jest nieodłącznym elementem profesjonalnej sceny League of Legends. Jeżeli Cloud 9 dostanie w swoje ręce kompozycje jaka najbardziej odpowiada tej drużynie, np. połączenie Kennena, Volibeara, Galio, Kalisty i Morgany. Taki zestaw gwarantuje bardzo solidny front lane i duże obrażenia (które niewątpliwie zadają Voli i Kalista). Z drugiej strony obydwie formacje będą musiały skupić się na tym, by nie oddać Syndry lub Apheliosa w ręce wrogów.

Osobiście uważam, że Cloud 9 wygra ten mecz. Chmury mają po swojej stronie więcej argumentów i są najzwyczajniej w świecie w lepszej formie, zarówno indywidualnej, jak i drużynowej. Kurs u bukmacherów na zwycięstwo C9 wynosi 1.48. Z kolei w przypadku Team Liquid jest to aż 2.43. Na początku bukmacherzy dawali C9 nieco większe szanse, ale na kilka godzin przed meczem to się zmieniło.

Moja propozycja: zwycięstwo Cloud 9

Kurs: 1.48

Zagranie na esport

100 Thieves – Golden Guardians

Poniedziałek, 27.07.20 – 01:00

Jako drugie starcie tego dnia wybrałem rywalizację 100 Thieves z Golden Guardians. Przed startem tego spotkania w zdecydowanie lepszej sytuacji są gracze GG. Zawodnicy tej formacji mają aktualnie sześć wygranych i siedem porażek. Dla porównania 100T posiada o jedną wygraną mniej i jedną porażkę więcej. Bilanse obydwóch ekip są więc zbliżone, a same drużyny sąsiadują w tabeli. Mecz ten jest bardzo ważny w kontekście walki o play-offy. W przypadku tych ekip ciężko mówić o potencjalnym awansie na mistrzostwa świata, ale faza pucharowa to jest coś, w co celują.

Jeżeli chodzi o indywidualne umiejętności, to zarówno jedna jak i druga drużyna stoją na podobnym poziomie. Jednak widać, że Golden Guardians podejmuje lepsze decyzje na mapie, a także reaguje na ruchy rywala. Ich wygrane nie są przypadkowe, a także, co pokazali już nie raz, potrafią zaskoczyć. W tym starciu ważna rolę odegrają mid-lanerzy obydwóch ekip. To na ich, a także junglerach, barkach będzie spoczywać kreowanie okazji do zdobycia przewagi.

W tym aspekcie lepiej sobie radzą gracze Guardians, jednak pokazali już, że potrafią wypuścić wygraną z rąk. Takie sytuacje lubi wykorzystywać 100 Thieves, jednak czy tym razem też im się uda? Kurs na zwycięstwo Golden Guardians to aż 1.73. Z kolei w przypadku 100T jest to 1.96. Zakład na wygraną GG połączony z Cloud 9 da nam kurs całkowity 2.56. To przy postawieniu 100 złotych może dać wam wygraną o wysokości ponad 225 złotych. 

Moja propozycja: zwycięstwo Golden Guardians

Kurs: 1.73

Kupon LCS