KSW 76 kod promocyjny | Bonusy do bukmacherów

ksw 76 kod

Na KSW 76 możesz wykorzystać kod promocyjny, dzięki któremu aktywujesz specjalne bonusy od bukmacherów. Gdzie i jaki kod wpisać? Co otrzymasz za udział w promocji VIP przed galą KSW 76? W tym miejscu poznasz najlepsze vouchery, a także sposób odbioru bonusów powitalnych. Sprawdź, co zrobić, żeby zyskać gratyfikacje na obstawianie KSW 76.

600 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł freebety (20 zł BEZ depozytu zaraz po rejestracji)

KSW 76 kod promocyjny

Kod promocyjny na KSW 76 to ofera kierowana od legalnych bukmacherów. U większości z nich możesz typować galę, na której zawalczy m.in. Salahdine Parnasse i Sebastian Rajewski. Wybierając kod promocyjny przy rejestracji będziesz mógł cieszyć się z dodatkowych środków na grę.

Sprawdź nasze typy na ksw 76 < darmowe analizy i zapowiedzi meczów!

Jaki kod użyć? Jeśli chodzi o nasze promocje to w tym przypadku wystarczy podczas rejestracji u bukmachera wpisać: ZAGRANIE. To hasło, które jest respektowane przez większość bukmacherów. Aktywując je podczas rejestracji będziesz miał pewność, że firma wypłaci ci możliwe najwyższy bonus. Co to może być?

👉 Na KSW 76 za kod promocyjny od Zagranie.com otrzymasz:

  • freebety,
  • zakłady bez ryzyka,
  • bonusy od wpłaty.

To, jaki dokładnie bonus bukmacher przyzna, zależy od rodzaju oferty. Dla przykładu w Fortunie możesz otrzymać freebet i zakład bez ryzyka. W BETFAN z kolei działa bonus od depozytu.

Fortuna kod promocyjny KSW 76

W Fortunie kod na KSW 76 brzmi: ZAGRANIE. Jak go aktywować? W tym przypadku wystarczy tylko rozpocząć rejestrację na stronie efortuna.pl, a następnie w oznaczone pole wpisać: ZAGRANIE. Dla ułatwienia podpowiadamy, że jeśli klikniesz nasz przycisk, to przejdziesz do rejestracji, gdzie kod będzie automatycznie wprowadzony do formularza.

Gdy już utworzysz konto w Fortunie z kodem na start, to będziesz mógł odebrać bonusy powitalne. To bukmacher przyznający aż cztery gratyfikacje:

  • zakład bez ryzyka 600 zł,
  • freebet 20 zł + 10 zł,
  • bonus 50% do 200 zł.

Jeden z bonusów, czyli freebet 20 zł przyznawany jest bez depozytu. Aby go jednak odebrać należy zweryfikować tożsamość. Pozostałe promocje działają na koncie tymczasowym (bez weryfikacji).

Kod promocyjny w TOTALbet na KSW 76

W TOTALbet kod promocyjny możesz aktywować w podobny sposób, co w Fortunie. To bukmacher akcpetujący voucher ZAGRANIE, a więc w miejsce kod promocyjny możesz wpisać właśnie to hasło. Oczywiście to oferta tylko dla nowych użytkowników.

 

U bukmachera TOTALbet działa szybka rejestracja, dlatego kod promocyjny aktywujesz bez dowodu osobistego. Wystarczy przejść przez szybki formularz, w którym będziesz zobligowany do podania podstawowych informacji takich jak imię, nazwisko, PESEL i adres poczty e-mail. Po aktywacji konta uzyskasz prawo do postawienia kuponu bez ryzyka na KSW 76. Co to oznacza? Jeśli zakład nie wejdzie otrzymasz zwrot stawki do 200 zł.

Kod bonusowy w Etoto na KSW 76

Etoto to bukmacher, który dysponuje szeroką ofertą na sporty walki, w tym KSW 76. Dlatego, jeśli nie masz u niego konta, a chcesz skorzystać z powitalnej promocji – możesz się u niego zarejestrować. To proces, który zajmuje tylko 30 sekund, a już na początku pamiętać, żeby wpisać kod bonusowy: ZAGRANIE. Po co ci to? Dzięki temu otrzymasz od tego operatora bonus 200% do 200 zł, a przede wszystkim freebet 50 zł.

 

Jeśli nie wprowadzisz kodu Etoto, to nie będziesz mógł typować KSW 76 za darmowy zakład. To gratyfikacja, która działa tylko po wprowadzeniu naszego vouchera. Co więcej, po pierwszym depozycie uzyskasz możliwość gry za 200% wpłaty. Co to oznacza? Jeśli wpłacisz 100 zł, to dodatkowo od Etoto otrzymasz 200 zł w formie bonusu.

Bukmacherzy KSW 76

Na KSW 76, tak jak na Mistrzostwa Świata 2022 bukmacherzy oferują specjalne promocje. Większe wydarzenia sportowe mają to do siebie, że ogniskują uwagę szerszej publiczności. A to dla niektórych impuls, żeby puścić kupon u bukmachera. Jak wynika ze statystyk KSW jest często obstawiane przez użytkowników. M.in. dlatego Fortuna związała się z tą federacją jako jeden ze sponsorów. Bukmacher liczy, że dzięki temu zwiększy swoją ekspozycje na polskim rynku.

Najbliższa gala KSW 76 odbędzie się 12 listopada w Grodzisku Mazowieckim. Według naszych raportów spora część bukmacherów w Polsce oferuje kursy na to wydarzenie. Gala składa się z 9 pojedynków, w tym jednego starcia o pas mistrzowski. Salahdine Parnasse zawalczy z Sebastianem Rajewskim, choć pierwotnie miał rywalizować z Marianem Ziółkowskim.

U bukmacherów postawisz zakłady na KSW 76, ale też odbierzesz ciekawe bonusy. Poniżej prezentujemy co jeszcze możesz zyskać jako nowy klient:

Bonusy na KSW 76

Bonusy bukmacherskie dzielą się na freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy od wpłaty. To, kto jaki bonus lubi zależy typowo od gustu. Niektórzy oceniają, że najlepsze są zakłady bez ryzyka, a drudzy polują na bonusy od depozytu. Ważne, żeby prawidłowo skorzystać z promocji zgodnie z regulaminem oferty. Jeśli tego nie zrobisz, to możesz stracić prawo do dodatkowych środków.

Znamy sposób, jak KSW 76 obstawić za bonus od wpłaty, a także zakład bez ryzyka. Jeśli chodzi o pierwszą gratyfikacje, to polecamy BETFAN. Bukmacher ten ostatnio zmienił promocje na start i wprowadził bonus 200% do 450 zł. W STS z kolei odbierając nasz kod promocyjny ZAGRANIE możesz postawić pierwszy kupon bez ryzyka do 100 zł. Poniżej prezentujemy szczegóły oferty:

Bonusy bukmacherskie od BETFAN na KSW 76

W BETFAN po rejestracji, a także pierwszej wpłacie o minimalnej wartości 50 zł możesz odebrać bonus 200% do 450 zł. Oferta ta oznacza, że twój depozyt zostanie nie podwojony, a potrojony. Tak właśnie działa bonus o wartości 200%.

Wystarczy, że wpłacisz 150 zł, a otrzymasz maksymalną gratyfikacje, czyli 300 zł. W ten sposób na start twoje konto będzie wynosić aż 450 zł. Przed wypłatą trzeba obrócić raz kwotą depozytu, a także raz bonusem. Kupony spełniające warunek to zakłady AKO z kursem minimalnym 3.00. Czas na spełnienie obrotu to 14 dni.

KSW 76 bonus w STS

STS akceptuje przy rejestracji nasz kod promocyjny ZAGRANIE. Dzięki temu szybko utworzysz konto u bukmachera, a następnie otrzymasz bonus na start. Jaką gratyfikacje polecamy na KSW 76? Naszym zdaniem dobrze na początku skorzystać z zakładu bez ryzyka. STS ubezpiecza kupon do 100 zł. Jeśli po pierwszym depozycie postawisz zakład z konta głównego, to w razie porażki otrzymasz zwrot stawki. Co ciekawe, bonus ten jest bez obrotu, a więc będziesz go mógł od razu wypłacić.

Zakład bez ryzyka od STS możesz użyć na jedną z walk KSW 76 lub więcej pojedynków. Ubezpieczeniu podlega kupon pojedynczy, jak i akumulowany.

FAQ

Jaki kod promocyjny wpisać do bukmachera na KSW 76?

Bukmacherzy w Polsce akceptują kod promocyjny: ZAGRANIE.

Jakie bonusy otrzymasz za kod?

W STS, Fortunie i TOTALbet odbierzesz zakład bez ryzyka, a w BETFAN i Etoto bonus od wpłaty.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze