KSW 76 typy, kursy i zakłady. Gdzie obstawiać? 12.11.2023

ksw 76 kursy

Na KSW 76 poznamy najlepszego zawodnika w kategorii lekkiej. O tymczasowy pas zawalczą Salahdine Parnasse i Sebastian Rajewski. Na KSW 76 będziemy oglądać znacznie więcej konfrontacji. W Grodzisku Mazowieckim ma się odbyć 9 walk. W tym miejscu poznasz zakłady i kursy na KSW 76, a także nasze typy odnośnie najbliższej gali. Gdzie i co obstawiać?

600 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł freebety (20 zł BEZ depozytu zaraz po rejestracji)

KSW 76 typy bukmacherskie

W typach MMA przed KSW 76 największe zainteresowanie budzi walka wieczoru. Co prawda początkowo miał w niej wziąć udział Marian Ziółkowski, ale z powodu kontuzji Golden Boy musiał opuścić galę. W jego miejsce pojawił się Sebastian Rajewski, który przyjął propozycje starcia z Salahdine Parnasse. W opinii ekspertów i bukmacherów zdecydowanym faworytem jest francuski zawodnik. Parnasse nie walczy efektowanie, ale za to skutecznie. Jak na razie przegrał tylko jedną walkę.

Salahdine Parnasse to czempion kategorii piórkowej. Waga lekka to nowe wyzwanie dla Francuza. Włodarze organizacji liczą, że niebawem zawalczy on z Marianem Ziółkowskim, co na pewno będzie wielkim hitem KSW. Czy Sebastian Rajewski może pokrzyżować te plany? Naszym zdaniem będzie o to bardzo ciężko. Zawodnik z Płocka przegrał ostatni pojedynek z Ziółkowskim. W porównaniu do Parnasse Rajewski to niższa półka. Wystarczy zauważyć, że w swoim rekordzie posiada 7 porażek.

KSW 76 kursy na walkę wieczoru
Fortuna
1.18
Parnasse
1.4.87
Rajewski
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

KSW 76 kursy i zakłady

Przed galą KSW 76 kursy wskazują zdecydowanych faworytów. W walce wieczoru bukmacherzy typują zwycięstwo Salahdine Parnasse. To jednak nie jest jedyny główny kandydat do triumfu. W innym pojedynku duże szanse na wygraną daje się Markowi Samociukowi. Maciej Kazieczko to kolejny, który przeważa w kursach nad swoim rywalem.

KSW 76, tak jak typy na MŚ 2022, zagrasz u większości bukmacherów w Polsce. W naszym serwisie polecamy zakłady w Fortunie, ponieważ to jeden ze sponsorów gali. Bukmacher ten dysponuje rozbudowanymi rynkami na KSW 76. Po czym tak sądzimy? Każde starcie z karty walk możesz typować na ponad 20 rynkach. To oznacza, że wybierając kursy Fortuny przewidzisz nie tylko zwycięzcę, ale też sposób zakończenia walki czy liczbę rund.
W Fortunie galę KSW 76 możesz obstawiać na stronie efortuna.pl, aplikacji mobile lub punktach stacjonarnych.

Poniżej prezentujemy kursy na KSW 76:

Kto wygra?
Fortuna
1.18
Salahdine Parnasse
4.87
Sebastian Rajewski
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.24
Adrian Bartosiński
4.06
Krystian Kaszubowski
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
2.12
Paweł Pawlak
1.72
Tom Breese
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.50
Brian Hooi
2.59
Artur Szczepaniak
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.33
Maciej Kazieczko
3.32
Francisco Barrio
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
2.05
Antun Racic
1.77
Zuriko Jojua
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.90
Albert Odzimkowski
1.90
Henry Fadipe
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
2.12
Gracjan Szadziński
1.72
Valeriu Mircea
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.47
Marek Samociuk
2.53
Kamil Gawryjołek
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Gdzie obstawiać KSW 76?

Obstawianie KSW w naszym kraju jest wyjątkowo popularne, dlatego wielu bukmacherów dąży do tego, żeby móc oferować kursy na te wydarzenia. Zakłady na KSW 76 zrobisz w Fortunie, ale też u pozostałych operatorów. Kogo polecamy? Rozbudowane typy oferują też BETFAN i TOTALbet. A co więcej – każdy z tych operatorów dysponuje bonusami na start.

Wybierając typy na KSW 76 w Fortunie lub TOTALbet masz pewność atrakcyjnych kursów, a także dodatkowych rynków. Nie są to firmy, które pozwalają obstawiać standardowe rynki. Wręcz przeciwnie – wytypujesz u nich zdarzenia takie jak KO, TKO, w której rundzie koniec?

Promocje dla graczy w Fortunie

Jeśli nie masz konta w Fortunie to KSW 76 u tego bukmachera możesz obstawić za bonus powitalny. Rejestrując się z kodem Fortuna otrzymasz freebet bez depozytu (po weryfikacji tożsamości), a także ubezpieczenie kuponu do 600 zł. Co to oznacza? W razie porażki uzyskasz zwrot stawki.

Obstawianie KSW 76 w TOTALbet

W TOTALbet kod promocyjny ZAGRANIE aktywuje zakład bez ryzyka do 200 zł. To bonus bez obrotu działający na kuponach z typami KSW 76. TOTALbet dysponuje ciekawą ofertą na MMA, w tym KSW. Przypomnijmy, że od dłuższego czasu to główny sponsor federacji FEN.

Typy na KSW 76 [karta walk KSW 76]

Na KSW 76 karta walka składa się z 9 pojedynków. Co ciekawe, tym razem w oktagonie pojawią się tylko mężczyźni. Kibice w Grodzisku Mazowieckim będą wyczekiwać przede wszystkim konfrontacji Salahdine Parnasse – Sebastian Rajewski. Dzięki niej dowiemy się do kogo trafi tymczasowy pas w kategorii lekkiej.

Poniżej prezentujemy typy, a także analizy na walki KSW 76:

Salahdine Parnasse – Sebastian Rajewski, walka wieczoru KSW 76, typy i kursy

W opinii ekspertów Parnasse to wyższa półka niż Sebastian Rajewski. Zawodnik z Płocka jest w zastępstwie, bo pierwotnie na jego miejscu miał być Marian Ziółkowski. Parnasse po podbicie kategorii piórkowej chce zdobyć drugi pas w wadze lekkiej. Porównując jego osiągnięcia z Rajewskim – te są po jego stronie. Francuz wygrał 17 walk, a tylko raz przegrał. Tymczasem Rajewski ma na swoim koncie 12 wygranych i 7 przegranych.

Parnasse przyzwyczaił do tego, że walczy ostrożnie. To zawodnik, który nie koncentruje się na tym, żeby być efektownym, a przede wszystkim skutecznym. Typujemy, że zwycięży z Rajewskim, ale nie wykluczamy, że może to być wygrana na punkty.

Parnasse na punkty
Kurs: 2.50
Zagraj!

Adrian Bartosiński – Krystian Kaszubowski, typy i kursy

Bartosiński w KSW, jak na razie, czuje się jak ryba w wodzie. Walczy w tej federacji od 2021 roku, a w tym czasie odniósł 3 zwycięstwa. W lutym pokonał Andrzeja Grzebyka, co było pewnym zaskoczeniem. Krystian Kaszubowski to również wysoki poziom, bo jeśli z kimś przegrywał to z Roberto Soldićem i Michałem Pietrzakiem. Ostatnio pokonał Roberta Maciejowskiego. W kursach bukmacherskich zdecydowanym faworytem jest Adrian Bartosiński. To zawodnik, który ma 100% skuteczności. Nie przegrał jeszcze walki, choć za nim już 12 pojedynków. Typujemy, że utrzyma dobrą passę.

Paweł Pawlak – Tom Breese, typy i kursy

Paweł Pawlak kontynuuje imponującą serię, gdzie od 7 walk jest niepokonany. To pogromca m.in. Damiana Janikowskiego i Cezarego Kęsika. Jego rywalem na KSW 76 będzie Tom Breese. Anglik w debiucie w KSW pokonał właśnie Janikowskiego, co było pewnym zaskoczeniem. Tym bardziej, że zrobił to przed czasem w 2. rundzie. W konfrontacji Pawlak – Breese bukmacherzy większe szanse dają Anglikowi. Nie podzielamy tej opinii. Naszym zdaniem zwycięży polski zawodnik, który ostatnio prezentuje dużą pewność siebie.

Wygra Pawlak
Kurs: 2.12
Zagraj!

Albert Odzimkowski – Henry Fadipe, typy i kursy

Odzimkowski w końcu wrócił na zwycięską ścieżkę po dłuższym, negatywnym okresie. W maju pewnie rozprawił się z Tommym Quinnem. Tym samym powoli może odbudowywać swoje notowania. Przypomnijmy, że wcześniej przegrywał m.in. z Jasonem Radcliffem i Christianem Eckerlinem. Na KSW 76 zawalczy z debiutantem w nowej federacji, Henrym Fadipe. Nigeryjczyk ma za sobą 3 wygrane z rzędu. Ostatnio walczył w organizacji Cage Legacy. To nowy zawodnik w KSW, który posiada imponujące warunki fizyczne. Od Odzimkowskiego jest 5 cm wyższy. Co typujemy? Spodziewamy się wyrównanej walki na pełnym dystansie.

Ponad 2.5 rund
Kurs: 2.08
Zagraj!

Maciej Kazieczko – Francisco Barrio, typy i kursy

Maciej Kazieczko, a więc zawodnik z bilansem 8 wygranych i 2 porażek na KSW 76 zawalczy przeciwko Francisco Barrio. To starcie w kategorii lekkiej, a więc można spodziewać się długiej walki. Kazieczko w kwietniu tego roku zwyciężył z Wilsonem Varelą, z kolei Barrio w maju pokonał Łukasza Rajewskiego. Argentyńczyk po tym jak dołączył do KSW odnotował 2 wygrane i porażkę. Bukmacherzy są przekonani, że zwycięży Polak. My przychylamy się do tego rodzaju opinii.

Wygra Kazieczko
Kurs: 1.33
Zagraj!

Antun Racic – Zuriko Jojua, typy i kursy

Antun Racic w KSW ostatnio nie ma dobrej passy. Chorwat przegrał z Jakubem Wikłaczem i Sebastianem Przybyszem. Co prawda wygrał w kwietniu, ale nie w organizacji KSW, a EMC 9. Tak pokonał Jeovanny de Oliveira. Obstawiając walki Racica warto pamiętać, że to były mistrz KSW w kategorii koguciej. Jego rywal, czyli Zuriko Jojua w swoim dorobku ma 8 zwycięstw i porażkę. Gruzin od 2017 roku jest niepokonany. W debiutanckiej walce na KSW pokonał Shamila Banukayeva. Racic jest na zakręcie kariery, z kolei Jojua czuje się coraz pewniej. Dla bukmacherów faworytem jest Gruzin, a według naszej oceny również ma większe szanse na zwycięstwo.

Wygra Jojua
Kurs: 1.77
Zagraj!

Typy bukmacherskie na KSW 76 – podsumowanie

Na KSW 76 obstawiamy zarówno klasyczne zakłady na zwycięzcę, jak i liczbę rund i sposób zakończenia pojedynku. Dla przykładu w walce wieczoru spodziewamy się pewnej wygranej Salahdine Parnasse, ale po werdykcie sędziowskim. W konfrontacji Alberta Odzimkowskiego z Henrym Fadipe typujemy starcie, gdzie obejrzymy trzy rundy.

Propozycja kuponu na KSW 76

Co obstawiamy na KSW 76? Tym razem przygotowaliśmy dla was kupon akumulowany złożony z dwóch selekcji. Oto nasze typy:

  • Antun Racic – Zuriko Jojua: wygra Jojua | kurs: 1.77
  • Salahdine Parnasse – Sebastian Rajewski: zawodnik nr. 1 wygra na punkty | kurs: 2.50

kupon ksw 76

Tak postawie typy pozwoliły wygenerować na kuponie kurs ogólny na poziomie 4.43. Przy stawce 200 zł potencjalna wygrana u bukmachera Fortuna wynosi 779 zł.

Zapowiedź i analiza gali KSW 76 – najważniejsze informacje

Najbliższa gala KSW 76 odbędzie się w sobotni wieczór tj. 12 listopada o godzinie 20:00. Walki zostaną przeprowadzone w hali w Grodzisku Mazowieckim. Kibice i typerzy, którzy nie posiadają biletów na to wydarzenie będą mogli obejrzeć KSW 76 w Viaplay. Dostęp do platformy kosztuje 34 zł.

To przedostatnia gala KSW w tym roku. Po niej odbędzie się jeszcze grudniowa, gdzie na KSW 77 dojdzie do długo wyczekiwanego starcia pomiędzy Mamedem Khalidovem a Mariuszem Pudzianowskim.

FAQ

Co typujemy na KSW 76?

W walce wieczoru obstawiamy wygraną Salahdine Parnasse. Dodatkowo spodziewamy się zwycięstwa Pawła Pawlaka i Macieja Kazieczko.

Gdzie obstawiać KSW 76?

Typy na KSW 76 możesz postawić u polskich bukmacherów takich jak Fortuna, BETFAN i TOTALbet.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze