Bonusy i promocje bukmacherskie Mistrzostwa Świata 2022

mistrzostwa świata promocje

Bonusy na Mistrzostwa Świata 2022 to dla każdego typera wyjątkowo łakomy kąsek. Wykorzystanie promocji w tym czasie może oznaczać zakład bez ryzyka, freebet, a także powiększone środki na grę w ramach bonusu od wpłaty. W tym miejscu zebraliśmy najlepsze promocje na Mundial 2022. Które oferty opłaca się wybrać?

Bonusy bukmacherskie na MŚ w Katarze

💡 Na Mistrzostwa Świata bonusy bukmacherskie są większe niż zazwyczaj. To już wiemy z doświadczenia, że takie firmy jak STS, Fortuna czy BETFAN dysponują specjalnymi ofertami w trakcie turnieju. Mundial generuje duże zainteresowanie zakładami, a to objawia się też za pośrednictwem większej aktywności przy wykorzystaniu bonusów. Główne promocje dotyczą:

  • zakładów bez ryzyka,
  • freebetów,
  • bonusów od wpłaty.

Przede wszystkim tego rodzaju bonifikaty adresowane są dla nowych użytkowników. Co to oznacza? To że bonus otrzymasz, jeśli zarejestrujesz konto u wybranego bukmachera. Co więcej, istotną rolę sprawuje też kod promocyjny, który wpiszesz w trakcie rejestracji. W tym miejscu możemy polecić nasze kody ZAGRANIE. Dzięki nim aktywujesz najwyższy bonus u bukmachera. To gwarantuje odbiór najlepszego cashbacku, freebetu, a także jeszcze wyższe bonusu od depozytu.

Zakłady bez ryzyka na Mistrzostwa Świata

Co oznacza zakład bez ryzyka na Mundial? To nic innego, jak możliwość obstawianie ubezpieczonego kuponu na wybrane spotkania Mistrzostw Świata. Zakłady bez ryzyka są przyjazne dla użytkownika, bo pozwalają odebrać zwrot stawki w razie niepowodzenia. A jak wiadomo nie jest łatwe wytypowanie kuponu. Często to bukmacher wygrywa, ale korzystając z zakładu bez ryzyka możesz otrzymać cashback.

Jak to działa? Generalnie wystarczy wybrać bukmachera z zakładem bez ryzyka, a następnie zarejestrować u niego konto. Gdy już to zrobisz, to wtedy możesz dokonać wpłaty i postawić ubezpieczony kupon. Oczywiście bonusy mają różne regulaminy, dlatego poniżej znajdziesz szczegółowy opis najlepszych zakładów bez ryzyka na Mundial:

STS zakład bez ryzyka na MŚ 2022

Bonus bez ryzyka w STS aktywujesz rejestrując się z kodem promocyjnym: ZAGRANIE. Gdy już to zrobisz, to możesz postawić ubezpieczony zakład do 125 zł. Co więcej, to bonus bez obrotu, jeśli pierwszy kupon zagrasz z salda głównego.

Jeśli chodzi o wykorzystanie cashbacku to w STS jest to wyjątkowo proste. Wystarczy, że postawisz dowolny zakład przedmeczowy lub live na mecze Mistrzostw Świata 2022. Jeśli przegrasz – odbierzesz cashback do maksymalnie 125 zł.

Fortuna zakład bez ryzyka na MŚ 2022

Zakład bez ryzyka w Fortunie jest o kilkaset złotych wyższy niż ten w STS. Co jest takie same? Kod promocyjny – na stronie efortuna.pl bonus aktywujesz z voucherem ZAGRANIE. Po wykonaniu rejestracji możesz przejść do pierwszego depozytu. Zakład bez ryzyka obowiązuje do maksymalnej kwoty 600 złotych. Pamiętaj jednak, że minimalna wpłata powinna opiewać na 20 zł. Poniżej tej sumy zakład bez ryzyka nie będzie miał zastosowania.

Pierwszy zakład postawiony z konta głównego będzie objęty ubezpieczeniem. Jeśli nie wejdzie – odbierzesz zwrot stawki. Tak samo jak w STS, gracz nie musi wykonać obrotu, aby odebrać środki. Automatycznie wpadają na konto główne, z którego można zlecić wypłatę do banku.

Superbet zakład bez ryzyka na MŚ 2022

W Superbet Mistrzostwa Świata 2022 będziesz mógł obstawiać bez ryzyka przez cały tydzień. To oferta, która pozwala na typowanie 7 dni z gwarantowanym cashbackiem, jeśli koniec końców osiągniesz stratę. Jak to jest wyliczane?

Od sumy stawek trzeba odjąć wygraną kwotę, podatek i wartość bonusu. Na koniec okresu rozliczeniowego będziesz mógł uzyskać bonus wynoszący nawet 3500 złotych. Wybierając zakład bez ryzyka w Superbet pamiętaj, żeby założyć konto z kodem ZAGRANIE, a następnie aktywować bonus minimalną wpłatą o wartości 20 zł.

TOTALbet zakład bez ryzyka na MŚ 2022

Od bukmachera TOTALbet w specjalnej ofercie za kod ZAGRANIE otrzymasz zakład bez ryzyka, którego nie trzeba obracać. Maksymalna kwota tego bonusu wynosi 200 złotych. Co ważne, bukmacher zwraca 100% stawki nie pobierając podatku od stawki.

Wykorzystanie cashbacku jest banalnie proste, bo wystarczy, że założysz konto, a następnie zrobisz wpłatę i postawisz kupon. Jeśli przegrasz w ramach specjalnej oferty otrzymasz zwrot stawki. To pieniądze, które od razu pojawią się na koncie głównym. A to oznacza, że po weryfikacji tożsamości będziesz je mógł wypłacić do banku.

Freebety/darmowe zakłady na Mundial 2022

Zakłady bez ryzyka są atrakcyjnym początkiem gry u bukmachera w trakcie Mistrzostw Świata. Nie inaczej jest w przypadku freebetów. Darmowe zakłady również można zamienić na zyski, a co ważne – często nie musisz dokonywać własnej wpłaty, żeby uzyskać ten rodzaj bonusu. Freebet bez depozytu zdarza się rzadko, ale znamy przykłady bukmacherów, gdzie jest on wypłacany.

Poniżej prezentujemy najlepsze darmowe zakłady, które obowiązują w trakcie Mundialu 2022:

Etoto freebet na MŚ 2022

W Etoto freebet na Mistrzostwa Świata 2022 przyznawany jest dla nowych graczy korzystających z kodu ZAGRANIE. Co więcej, w tym przypadku nie wystarczy sama rejestracja konta. Co jeszcze trzeba zrobić? Po pierwszym logowaniu należy wykonać depozyt na minimalną wartość 50 zł. Gdy bukmacher zaksięguje wpłatę, to będziesz mógł odebrać darmowy zakład 50 zł.

Aby skorzystać z freebetu Etoto kolejną rzeczą, którą będziesz musiał zrobić jest instalacja aplikacji mobilnej. To konieczny warunek, ponieważ darmowy zakład będzie aktywny tylko w mobilnej wersji bukmachera. Aplikacja na Android lub iOS jest darmowa, więc komfortowo możesz ją zainstalować na swoje urządzenie.

Bonus należy wykorzystać w ciągu 30 dni.

Totalbet freebet na MŚ 2022

TOTALbet to przykład bukmachera, u którego darmowe zakłady możesz otrzymać bez wykonywania wpłaty. Aby tak się stało pierwsze co musisz zrobić, to użyć kod promocyjny ZAGRANIE w trakcie rejestracji u tego operatora. Co dalej?

Dzięki temu otrzymasz powiększony pakiet freebetów. Normalnie liczyłby on 30 zł, a dzięki nam będzie to 35 złotych.

W przypadku freebetów TOTALbet będą one podzielone na dwie kwoty: 25 zł i 10 zł. Każda z tych gratyfikacji może być wykorzystania w meczach Mistrzostw Świata na kuponach z kursem minimalnym 2.00.

Fortuna freebet na MŚ 2022

Freebet bez depozytu otrzymasz od Fortuny. To bukmacher, który w ten sposób pozwala odebrać 20 złotych. Jak możesz je zdobyć? Przede wszystkim trzeba zaznaczyć, że to oferta dla nowych graczy. A więc jeśli chcesz z niej skorzystać to upewnij się, że wcześniej nie rejestrowałeś konta u tego bukmachera.

W Fortunie otrzymasz bonus o wartości 20 zł, który będzie określony jako 2800 punktów FKP. Aby tak się stało dodatkowo powinieneś zweryfikować swoją tożsamość. To promocja, która działa tylko na koncie stałym. To oznacza, że przed odbiorem bonusu dokonaj rejestracji, a następnie zweryfikuj się dowodem osobistym lub za pośrednictwem funkcji mojeID.

Gdy otrzymasz informacje o prawidłowej weryfikacji na twoim koncie pojawi się freebet 20 zł. To środki, które będziesz mógł wykorzystać na dowolnym kuponie Mistrzostw Świata w Katarze. Po prostu w edycji zakładu należy zaznaczyć chęć wykorzystania punktów FKP.

Freebet w Fortunie nie podlega warunkom obrotu.

Bonusy od depozytu na Mistrzostwa Świata

Zakłady bez ryzyka i freebety nie są jedynymi formami gratyfikacji dostępnych u bukmacherów. Istotną funkcję sprawują też bonusy od wpłaty, które de facto są najwyższe, jeśli chodzi o sumy pieniężne. Wystarczy wspomnieć, że np. za sprawą takiego bonusu w TOTALbet można uzyskać aż 5000 złotych. Czym się one charakteryzują?

Bonusy od wpłaty uwarunkowane są zrealizowaniem depozytu. Co więcej, kwota bonifikaty zależy od tego ile wpłacisz. Jeśli jest to bonus 100%, to możesz podwoić swój depozyt. Bukmacher wówczas przyzna ci tyle samo w bonusie, ile wpłaciłeś. Tego rodzaju promocje mogą być wyższe – dla przykładu w ETOTO bonus od depozytu wynosi nawet 200%. W tym przypadku kwota wpłaty zostanie potrojona.

O ile w zakładach bez ryzyka i freebetach można liczyć na bonusy bez obrotu, o tyle w promocjach od depozytu zawsze trzeba liczyć się z warunkami obrotu. To konieczny warunek w celu wypłaty środków na konto bankowe. W czym pomagają bonusy od depozytu? Przede wszystkim zwiększają budżet na grę. Przy odpowiednio zaplanowanej gry można skutecznie obrócić bonus, żeby następnie podjąć go na konto bankowe. Trzeba jednak stosować się do regulaminów promocji:

  • wartości obrotu,
  • czasu przeznaczonego na obrót,
  • zakładów, które spełniają obrót (kurs minimalny, rodzaj zdarzeń itd.).

Mecze piłki nożnej kwalifikują się do obrotu wszystkich bonusów od wpłaty. A to oznacza, że w trakcie Mistrzostw Świata możesz wybrać ten rodzaj promocji, a następnie typować spotkania Mundialu. Przy uwzględnieniu odpowiednich kursów konfrontacje te mogą posłużyć do zrealizowania obrotu.

FAQ

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze