Gdzie oglądać KSW 73? Jeśli nie masz biletu do hali, to najbliższą galę obejrzysz w TV, a także internecie. Transmisja live z KSW 73 dostępna jest za pośrednictwem platformy Viaplay. Wystarczy wykonać kilka kroków, żeby stream z tego wydarzenia pojawił się na twoim ekranie. Jak jest cena za PPV na KSW 73? Dostęp do transmisji jest płatny, więc jeśli chcesz oglądać KSW 73, to najpierw musisz wykupić abonament.

📺 Gdzie oglądać KSW 73?

O tym, jak oglądać KSW w TV przygotowaliśmy specjalny artykuł. Głównym i jedynym operatorem transmisji z KSW 73 jest platforma Viaplay. To serwis streamingowy, który za pośrednictwem internetu wysyła sygnał do TV, a także pozostałych odbiorników. Podstawowa sprawa to rejestracja konta w Viaplay, a także wykupienie abonamentu. Po zrealizowaniu tych czynności będziesz mógł oglądać wszystkie walki na KSW 73.

KSW 73 w Viaplay obejrzysz w telewizorze, na komputerze i przy użyciu telefonu. To platforma, która obsługuje wiele nośników. Głównym warunkiem oglądania KSW 73 jest dostęp do internetu. W tradycyjnej TV nie znajdziesz transmisji z tego wydarzenia, dlatego najbliższą galę obejrzysz tylko w streamie online.

Kiedy KSW 73? [DATA]

O tym, kiedy odbędzie się KSW 73 wiemy już od dobrych kilku tygodni. Na poprzedniej gali włodarze federacji ogłosili, że w sierpniu będzie druga, wakacyjna odsłona KSW. Co więcej, od razu pojawiła się informacja, że w walce wieczoru zmierzy się Tomasz Sarara i Arkadiusz Wrzosek. Kiedy? Wydarzenie to zostało zaplanowane na 20 sierpnia 2022 roku. Oczywiście chodzi o sobotni wieczór.

Godzina rozpoczęcia gali KSW 73

Gala KSW 73 odbędzie się o podobnej godzinie, co pozostałe wydarzenia. Zwykle federacja konstruuje w ten sposób kartę walk, żeby pierwsze starcie rozpoczęło się chwilę po godzinie 20:00. Gdy do oktagonu wejdą pierwsi uczestnicy, to oficjalnie można uznać, że gala się rozpoczęła. A więc zgodnie z planem KSW 73 odbędzie się od godziny 20:00 w najbliższą sobotę.

Gdzie odbędzie się gala KSW 73? [MIEJSCE]

Ostatnie gale KSW odbywają się w różnych miejscach Polski. Minione miesiące to wydarzenia organizowane w Kielcach, Toruniu czy Gliwicach. KSW 73 jest zaplanowane w warszawskiej hali Torwar. To właśnie tam zawalczy Tomasz Sarara z Arkadiuszem Wrzoskiem, a także pozostali zawodnicy KSW.

KSW 73 transmisja – gdzie oglądać KSW 73 za darmo?

To, gdzie obstawiać KSW jest jasne, ponieważ w Polsce do dyspozycji masz tylko licencjonowanych bukmacherów. A gdzie oglądać KSW 73 za darmo? Czy w ogóle jest taka możliwość? W przeszłości Viaplay oferowało promocje, która polegała na tym, że pierwszy miesiąc subskrypcji był darmowy. Wówczas można było obejrzeć galę KSW za darmo. Jak jest teraz?

Aktualnie stacja Viaplay nie dysponuje darmowym pakietem na transmisje sportowe. To oznacza, że nie ma opcji darmowego oglądania KSW 73. Transmisja za pośrednictwem PPV odbędzie się na jednym z kanałów platformy Viaplay. Dostęp do niego uzyskasz tylko po opłaceniu miesięcznej subskrypcji. Poza tym w Viaplay obejrzysz też na żywo mecze Premier League i Bundesligi.

KSW 73 w Viaplay – transmisja na żywo

W Viaplay na żywo obejrzysz m.in. ceremonię ważenia, a także studio przed galą. Stacja ta oferuje transmisje nie tylko z walk, ale też wszystkiego tego, co dzieje się wokół KSW 73. Oczywiście w dniu gali najważniejsza jest relacja z oktagonu KSW 73. Transmisja na żywo będzie dostępna:

  • w aplikacji Viaplay na Smart TV, Android TV, Apple TV,
  • w aplikacji na urządzenia mobile: Android, iOS
  • na stronie internetowej viaplay.pl.

Opcji do oglądania KSW 73 w Viaplay jest sporo. Jeśli nie posiadasz telewizora z funkcją Smart, to dodatkowo możesz spróbować uruchomić transmisje za pośrednictwem chromecast. Co więcej, galę obejrzysz też na zwykłej stronie online viaplay. Trzeba jednak pamiętać o tym, że najpierw należy opłacić kod PPV.

KSW 73 PPV

Gwoli ścisłości, od kiedy Viaplay transmituje KSW, to gala oferowana jest w nieco inny sposób niż za pośrednictwem klasycznego PPV. Dawniej cena za PPV dotyczyła tylko transmisji KSW – w przypadku Viaplay od razu otrzymujesz dostęp do pozostałych programów tego operatora. To oznacza, że wybierając miesięczną subskrypcje Viaplay możesz oglądać KSW 73, ale też spotkania ligi angielskiej, Bundesligę czy Ligę Europy/Konferencji.

W przypadku Viaplay nie obowiązuje jednorazowy kod PPV. Rejestrując się przed KSW 73 i dokonując stosownej opłaty od razu będziesz mógł korzystać ze wszystkich funkcji tego operatora.

Cena PPV na galę KSW 73

Ile kosztuje dostęp do transmisji z KSW 73? Cena Viaplay za miesięczny okres korzystania ze wszystkich pakietów wynosi 34 złote. Tyle trzeba zapłacić, żeby obejrzeć KSW 73. Pamiętaj jednak, że subskrypcja trwa przez cały miesiąc, a po gali możesz korzystać z pozostałych transmisji Viaplay.

Jak opłacić PPV? Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto w Viaplay, a następnie wybierzesz pakiet, który chcesz zakupić. W dalszej kolejności wystarczy podać dane karty płatniczej (Visa/Mastercard), a następnie uwierzytelnić transakcje elektroniczną. W dowolnym momencie możesz przerwać subskrypcje, tak żeby nie była ona automatycznie odnawiana.

Kod promocyjny na KSW 73

Jaki jest kod promocyjny na KSW 73? Co prawda Viaplay na transmisje i PPV nie oferuje takiego kodu, ale za to możesz odebrać specjalne bonusy od Fortuny. To bukmacher sponsorujący federacje KSW, u którego nowi użytkownicy mogą aktywować kod promocyjny: ZAGRANIE. Wpisując to hasło do formularza rejestracji – odbierzesz powiększone bonusy na start:

  • darmowe zakłady 30 zł,
  • zakład bez ryzyka 600 zł,
  • bonus 50% do 200 zł.

To oferta, z której mogą skorzystać pełnoletni użytkownicy, którzy do tej pory nie posiadają konta w zakładach Fortuny. Powitalne bonusy kwalifikują się do obstawiania KSW 73.

Gdzie obejrzeć KSW 73 na żywo? – podsumowanie

Reasumując wszystkie zawarte w tym artykule informacje: KSW 73 obejrzysz na żywo tylko na platformie Viaplay. Dostęp do transmisji możesz uzyskać po opłaceniu miesięcznego abonamentu o wartości 34 zł.

FAQ

Kiedy i gdzie odbędzie się KSW 73?

Gala KSW 73 zostanie przeprowadzona 20 sierpnia w warszawskiej hali Torwar.

Gdzie oglądać KSW 73?

Transmisja live z najbliższej gali KSW 73 będzie dostępna w Viaplay.

Ile kosztuje PPV na KSW 73?

Cena za transmisje wynosi 34 zł.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze