KSW to wydarzenie w Polsce, które na stałe weszło do kalendarza imprez sportowych. Federacja KSW co roku organizuje kilka gali, na których odbywają się walki w formule MMA. To największa organizacja sportów walki w Polsce. KSW jest popularne nie tylko w liczbie publiczności na arenach i przed telewizorami, ale także w zakładach bukmacherskich. Typy na KSW są chętnie grane przez graczy, co potwierdzają legalni bukmacherzy. Chcesz obstawiać walki KSW? Sprawdź, gdzie możesz to robić!

W 2019 roku walki KSW u bukmachera Fortuna obstawiało ponad 65 tysięcy klientów. To informacja, którą podał CEO Fortuny, Konrad Komarczuk. Po tych wynikach widać, że sporty walki są coraz chętniej obstawiane w zakładach bukmacherskich. Atrakcyjne wyniki “wykręcają” również inne federacje takie jak UFC, Bellator, bokserskie gale, a także gale freak fight w stylu FAME MMA.

Chcesz być na bieżąco z typami na sporty walki, w tym gale KSW? Sprawdź aktualne typy na MMA na stronie Zagranie!

KSW – gdzie obstawiać?

Legalne obstawianie KSW możliwe jest u tylko licencjonowanych bukmacherów, a więc takich firm, które posiadają zgodę na działalność od Ministerstwa Finansów. Kursy na walki KSW znajdziesz w Fortunie, STS, Betclic czy forBET.

Kiedy odbędzie się kolejna edycja KSW? Sprawdź w tym miejscu!

W 2020 roku KSW podpisała umową z bukmacherem Fortuna, tym samym obie strony zostały oficjalnymi partnerami. Wcześniej federacja KSW współpracowała z STS-em. Po wygaśnięciu tego kontraktu oficjalnym sponsorem KSW została Fortuna. Bukmacher ten tym samym zyskał prawa do ekspozycji swojego logo podczas walk KSW, a także otrzymał możliwości reklamy obok marki, jaką jest KSW.

ksw fortuna

Przez wzgląd na to, że Fortuna jest sponsorem KSW całkiem zasadnym wydaje się typowanie sportów walki właśnie u tego bukmachera. W Fortunie znajdziesz błyskawicznie kursy na konfrontacje w KSW zaraz po ogłoszeniu karty walk. Co można obstawiać w ramach walk KSW w Fortunie? Oto rynki, które znajdziesz przy walkach KSW: kto wygra? Ile rund będzie? Jak zakończy się walka np. przez TKO? U bukmachera Fortuna znajdziesz wiele opcji zgodnie z którymi będziesz mógł obstawić interesujący cię zakład.

Sprawdź typy i kursy na najbliższą galę KSW 55: https://zagranie.com/ksw-55-typy-i-kursy/.

Nowi gracze Fortuny, którzy nie posiadają konta u tego bukmachera, a chcą obstawiać walki KSW – mogą skorzystać z naszej specjalnej promocji. Zarejestruj już teraz konto w Fortunie z kodem promocyjnym: 2230PLN, a otrzymasz darmowy zakład 20 złotych, ubezpieczony zakład bez ryzyka do 210 zł i bonus 100% do 2000 zł. Przejdź do rejestracji z naszego linka, a kod promocyjny będzie już wpisany do formularza!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Co dodatkowo przemawia za tym, by obstawiać KSW w Fortunie? To również jeden z tych bukmacherów, który wyróżnia się kursami. Po prostu w Fortunie wytypujesz KSW po bardzo dobrych współczynnikach kursowych, co dodatkowo przełoży się na jeszcze lepszą wygraną.

ksw fortuna

Inną naszą propozycją do obstawiania KSW jest bukmacher Betclic. To firma, która ostatnio mocno inwestuje w sporty walki. Na stronach Betclic znajdziesz typy na wszystkie gale KSW, a także pozostałe federacje takie jak Bellator, Babilon MMA, FEN, Oktagon czy UFC. Betclic zaangażował się także w FAME MMA, gdzie posiada ofertę bukmacherską na wyłączność, a także w walki na gołe pięści podczas gali GROMDA.

betclic ksw

Kursy na KSW w Betclic są bardzo dobre, a oferta bogata. Na nowych graczy, którzy wybiorą Betclic do obstawiania KSW czeka bonus na start w formie zakładu bez ryzyka do 550 złotych. Jak odebrać cashback? Użyj podczas rejestracji nasz kod promocyjny: 550PLN, a następnie obstaw pierwszy kupon bez ryzyka!

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

STS niegdyś sponsorował KSW, dlatego widać, że to bukmacher, który dostrzegł fenomen sportów walki w Polsce. STS na współpracy z KSW na pewno zyskał rozpoznawalność wśród typerów obstawiających MMA. Bukmacher STS oferuje typy przedmeczowe na KSW. U tej firmy obstawisz wyniki walk, a także rundy i sposób rozstrzygnięcia pojedynku, a więc wszystko to, czego potrzebuje typer MMA.

Wybierając STS na typowanie KSW możesz wykorzystać kod promocyjny przy rejestracji konta: 1299PLN, który pozwala odebrać bonus freebet 29 zł, a także zakład bez ryzyka 30 zł i bonus 100% do 1200 zł.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 200 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zakłady bukmacherskie na KSW znajdziesz również u innych legalnych bukmacherów takich jak forBET, LV BET i Superbet.

Jak obstawiać KSW?

Czytając ten artykuł wiesz już, gdzie obstawiać KSW. A jeśli o obstawianiu mowa, to warto zapoznać się również z wiedzą: jak obstawiać KSW? Oczywiście są pryncypialne zasady w typowaniu KSW, tak jak i pozostałych sportów. Na początku trzeba zaznaczyć, jeśli chcesz skutecznie typować KSW, to musisz zgłębić odpowiednio temat sportów walki i formuły MMA. Jeśli chcesz korzystać z typów na KSW to zachęcamy dołączyć do naszej grupy na facebooku, gdzie na bieżąco pojawiają się typy na MMA i KSW wraz z analizami pojedynków oraz karty walk.

Jak obstawiać KSW? Na pewno posiadając odpowiednią wiedzę o rywalizujących zawodnikach. Będąc ekspertem od MMA będziesz miał znajomość zawodników wchodzących do oktagonu, a więc łatwiej będzie ci przewidzieć przebieg walki. Walki KSW w formule MMA, to konfrontacja wielu stylów np. są zawodnicy specjalizujący się w walce bokserskiej, a także lubiący pojedynki w parterze. Przed typowaniem KSW trzeba o tym wiedzieć, bo wówczas można wyciągnąć odpowiednie wnioski dotyczące możliwego scenariusza walki.

Przed obstawieniem zakładu na KSW polecamy zaznajomić się z rekordami zawodników, a więc ich historią na ringu. Chodzi o bilans pojedynków, czyli zwycięstwa vs porażki. W statystkach warto znaleźć informacje, ile pojedynków zakończyli przez nokaut itd. To ważne dane, które pozwalają odpowiednio zweryfikować rywalizujących zawodników. W KSW bywa również tak, że dochodzi do rewanżowych pojedynków i niektórzy fighterzy walczą ze sobą np. dwa lub trzy razy na dystansie kilkunastu miesięcy. Przykład takiej rywalizacji? To trylogia pojedynków Mateusza Gamrota z Normanem Parke.

Gdzie oglądać KSW?

KSW najlepiej obstawiać w zakładach bukmacherskich Fortuna, a także Betclic i STS. Gdzie natomiast “na żywo” można oglądać KSW? Oczywiście poza halami, które mają jednak ograniczone miejsca na widowni KSW można oglądać poprzez system Pay Per View.

Transmisje live KSW kosztują około 40 złotych. Dostęp do relacji “na żywo” z gali KSW można wykupić w serwisie kswtv.com, a także portalu IPLA TV. Aby transmisja działała bez zakłóceń zaleca się dostęp do internetu o minimalnej szybkości 2 Mb/s.

Zaloguj się aby dodawać komentarze