KSW 58 już niebawem, więc z tej okazji warto dowiedzieć się, gdzie można robić zakłady bukmacherskie na to wydarzenie. A skoro bukmacherzy oferują zakłady na KSW 58, to za tym idą specjalne bonusy i kody promocyjne. KSW ma swoich fanów, którzy regularnie typują zakłady bukmacherskie na poszczególne gale. A czy wiesz, że to szansa na bonusy od bukmacherów? Sprawdź, co możesz zyskać!

KSW 58: bonusy i zakłady bukmacherskie

Typowanie sportów walki w Polsce robi się coraz popularniejsze. Zakłady dotyczą nie tylko KSW, ale też UFC, organizacji FEN czy FAME MMA. W Polsce sporty walki rosną w siłę, a widać to też przez zainteresowanie MMA w zakładach bukmacherskich. Legalni bukmacherzy starają się o to, by posiadać prawa do oferowania zakładów na KSW, bo to po prostu interesuje coraz szerszą grupę graczy.

Kliknij >>> typy i kursy na KSW 58 <<< i sprawdź co warto typować!

KSW 58 odbędzie się 30 stycznia 2021 roku. W sobotni wieczór swoje walki stoczą m.in. Szymon Kołecki z Martinem Zawadą i Salahdine Parnasse z Danielem Torresem. Poza tymi pojedynkami na karcie walk KSW 58 znajdą się też pozostałe konfrontacje. Każdy fight podczas KSW 58 można obstawiać u legalnych bukmacherów.

Chcesz wiedzieć kiedy i gdzie oglądać „na żywo” KSW 58? Sprawdź nasz artykuł na ten temat: https://zagranie.com/ksw-58-kiedy-i-gdzie-ogladac-na-zywo/.

KSW 58: bonusy bukmacherskie

Jakie bonusy można odebrać na KSW 58? Najwięcej można zyskać w bonusach powitalnych. KSW 58 może być dobrą okazją do tego, żeby założyć nowe konto w zakładach bukmacherskich, a wtedy otrzymasz bonus. Kwota bonusów na KSW będzie zależała od tego, którego operatora zakładów wybierzesz.

Bonusy na KSW 58 znajdziesz u jednego ze sponsorów gali, a więc bukmachera Fortuna. To operator, który regularnie wystawia zakłady na KSW. Jakie bonusy są dostępne w Fortunie? To darmowy zakład 20 PLN, zakład bez ryzyka 230 PLN i bonus 100% do 2000 PLN. Jeśli założysz konto przed galą KSW 58 wpisując nasz kod promocyjny Fortuna: 2230PLN to każdy z tych bonusów będziesz mógł wykorzystać typując walki 30 stycznia 2021.

Więcej szczegółów o bonusach Fortuny znajdziesz w tym miejscu: https://zagranie.com/fortuna-bonus/.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2000 zł od depozytu

+ 200 210 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2220 zł, a z naszym kodem: 2230PLN

Kod rejestracyjny
2230PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 2000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 210 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zakłady na KSW 58 możesz obstawiać też z bonusami od STS. To największy bukmacher w Polsce, który nie mógłby pozwolić sobie na to, żeby nie oferować zakładów na tak popularne wydarzenie w Polsce. Co można zyskać od STS na KSW 58? W bonusie na start to trzy promocje: bonus freebet 30 PLN, zakład bez ryzyka 230 PLN i bonus 100% do 1200 PLN. Oczywiście bonusy te zgarniesz, jeśli zarejestrujesz konto z kodem promocyjnym: ZAGRANIE.

Kolejny operator zakładów bukmacherskich, u którego otrzymasz bonusy na KSW 58, to firma Betfan. W tym przypadku również będzie ci potrzebny przy rejestracji nasz kod promocyjny, który brzmi: 2961PLN. W Betfan znajdziesz ofertę zakładów na KSW 58, a robiąc wpłatę będziesz mógł postawić zakłady bez ryzyka na to wydarzenie o łącznej wartości 600 PLN. Dodatkowe bonusy od Betfan to promocje od wpłaty 2331 PLN i darmowe zakłady.

Bonusy na KSW 58

Jakie bonusy jeszcze możemy polecić na KSW 58? Na pewno w tym gronie warto wspomnieć o bukmacherze forBET. To operator, u którego odbierzecie zakład bez ryzyka i bonusy od wpłaty na KSW 58. Wszystko to będzie możliwe, jeśli zarejestrujecie konto z kodem promocyjnym: 2480PLN. To hasło zapewniające zakład bez ryzyka 200 PLN, Maxizysk 200 PLN i bonus 100% do 2080 PLN.

Wysoki zakład bez ryzyka na KSW 58 otrzymasz również od bukmachera Betclic. Z kodem promocyjnym: 550PLN wyniesie on aż 550 złotych. Bonus bez ryzyka od Betclic będziesz mógł postawić na walkę po dowolnym kursie, a w razie porażki, odzyskasz utraconą stawkę.

Jeśli nie masz konta u któregoś z tych bukmacherów, to tam również działają bonusy na KSW z naszymi kodami promocyjnymi:

  • eWinner – kod promocyjny: 655PLN
  • Superbet – rejestracja przez link
  • LVBET – kod promocyjny: 3423PLN
  • PZBUK – kod bonusowy: 400PLN
  • Totolotek – kod promocyjny: 574PLN

KSW 58: zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie na KSW 58 będą przyjmować następujący bukmacherzy w Polsce: Fortuna, STS, Betfan, Betclic, forBET, Superbet, eWinner, PZBUK, Totolotek, LVBET.

U polskich bukmacherów na KSW 58 będziesz mógł wytypować zwycięzców walk, a także wskazać liczbę rund i metodę rozstrzygnięcia pojedynku np. przez nokaut. Już teraz aktualne kursy na walki KSW 58 można znaleźć w zakładach bukmacherskich Fortuna. To operator, który na bieżąco aktualizuje ofertę wraz z ogłoszeniem kolejnej walki podczas styczniowego wydarzenia MMA.

ksw 58 zakłady

W zakładach Fortuny można trafić na kilkanaście rynków podczas pojedynczych pojedynków. W ramach konfrontacji przyjmowane są typy na rezultat walki, ilość rund (powyżej/poniżej), sposób zakończenia fightu np. KO lub TKO.

Szeroka oferta na sporty walki, w tym również KSW 58 będzie dostępna także w STS i Betclic. Bukmacher STS jeszcze jakiś czas temu był głównym sponsorem federacji KSW. Firma ta współpracowała przy kilku galach KSW, więc to bukmacher znający realia MMA. Betclic z kolei działa z FAME MMA, co pokazuje, że też stawia na sporty walki.

Chcesz wiedzieć dokładnie, gdzie najlepiej obstawiać KSW? Sprawdź nasz poradnik: https://zagranie.com/gdzie-obstawiac-ksw/.

KSW 58: typy bukmacherskie

Wiesz już, gdzie możesz zrobić typy na KSW 58. A gdzie znajdziesz aktualne analizy walk? Regularnie zapowiedzi i typy bukmacherskie pojedynków KSW pojawiają się w naszym serwisie i tak będzie tym razem! Na łamach naszego portalu prezentujemy typy na sporty walki – dotyczy to wielu federacji, a więc też KSW. W poszukiwaniu typów na KSW 58 zajrzyj do naszej zakładki: https://zagranie.com/analizy-boks-mma/, gdzie na pewno będą czekać aktualne analizy ze świata MMA.

grupa baner

Typy na KSW pojawiają się też w naszej grupie typerskiej na facebooku. Znajduje się w niej już ponad 37 tysięcy użytkowników, którzy dyskutują ze sobą oraz wymieniają się typami. Jeśli chcesz być na bieżąco z analizami od Zagranie, to również miejsce dla ciebie!

Kto oferuje bonusy na KSW 58?

Bonusy na KSW 58 możesz znaleźć u legalnych bukmacherów takich jak Fortuna, STS, Betfan, Betclic i forBET.

Gdzie można obstawiać zakłady bukmacherskie na KSW 58?

Zakłady bukmacherskie na KSW znaleźć można u takich operatorów: Fortuna, STS, LVBET, Betfan, Totolotek, Superbet, Betclic i forBET.

Kiedy odbędzie się gala KSW 58?

Wydarzenie KSW 58 jest zaplanowane na 30 styczeń 2021.

Gdzie znaleźć typy bukmacherskie na KSW 58?

Typy bukmacherskie na KSW 58 pojawiają się w serwisie zagranie.com i grupie typerskiej.