Fot. Adam Starszyński

Już wiemy, kiedy odbędzie się pierwsza edycja KSW w nowym 2021 roku! Generalnie będzie to 58. gala KSW. Fani MMA w Polsce nie będą musieli długo czekać na kolejne emocje związane ze sportami walki. Właściciele federacji przyzwyczaili do tego, że czas od jednej do drugiej gali nie jest zbyt długi. Tak będzie tym razem! Kiedy KSW 58? Gdzie oglądać na żywo KSW 58? Sprawdź wszystkie najważniejsze informacje o KSW 58!

KSW 58: kiedy i gdzie oglądać NA ŻYWO

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2000 zł od depozytu

+ 200 210 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2220 zł, a z naszym kodem: 2230PLN

Kod rejestracyjny
2230PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 2000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 210 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W dobie pandemii wydarzenia KSW odbywają się bez udziału publiczności w hali. To nie odbija się jednak negatywnie na popularności MMA w Polsce. KSW odbywa się w studiu telewizyjnym, a całą galę można w telewizji lub internecie. Na pewno brakuje całej otoczki związanej z kibicami w hali, ale poziom sportowy KSW wciąż stoi bardzo wysoko. Fighterzy nie mogą być niesieni dopingiem „na żywo”, co nie oznacza, że brakuje spektakularnych nokautów czy zwrotów akcji.

Kliknij >>> typy i kursy na KSW 58 <<< i sprawdź co warto typować!

Ostatnia gala KSW 57 w 2020 roku odbyła się 19 grudnia. Podczas grudniowej edycji pas mistrzowski obronił m.in. Phil De Fries zwyciężając Michała Kitę. W kategorii lekkiej wakujący pas po Mateuszu Gamrocie zdobył Marian Ziółkowski. W pozostałych walkach zwycięstwa odnieśli Borys Mańkowski, który pokonał Artura Sowińskiego, z kolei Patrik Kincl znokautował weterana, Tomasza Drwala.

Federacja KSW 2020 rok zakończyła z przytupem po serii wydarzeń organizowanych w studiu telewizyjnym. Przed nami nowe otwarcie i rok 2021. Kiedy czeka nas KSW 58?

KSW 58: kiedy gala?

Tradycyjnie włodarze KSW po zakończonej gali od razu publikują termin kolejnej edycji. Tak było w po grudniowym KSW 57. Media od razu obiegła informacja, że kolejna gala KSW 58 odbędzie się w styczniu 2021. Kiedy dokładnie? Oficjalny termin KSW 58 to: 30 styczeń 2021. Jaki to dzień tygodnia? Oczywiście sobota.

Sytuacja związana z obostrzeniami sanitarnymi, a także rozwój pandemii na chwilę obecną wykluczają udział publiczności podczas KSW 58. Wydaje się, że ponownie walki KSW zostaną zorganizowane w studiu telewizyjnym, a jedyną możliwością ich obejrzenia będzie telewizyjna lub internetowa transmisja.

Typujesz KSW, a także UFC czy boks? W takim razie sprawdź nasze aktualne analizy i typy na sporty walki: https://zagranie.com/analizy-boks-mma/.

KSW 58: gdzie oglądać „na żywo”?

Gdzie można oglądać „na żywo” galę KSW 58? Jeszcze kilka lat temu KSW wypełniało cały Stadion Narodowy w Warszawie, gdzie fani „na żywo” mogli oglądać najlepszych zawodników federacji. W aktualnej sytuacji zapewne pozostanie tylko transmisja TV. Poprzednie dwie edycje KSW odbyły się w studiu telewizyjnym w Łodzi. Tym razem również nie ma co marzyć o otwartej gali. W takim razie, gdzie oglądać KSW 58 „na żywo”?

KSW swoje walki od lat sprzedaje poprzez system Pay Per View. To płatny model transmisji, gdzie trzeba wykupić dostęp, żeby uzyskać obraz z relacji „na żywo”. PPV działa również w innych federacjach sportów walki np. FAME MMA i GROMDA. Na świecie w systemie Pay Per View transmitowane są gale UFC i bokserskie wydarzenia.

KSW 58 obejrzysz przez PPV na ekranie swojego telewizora, komputera lub telefonu. Jak oglądać KSW 58? Pay Per View wykupisz za pośrednictwem Cyfrowego Polsatu lub telewizji kablowej, co spowoduje, że transmisja live pojawi się w twoim telewizorze. KSW 58 oglądać można także przez aplikację IPLA TV – w smart TV, komputerze i smartfonie. Federacja posiada też specjalny portal kswtv.com, gdzie bezpośrednio na stronie internetowej kupujesz PPV i oglądasz „na żywo” w tym samym miejscu.

KSW 58: ile kosztuje PPV „na żywo”?

Dostęp do ostatnich gali KSW można było wykupić po stałej cenie 40 złotych. W edycjach KSW 53 i 54 włodarze ustalili promocyjną cenę 29 PLN za PPV. Styczniowe KSW 58 w systemie Pay Per View kosztować będzie 40 PLN. Jak wykupić transmisje live i opłacić za KSW 58?

PPV na KSW 58 można wykupić w Cyfrowym Polsacie, serwisie IPLA TV lub na stronie kswtv.com. Aby kupić transmisje w serwisie KSW – trzeba posiadać zarejestrowane konto. Kupując PPV na KSW przez serwis kswtv.com można skorzystać z wielu opcji płatności takich jak karty VISA/Mastercard czy przelewy elektroniczne.

KSW 58: karta walk

Organizatorzy KSW dzień po dniu prezentują coraz to nowsze informacje o styczniowej gali. Już teraz wiemy, że jednym z pojedynków będzie starcie Szymona Kołeckiego z Martinem Zawadą. Kołecki już dwukrotnie miał wchodzi do oktagonu w 2020 roku, ale raz przeszkodą była kontuzja rywala, a raz to on sam nabawił się urazu. W efekcie ostatni pojedynek, jaki stoczył Kołecki miał miejsce w grudniu 2019 roku, gdy pokonał Damiana Janikowskiego. Szymon Kołecki komentuje, że pojedynek z Zawadą będzie dla niego największym testem w dotychczasowej karierze MMA. Martin Zawada ma za sobą aż 45 zawodowych walk MMA. Starcie Kołecki – Zawada będzie walką wieczoru na KSW 58.

Jak i gdzie obstawiać KSW? Sprawdź: https://zagranie.com/gdzie-obstawiac-ksw/.

Na karcie walk KSW 58 znalazł się również pojedynek Salahdine Parnasse vs Daniel Torres, gdzie stawką będzie pas w wadze piórkowej.

Kursy i typy na walki KSW 58 możesz obstawiać u legalnych bukmacherów. My polecamy zakłady bukmacherskie Fortuna, które sponsorują federację KSW. U bukmachera Fortuna, jeśli nie masz jeszcze konta, możesz wpisać nasz kod promocyjny: 2230PLN, dzięki któremu otrzymasz bonusy na galę KSW 58! Jaki to bonusy? Darmowy zakład 20 PLN, zakład bez ryzyka 210 PLN i bonus 100% do 2000 PLN. Więcej o bonusach Fortuny znajdziesz w tym miejscu: https://zagranie.com/fortuna-bonus/.

Walki KSW pojawiają się również w naszych typach dniach na Zagranie oraz grupie typerskiej na FB, która liczy już ponad 36 tysięcy użytkowników!

Kiedy odbędzie się gala KSW 58?

Gala KSW 58 odbędzie się 30 stycznia 2021!

Gdzie znajdę typy na KSW 58?

Darmowe typy na KSW 58 pojawiają się w serwisie zagranie.com i grupie typerskiej Zagranie!

Gdzie oglądać na żywo KSW 58?

KSW 58 "na żywo" można oglądać w systemie PPV: na stronie kswtv.com, IPLA TV i Cyfrowym Polsacie.

Gdzie obstawiać KSW 58?

Typuj KSW 58 u bukmachera Fortuna z naszym kodem promocyjnym: 2230PLN!