Kilkanaście dni pozostało do pierwszego starcia na mistrzostwach Europy naszej reprezentacji. To dobry moment, by wszystko to, co trenowano w Opalenicy, a także na poprzednich zgrupowaniach przetestować przed imprezą główną. Spotkanie towarzyskie we Wrocławiu z Rosją będzie pierwszym z dwóch meczów towarzyskich drużyny Paulo Sousy przed Euro. Typujemy dzisiejszą potyczkę ze Sborną i gramy w Etoto o 211 PLN!

Kto wyjdzie w podstawowej 11?

Na przedmeczowej konferencji prasowej nasz selekcjoner zapowiedział, że na pewno w kadrze meczowej nie znajdą się: kontuzjowani Maciej Rybus, Paweł Dawidowicz i Arkadiusz Milik a także Piotr Zieliński, któremu urodziło się dziecko, a także Radosław Majecki, który został powołany tylko w celach treningowych. Paulo Sousa zapowiedział także, że ma na uwadze także trudy sezonu oraz niedawną kontuzję Roberta Lewandowskiego i prawdopodobnie naszego kapitana także nie zobaczymy we Wrocławiu, przynajmniej w wyjściowym składzie. Portugalski szkoleniowiec poinformował, że dziś zobaczymy mieszankę zawodników grających i odpoczywających. Zapowiada się prawdziwy test-mecz.

Historia meczów z Rosją

Z reprezentacją Rosji graliśmy czterokrotnie. Bilans tych spotkań układa się remisowo: każda z ekip wygrała po razie i padły dwa remisy. Jedyny mecz o punkty to remis podczas Euro 2012. Obie drużyny strzeliły po sześć goli w czterech dotychczasowych starciach. Licząc także rywalizacje ze Związkiem Radzieckim to Sborna w 18 meczach ma 9 zwycięstw przy 4 wygranych Biało-Czerwonych. Nasi rywale zdobyli 33 gole, Polacy prawie dwa razy mniej, bo 17. Największą porażkę ponieśliśmy w 1960 roku, gdy w meczu towarzyskim w Moskwie polegliśmy 1:7.

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Wiemy, że nic nie wiemy

Tak naprawdę nikt nie wie, czego możemy się spodziewać dziś wieczorem. Obie reprezentacje są w trakcie przygotowań i nie powinniśmy zobaczyć wyjściowych garniturów ani też pełni rozwiązań taktycznych po obu stronach boiska. Z jednej strony rezerwowi zawodnicy mogą chcieć się pokazać trenerom, że to właśnie oni zasługują na miejsce w składzie od pierwszych minut na mistrzostwach Europy. Z drugiej może się okazać dlaczego ci piłkarze powinni pozostać w roli rezerwowych. Zarówno drużyna Stanisława Czerczesowa, jak i Paulo Sousy będzie walczyć o każdy metr kwadratowy boiska i zobaczymy zacięte starcie od pierwszego gwizdka.

Co gramy?

Mecze towarzyskie rządzą się swoimi prawami – to bardzo popularny frazes, jednak mający ziarno prawdy. Mamy wśród piłkarzy powołanych na zgrupowanie wielu zawodników, którzy będą chcieli powalczyć o kilka miejsc w jedenastce na Euro i dla nich ten mecz może być wyrocznią. Na treningach mogą wyglądać znakomicie, ale trzeba to potwierdzić jeszcze na tle przeciwnika. Dlatego też wydaje mi się, że możemy rozpocząć od ataku na przeciwnika. Biorąc pod uwagę brak Arkadiusza Milika, Piotra Zielińskiego, prawdopodobnie także Roberta Lewandowskiego to cała nasza gra może być oparta na skrzydłach, gdzie zobaczymy zapewne Jóźwiaka, Płachetę, być może Kownackiego, a w środku pola powinni pojawić się Klich i Moder, którzy potrafią obsłużyć kolegów odpowiednim podaniem.

Etoto proponuje kurs 2,40 na co najmniej pięć rzutów rożnych w pierwszej połowie meczu. Myślę, że obie drużyny stać na to, by tę linię przełamać. Obaj selekcjonerzy będą szukać nowych rozwiązań, więc odwagi zawodnikom nie powinno zabraknąć. Naszym jedynym atutem przy okrojonej kadrze powinny być boki boiska, więc o kornery teoretycznie nie powinno być trudno. W pierwszej połowie na świeżości w mojej opinii powinno być o nie łatwiej, w drugiej połowie możemy przejść do znanych ustawień i skupić się na dokładnym rozegraniu. Pięć rzutów rożnych w 45 minut nie brzmi jak plan nie do zrealizowania.

SPECJALNA PROMOCJA KASOZWROT!

Wraz ETOTO przygotowaliśmy specjalną promocję, z której mogą skorzystać wszystkie osoby, które nie posiadają jeszcze konta w ETOTO. Wystarczy, że zarejestrujesz się ze specjalnego linku -> https://zagranie.com/go/etotobezryzyka/

Regulamin sprzedaży premiowej „Kasozwrot”:

 1. Organizatorem sprzedaży premiowej „Kasozwrot” jest E-TOTO Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o., z siedzibą na ul. Żurawiej 8, 00-503 Warszawa.
 2. Regulamin „Kasozwrot” działa w połączeniu z Regulaminem zakładów bukmacherskich „E-TOTO NET”, zawartym na stronie etoto.pl.
 3. Oferta przysługuje klientom, którzy zarejestrowali konto w ETOTO od 1 czerwca 2021 roku od godziny 00:00, do 1 czerwca 2021 do godziny 23:59, korzystając ze specjalnego linku umieszczonego na stronie zagranie.com w tym artykule.
 4. Nagrodą z tytułu sprzedaży premiowej, jest to zwrot stawki pierwszego obstawionego zakładu akumulowanego, o ile zakład ten jest przegrany. Zwrot wynosi maksymalnie 100 zł.
 5. Zwrot przyznany zostanie jako środki gotówkowe na saldo główne gracza.
 6. Gracz może otrzymać jeden zwrot z tytułu sprzedaży premiowej.
 7. Darmowe zakłady (freebety) są wykluczone z promocji.
 8. Zakłady postawione na sporty wirtualne są wykluczone z promocji.
 9. Nagroda (zwrot) z tytułu sprzedaży premiowej przypada wyłącznie na jednego klienta, jeden adres gospodarstwa domowego, jeden adres email, jeden adres IP, jedno urządzenie (komputer/telefon), jedną kartę płatniczą oraz jeden rachunek bankowy oraz jedno miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy, akademik itp.), z którego została dokonana wpłata na konto gracza. Ponadto, nagroda (zwrot) z tytułu sprzedaży premiowej „Kasozwrot” nie zostanie przyznana lub może zostać odebrana gdy adres IP oraz wykorzystane urządzenie (komputer/telefon) zostało wykorzystane na innym Indywidualnym Koncie Klienta począwszy od momentu rejestracji do zlecenia wypłaty wygranych środków.
 10. Skorzystać z oferty w ramach sprzedaży premiowej „Kasozwrot” można wyłącznie dokonując wpłaty z własnego rachunku płatniczego. Graczowi nie przysługuje prawo do przeniesienia prawa do nagrody (zwrotu) na osobę trzecią.
 11. ETOTO zastrzega sobie prawo do anulowania sprzedaży premiowej „Kasozwrot” w przypadku złamania którekolwiek z punktów niniejszego regulaminu sprzedaży premiowej lub Regulaminu zakładów bukmacherskich „E-TOTO NET”.
 12. Sprzedaż premiowa trwa od ETOTO od 1 czerwca 2021 roku od godziny 00:00, do 30 czerwca 2021 do godziny 23:59.

 

Zgodnie z regulaminem zwrot otrzymasz za kupon AKO, dlatego też do naszej propozycji musisz dorzucić przynajmniej jedno zdarzenie nawet z kursem 1.01 (nie ma wymogu kursu minimalnego)!

fot. Tomasz Kudala

Zaloguj się aby dodawać komentarze