Wczorajszy dzień  wyraźnie umocnił dominację Vitality w grupie B, jak również potwierdził bardzo dobrą dyspozycję Complexity. Obydwa spotkania zakończyły się wynikiem 2-0, czego można było zresztą się spodziewać. Dziś przed nami dwa spotkania, jednak to od tego pierwszego zależy wszystko. Zwycięzca meczu Big – Complexity dostanie jeszcze jedną szansę na zmierzenie się z Vitality, natomiast przegrany zostanie z niczym. Jak potoczy się dzisiejszy pojedynek?

 

Odbierz bonus powitalny do 580 złotych u legalnego bukmachera SuperBET!

Załóż konto i odbierz bonus -> LINK

Koszulka Superbet
Koszulka Superbet
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 1300 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

1554 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 1300 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

 

Big – Complexity
31.10.2020 r. Godz. 16:30

 

Tak jak mówiłem, pierwszym pojedynkiem dzisiaj będzie starcie pomiędzy Big a Complexity. Zwycięzca tego spotkania zmierzy się w finale grupy z Vitality, które pokazało do tej pory prawdziwą siłę i naprawdę świetną grę. Ich wczorajszymi ofiarami była właśnie drużyna Tabsena, przegrywając z nimi 2:0. Complexity również uległo Francuzom, jednak ich mecz był o wiele bardziej wyrównany. Kto okaże się być lepszy w “pojedynku przegranych”?

Moim zdaniem faworytem tego spotkania jest Complexity. Ich gra wyglądała lepiej zarówno podczas starcia z Vitality jak i Faze. Dołączenie Jksa do składu wyraźnie dało zastrzyk jakości, ale również pozostali gracze utrzymują dobrą formę. Pierwszy pojedynek z drużyną Zywoo był wyrównany do samego końca, i mało brakowało, a to Complexity awansowałoby do finału górnej drabinki. Również w starciu z Faze pokazali się z bardzo dobrej strony, nie pozwalając przeciwnikom na nawet sekundę oddechu czy przejęcia inicjatywy w spotkaniu. Big natomiast w walce przeciwko tym samym rywalom prezentowało się o wiele gorzej. Porażka 2-0 z Vitality i brak jakichkolwiek argumentów, czy też szarpana walka z Faze nie są dobrymi punktami przed dzisiejszym spotkaniem.

Pod względem indywidualnym najlepiej prezentuje się BlameF. Ewidentnie trafił z formą podczas tego turnieju, wygrywa większość pojedynków strzeleckich, gra mądrze i umożliwia swojej drużynie zajmowanie kolejnych punktów na mapie. Poizon i Konfig również nie ustępują mu kroku i zapewniają kolejne zabójstwa. W grze Jksa widać jeszcze brak całkowitej adaptacji do stylu gry drużyny, jednak ciągle daje o wiele więcej jakości niż występujący do tej pory jako zmiennik NatoSaphix. Tymczasem gracze Big wyraźnie opadli z formy, zawodzi praktycznie każdy z głównych strzelców drużyny. W tym momencie zawodnicy Complexity są po prostu w lepszej formie, co oczywiście przekłada się na ich grę drużynową oraz ich wyniki.

Pod względem map, Big najgorzej prezentuje się na Vertigo, gdzie notują serię pięciu przegranych spotkań. Prawdopodobnie zobaczymy takie mapy jak Dust i Nuke, możliwe jest również pojawienie się Mirage, tam jednak, według mnie faworytem jest drużyna BlameFa. Grali oni świetnie na tej mapie przeciwko Faze i spodziewam się kontynuacji tej dobrej gry i przygotowania taktycznego czy czytania gry rywala. Pod względem zwyczajowych banów i picków obydwu drużyn, kiepskiej serii Big na Vertigo i map, jakie pozostały w puli, szanse na zwycięstwo Complexity znacząco wzrastają. Nie muszą oni się obawiać wyboru Mirage, Vertgio, a są to słabsze punkty ich rywali. Spodziewam się drugiego banu w postaci Inferno z ich strony i zmuszenia Big do wybrania Mirage, lub Vertigo.

Podsumowując tę analizę, Complexity obecnie jest w bardzo dobrej formie, a przyjście Jksa dodało im pewności i mocy uderzeniowej. Big od kilku tygodni gra coraz gorzej, a wczorajsze spotkanie z Vitality odsłoniło wszystkie ich wady. Patrząc na poprzednie spotkania w tym turnieju, to, w jaki sposób grały obydwie drużyny skłania mnie do stawiania na Poizona z ekipą. Również map pool przemawia na ich korzyść, wszystko zgrywa się idealnie. Dla lubiących ryzyko polecam typować zwycięstwo Complexity wynikiem 2:0, ja jednak dziś zaproponuje bezpieczniejszego singla. Jeśli zawodnicy nas nie zawiodą, Complexity nie powinno mieć problemów z pokonaniem Big w obecnej formie.

 

Big – Complexity
31.10.2020 r. Godz. 16:30
Typ: Complexity wygra spotkanie
Kurs: 1.70

 

Dodatkowe 580 PLN bonusu w Superbet!

  • Załóż konto w Superbet z linku zagranie.com/go/superbet
  • Wypłać depozyt o wysokości minimum 50 PLN, a otrzymasz 100% tej kwoty w formie bonusu
  • Obrót bonusem jest jednokrotny
  • Kurs minimalny podczas obrotu bonusem wynosi 1,80, a na kuponie muszą być przynajmniej dwa zdarzenia
  • Czas na obrót bonusem: 7 dni
  • Dodatkowo możesz otrzymać „tydzień bez ryzyka” do 500 PLN oraz freebet w wysokości 30 PLN
Kupon esportowy

Zaloguj się aby dodawać komentarze