fot. Rafał Włosek

Wczorajszy kupon okazał się zielony, także idziemy za ciosem. Dziś mamy okazję powiększyć nasz profit z czerwca, ponieważ przed nami mecze ligi angielskiej oraz ostatnie spotkanie w 1.lidze żużlowej, które kończy zmagania dziewiątej kolejki. Za oknami piękna pogoda, więc o odwołanie spotkania nie musimy się martwić. Czy Tarnowianie powalczą jeszcze o punkty? Czy gospodarze pewnie wygrają swoje mecze na wyspach? Mam nadzieję, że kolejny kupon będzie zielony. Zaczynamy o 18 w Ostrowie a następnie przeniesiemy się do Manchesteru. Zapraszam do lektury i do sprawdzenia bonusów w Forbet!

Załóż konto z kodem promocyjnym 2480PLN, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 200 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
2480PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Arged Malesa Ostrovia Ostrów Wlkp. – Unia Tarnów

Poniedziałek, 07.06.2021 – 18:00

O godzinie 18 będziemy świadkami spotkania pomiędzy Ostrovia Ostrów a Unią Tarnów. Patrząc na kursy bukmacherów to możemy powiedzieć, że szykuje się pogrom. Nie jest to nic dziwnego, ponieważ gdy spojrzymy na to jak jeździ w tym sezonie zespół gości to możemy przewidywać, że nic się nie zmieni i kolejny raz dostaną srogie lanie. Jak dotąd nie wygrali żadnego spotkania, a było już ich 7. Są na wyśmienitej drodze do spadku. Tak naprawdę nie widać zespołu, z którym Tarnów mógłby podjąć walkę. Musieliby zacząć punktować już dzisiaj i to najlepiej za 3 punkty. Na 99,99 % jest to niemożliwe do wykonania, ponieważ u siebie z Ostrowem przegrali 33-57. Unii nie wychodzi nic a seniorzy jadą poniżej oczekiwań. Tak naprawdę trudno jest wskazać jakieś plusy, jeśli przegrywa się 7 spotkań z rzędu. W odwrotnej sytuacji jest zespół gospodarzy. Po dwóch pierwszych, bardzo pechowych meczach przegranych 44-46, są na dobrej drodze do zgarnięcia kolejnych punktów. Przede wszystkim na własnym stadionie od lat pokazują, że żaden gość nie może się tu czuć swobodnie. Jak dotąd oprócz porażki z Krosnem dwoma punktami, u siebie radzą sobie bardzo dobrze. Wygrana z Gnieznem do 31 oraz z Gdańskiem do 41, które jeździ zdecydowanie lepiej na obcych torach niż u siebie, napawa optymizmem.

Przeglądając ofertę bukmachera, trafiłem na bardzo fajną linię punktową. Mianowicie pod lupę biorę Nicolaia Klindta, który musi zdobyć 9 punktów. Na innych bukmacherach, linia na Duńczyka wynosi 9,5 lub 10,5, dlatego jestem pozytywnie zaskoczony. Jest to spowodowane tym, że w bieżącym sezonie Nicolai nie jest w najlepszej formie. Jego wyniki podając od pierwszych meczów wyglądają następująco:  7 pkt (u siebie), 12 pkt, 5 pkt, 7 pkt (u siebie), 11 pkt  (u siebie), 2pkt. Jak możemy zauważyć, tylko dwa razy zdołał przekroczyć naszą linię. Zdecydowanie lepiej radzi sobie na torze w Ostrowie. W ostatnim starciu było już bardzo dobrze, ponieważ zdobył 11 pkt, wygrywając przy tym pierwsze 3 biegi. Uważam, że dziś może być podobnie, ponieważ Tarnów może zakręcić się koło takiego samego wyniku jak Start Gniezno. Tydzień temu w lidze szwedzkiej również pojechał bardzo dobre spotkanie, bliskie kompletu ( 9+5 pkt). Dziś ma świetną okazję, aby w końcu pokazać, że wrócił do dobrej formy sprzed roku. 9 oczek nie powinno być dla niego problemem. Dodając fakt, że pojedzie przeciwko najsłabszej seniorce w lidze, dwucyfrowy wynik jest obowiązkiem. Mam nadzieję, że Duńczyk dziś nie zawiedzie i pojedzie bardzo dobre spotkanie.

forBet
1.65
N. Klindt +8,5 pkt

zuzel

Belle Vue Aces – Ipswitch Witches

Poniedziałek, 07.06.2021 – 20:30

O godzinie 20:30 zaczynamy kolejne spotkania w Premiership. Liga angielska ruszyła pełną parą, dlatego postarałem się wyhaczyć bardzo fajny typ. Zawody rozgrywane będą w Manchesterze, gdzie tutejsze Belle Vue Aces podejmować będzie Ipswitch Witches. Zdecydowanym faworytem wydają się być zawodnicy gospodarzy. Przede wszystkim robotę powinien zrobić Daniel Bewley, który w Sparcie Wrocław pokazuje, że jest w formie oraz Brady Kurtz. Wiedźmy przyjeżdżają osłabione, brakiem Jasona Crumpa, który zanotował kontuzje w ostatnim spotkaniu. Goście będą stosować również zastępstwo zawodnika, lecz nie za Kangura a za Jordana Stewarta.

Szukając drugiego typu do naszego dzisiejszego dubelka, trafiłem na zestawienie dwóch zawodników Ipswitch Witches, a są nimi Anders Rowe oraz Drew Kemp. Mianowicie mamy do wyboru, który z panów będzie mieć więcej punktów. Moim zdaniem będzie to Rowe, na którego mamy wyższy kurs, który w tym momencie wynosi 2. Młody Brytyjczyk bardzo dobrze radzi sobie w barwach Ipswitch. Jak dotąd wystąpił w każdym z czterech meczów i na pewno zadowolił fanów. Na wyjeździe w Kings Lynn był najlepiej punktującym zawodnikiem, zdobywając 12+2 pkt, lecz w ostatnim spotkaniu w Wolverhampton zgarnął zaledwie 3 oczka. Pozostałe jego wyniki na owalu w Ipswitch to 7 pkt oraz 13+1 pkt. Widać, że jazda w 2. lidze żużlowej (Metal Recycling Rawicz) daje mu dużo frajdy i przede wszystkim doświadczenia, które jest niezwykle cenne w tym wieku. Jeśli chodzi o Kempa to w lidze angielskiej nie błyszczy. Jego wyniki to 4+1 pkt, 6pkt, 7+2 pkt oraz 2+1 pkt. Jak widać tylko raz był lepszy od swojego kolegi z Reprezentacji. Uważam, że kurs jest value. Prawdopodobnie na Rowe’a mnożnik jest wyższy z tego względu, że w ostatnich Mistrzostwach Świata do lat 19, które odbywały się w Gdańsku nie pojechał najlepiej (zdobył 4 oczka). Widać było, że nic mu nie szło i był bardzo zdenerwowany, natomiast Kemp odjechał wspaniałe zawody, które długo będzie pamiętać. Dziś jest jednak Premiership a tu lepiej radził sobie właśnie Rowe, który będzie chciał się zrehabilitować po nieudanym turnieju. Liczę na to, że kolejny raz pokaże kawał dobrego speedwaya.

forBet
2.00
A. Rowe lepszy od D.Kempa

Skorzystaj z kodu promocyjnego w Forbet!

ForBET – 200 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2480PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 200 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.
  • Kliknij ForBET opinie i sprawdź naszą recenzję tego bukmachera.

typy

Zaloguj się aby dodawać komentarze