Już dzisiaj będziemy świadkami pierwszych meczów podczas Mid-Season Invitational 2021. Najlepsi zawodnicy z poszczególnych regionów zmierzą się ze sobą na Islandii, a kibice mogą typować całe wydarzenie. Dlatego przygotowałem ciekawe typy pod AKO z forBET, które możecie zagrać bez ryzyka do 200 PLN. Czy MAD Lions i Unicorns of Love zgarną pierwsze zwycięstwa i zapewnią nam 191 PLN? 

Załóż konto w forBET z kodem promocyjnym 2480PLN, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 200 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000  1200  bez ryzyka + 2000 2080 zł od drugiego depozytu + 30 dni bez podatku

standardowa oferta 3000 zł. z naszym kodem: 3280 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1200 zł BEZ PODATKU: 30 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Pentanet.gg – Unicorns of Love
(18:00 czwartek, 06.05.2021)

Trzeba uczciwie przyznać, że starcie pomiędzy Pentanet.gg, a Unicorns of Love nie będzie spotkaniem dnia, ani nawet drugim, czy trzecim najciekawszym meczem. Pierwsza z tych ekip to po prostu outsiderzy turnieju, którzy wygrali split LCO 2021 (Oceania), pokonując w finale PEACE 3:1. Nie jest to jednak wybitne osiągnięcie, bowiem to po prostu słaby region, co widać też po rozstawieniu na turniej międzynarodowych. Nie bez powodu Pentanet.gg zostało wrzucone do ostatniego koszyka. W starciu z Unicorns of Love raczej nie będą mieć wielu okazji do przejęcia inicjatywy.

O tym, kto jest faworytem wśród uczestników turnieju pisaliśmy w naszym tekście o typach i kursach na MSI 2021. W zakładach bukmacherskich znajdziecie ciekawe opcje na potencjalnych zwycięzców, jednak w gronie ekip z największymi szansami nie ma Pentanet.gg, a UoL to co najwyżej czarny koń.

Dla Jednorożców Miłości starcie z PGG powinno być tylko formalnością. W końcu UOL wygrało region CIS, który wcale nie jest taki słaby, ogrywając w finale CrowCrowd 3:1. Od mistrzostw świata 2020, na których najlepsza ekipa z CIS zaprezentowała się przyzwoicie, zespół wymienił tylko ADC, a nowym strzelcem tej ekipy został Lodik. Razem z nim w składzie gracze Unicorns of Love wyglądają jeszcze lepiej i mogą zostać czarnym koniem tego turnieju. Jednak, żeby tak się stało, to najpierw trzeba awansować do drugiego etapu, a kiedy zdobywać punkty, jak nie w starciach z taką ekipą jak Pentanet.gg?

Co obstawiać?

Pod kątem typów bukmacherskich starcie Pentanet.gg i Unicorns of Love wcale nie będzie takie trudne od przewidzenia. Gracze UoL wyglądają o wiele lepiej na papierze i po prostu powinni zgarnąć pierwsze, cenne zwycięstwo. Podobnie zresztą uważa forBET, gdzie kurs na to, że wygrają, wynosi 1.36 i jest dobrym dodatkiem do kuponu AKO. Jednak to nie hit dnia, więc przejdźmy do analizy prawdopodobnie najciekawszego meczu.

forBet
1.36
Unicorns of Love wygra mecz

Baner grupy esportowej

PSG Talon Esports – MAD Lions
(20:00 czwartek, 06.05.2021)

Pierwszy dzień MSI 2021 zakończy się spotkaniem pomiędzy PSG Talon Esports, a MAD Lions. Lwy na papierze wyglądają na o wiele groźniejszy zespół, który w końcu w wiosennym splicie pokonał chociażby G2 Esports i Rogue. O ile pierwsza z tych ekip po prostu zagrała bardzo słabo, tak Łotry zaprezentowały wysoki poziom. Część kibiców twierdzi, że Inspired i spółka mogli zagrać lepiej, dlatego forma MAD Lions nie jest do końca jasna. Z drugiej strony mamy PSG Talon, które w finale Pacific Championship Series ograło Beyond Gaming 3:0. 

PSG w składzie wcale nie ma wybitnych zawodników, a po prostu solidne jednostki. Trzeba uczciwie przyznać, że sam region nie jest zbyt wymagający i całościowo po prostu dużo gorszy od chociażby Europy. Od mistrzostw świata, na których Talon Esports wypadło dobrze, zespół postanowił wymienić mid-lanera, a w kwietniu na dolną alejkę ściągnął także Doggo. To solidni, ale nie wybitni zawodnicy. Siłą tej drużyny jest jednak przygotowanie pod rywali, a także dobra faza picków i banów. Jednak, czy to wystarczy, żeby ograć obecnych mistrzów Europy?

Co obstawiać?

Na papierze dostaniemy spotkanie pomiędzy silnym MAD Lions i przeciętnym PSG Talon Esports. Jednak na serwerze może się okazać, że rzeczywistość jest zupełnie inna. Lwy czasami mają spore wahania formy, a PSG pomimo tego, że jest średnie, to stabilne. Pomimo tego, uważam, że w pierwszym starciu zawodnicy Lwów nie zanotują wpadki i po prostu celnie wypunktują rywali. W zakładach bukmacherskich forBET znajdziemy bardzo ciekawe kursy na to, że mistrzowie Europy wygrają. Mnożnik w tym wypadku to 1.60, co daje dobrą podstawę do AKO. 

forBet
1.60
MAD Lions wygra mecz

forBET – 200 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2480PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 200 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.
  • Kliknij forBET opinie i sprawdź naszą recenzję tego bukmachera.

kupon league of legends msi day 1

Zdjęcie: Norbert Barczyk / PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze