Jak polskie kluby zaprezentują się w Lidze Mistrzów? Gramy o 249 PLN

Industria Kielce vs THW Kiel, Orlen Wisła Płock vs S.C. Magdeburg, 9 lutego 2023 r.

Dziś będziemy świadkami dwóch spotkań, w których wystąpią polskie zespoły. Kielczanie zmierzą się z kilońską drużyną. Z kolei ekipa z Płocka przystąpi do rywalizacji z S.C. Magdeburgiem. Pierwsza z tych gier rozpocznie się o godzinie 18:45, a druga dwie godziny później. W obu przypadkach to ich przeciwnicy będą faworytami. Tylko, czy rzeczywiście polskie zespoły są bez szans w tych konfrontacjach? Niekoniecznie. Eksperci od szczypiorniaka są zdania, że jeżeli już ktoś ma się ucieszyć z triumfu, to gracze Industrii. Wszystko dlatego, że znajdują się o dwie pozycje wyżej od swych dzisiejszych rywali. Z kolei zespół z Płocka plasuje się cztery pozycje niżej od S.C. Magdeburga.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1660 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

THW Kiel vs Industria Kielce: typy, kursy bukmacherskie i zapowiedź meczu (09.02.2023 r.)

Kiloński zespół przystąpi do jedenastej kolejki Ligi Mistrzów jako zespół, który cztery dni wcześniej przegrał z S.C. Magdeburgiem w ćwierćfinałowym spotkaniu rozgrywanym w ramach Pucharu Niemiec. Przegrali zaledwie jednym trafieniem i to po dogrywce! Wcześniej okazali się lepsi od znacznie niżej notowanej drużyny w osiemnastej kolejce ligi niemieckiej, a także w jednej ósmej finału Pucharu Niemiec. W tych trzech grach rzucili kolejno: 35, 36 i 34 bramki. Po raz ostatni mniej niż 30 trafień zanotowali 11 grudnia, kiedy to w szesnastej kolejce wygrali wynikiem 24:22. Od tamtego czasu rozegrali łącznie pięć spotkań. Stanowi to małą podpowiedź względem tego, jaką liczbę bramek Kilończycy mogą zdobyć tym razem i, co można by zagrać w STS-ie. Odnośnie do tego bukmachera, to wspomnę jeszcze o tym, że gram z nim z racji BONUSÓW na start.

Z kolei Industria Kielce jest na fali dwóch zwycięstw. Najpierw w Lidze Mistrzów w dziesiątej kolejce pokonali RK Celje rezultatem na poziomie 36:28. Później okazali się lepsi od drużyny z Piotrkowa Trybunalskiego. W czternastej rundzie gier w PGNiG Superlidze zwyciężyli wynikiem 40:26. Wcześniej w trzynastej kolejce polskiej ligi przegrali 27:29 z Orlenem Wisłą Płock. Patrząc na jeszcze trzy wcześniejsze spotkania należy zauważyć, że Kielczanie wygrywali zarówno w ósmej i dziewiątej kolejce Ligi Mistrzów jak i ósmej PGNiG Superligi. We wszystkich tych trzech rywalizacjach zdołali łącznie rzucić: 27, 45 i 31 bramek. To co jeszcze należy zauważyć to fakt, że obie drużyny przystąpią do rywalizacji w podobnej sytuacji z racji tego, że obie miały wielu graczy biorących udział w mistrzostwach świata; w tym spora część z nich toczyła boje o medale.

Liga Mistrzów: THW Kiel vs Industria Kielce

Kto wygra mecz?
THW KIEL 33%
REMIS 25%
INDUSTRIA KIELCE 42%
12+ Głosy
Oddaj swój głos:
 • THW KIEL
 • REMIS
 • INDUSTRIA KIELCE

 

Statystyki przed meczem THW Kiel z Industrią Kielce w 11. kolejce Ligi Mistrzów:

 • Patrząc od 2010 r., to rozegrali między sobą 11 gier, w których aż 7-krotnie lepszymi okazywali się Kielczanie.
 • W pozostałych czterech grach mieliśmy po dwa remisy i triumfu kilońskiego zespołu.
 • W tych wszystkich rywalizacjach Industria rzuciła łącznie 341 goli, a THW Kiel zanotował 329 trafień.
 • To przekłada się na to, iż Industria ma średnią bramek na poziomie 31 na mecz, a Kilończycy niespełna 30 goli na spotkanie.
 • Patrząc na ich bilanse w ostatnich 6 grach, to u THW Kiel mamy następujący rezultat: P – W – W – P – W – W, a u Industrii: W – W – P – W – W – W.
 • Z kolei w ostatnich 6 bezpośrednich grach między nimi Kielczanie zwyciężyli 5-krotnie, a raz byliśmy świadkami remisu 30:30.
 • Po raz ostatni rywalizowali ze sobą 6 października 2022 r. Wówczas Industria triumfowała rezultatem na poziomie 40:37.
 • Kiedy zerkamy na tabelę grupy B, widzimy, że Industria ma na koncie już 18 oczek, a Kilończycy wywalczyli 10 punktów po 10. kolejkach.
 • Z kolei kiedy patrzymy na ich bilanse bramkowe, to u Kielczan mamy wynik na poziomie 339:305, a u Kilończyków 330:322.

Mój typ na mecz THW Kiel z Industrią Kielce w 11. kolejce Ligi Mistrzów

Patrząc na to w jakiej formie jest każda z tych drużyn, a także że obie przystąpią do rywalizacji w Lidze Mistrzów po dłuższej przerwie związanej z mistrzostwami świata, spodziewam się wyrównanej rywalizacji. Do tego obie przystąpią w podobnej sytuacji, ponieważ w ostatnim czasie Kilończycy przegrali w krajowym pucharze, a Industria negatywnie zaskoczyła fanów ulegając w lidze Wiśle Płock. Według bukmachera jakim jest STS znaczącym faworytem w tym spotkaniu jest THW Kiel. Triumf tej drużyny został wyceniony na 1.47, a analogiczne wskazanie na Kielczan jest ustabilizowane na poziomie 3.45.

Zespoły rzucą w meczu więcej niż 64 bramek: TAK
Kurs: 1.80
Graj!

Mimo, że to właśnie Industria aż 5 razy w 6 ostatnich ich rywalizacjach między sobą okazywała się lepsza. Analizując wszystkie składowe stawiam na to, że czeka nas wyrównane spotkanie, w którym trudno o wskazanie zwycięzcy. Dlatego też typuję, że obie łącznie na przestrzeni całego spotkania będą w stanie rzucić więcej niż 64 bramki. Wycena tego kursu w STS-ie na czas przygotowywania tekstu jest ustabilizowany na poziomie 1.80. Dlatego też chętnie je oznaczam, ponieważ jest i prawdopodobne do wejścia jak i ładnie wyceniane. A gram z STS-em dzięki wykorzystaniu kodu promocyjnego do niniejszego bukmachera.

Orlen Wisła Płock vs S.C. Magdeburg: typy, kursy bukmacherskie i zapowiedź meczu (09.02.2023 r.)

W tym przypadku będziemy świadkami rewanżowego starcia pomiędzy drużyną z Płocka a mistrzami Niemiec. Oznacza to, że Wisłę ponownie czeka ekstremalnie trudne zadanie. Wszystko z racji tego, że zmierzą się z najlepszą drużyną jednej z najlepszych, o ile nie najlepszej ligi szczypiornistów na świecie. Do tego to po stronie Magdeburga mamy więcej gwiazd światowego formatu, którzy regularnie cieszyli się z triumfów, bądź wysokich lokat, nie tylko na krajowym podwórku. Dość przypomnieć, że w sezonie 2021/2022 przegrali w finale Ligi Europejskiej, a w 2020/2021 cieszyli się z triumfu w niej. Poza tym potrafili już wygrać całe rozgrywki takie jak Liga Mistrzów; a dokonali tego w sezonie 2001/2002. O trzonie drużyny decydują tacy gracze jak Kay Smits, Philipp Weber, Omar Ingi Magnusson, Gisli Thorgeir Kristjanssona, a także nasz reprezentant jakim jest Piotr Chrapkowski.

Z kolei o sile polskiej drużyny stanowią tacy gracze jak Tin Lucin, Lovro Mihic, Abel Serdio Guntin oraz Kosuke Yasuhira. Swoją cegiełkę dokładają tacy zawodnicy jak Przemysław Krajewski jak i Dawid Dawydzik, tudzież Michał Daszek. Swoje między słupkami robi również hiszpański golkiper jakim jest Ignacio Biosca Garcia. Czy właśnie oni będą w stanie poprowadzić Nafciarzy do końcowego triumfu? Niewiele na to wskazuje z racji tego, że to rywale są lepiej dysponowani. Mimo tego należy mieć na uwadze, że mówimy o Wiśle Płock, czyli drużynie, która niejednokrotnie sprawiała już niespodzianki, nie tylko na krajowym podwórku. Od początku istnienia klubu byli w stanie sięgnąć 7-krotnie po tytuł najlepszej drużyny w polskiej lidze, 11-krotnie po Puchar Polski, a nawet po trzecie miejsce w Lidze Europejskiej w sezonie 2021/2022. Z racji, iż jest to drugi dzień zmagań w jedenastej kolejce Ligi Mistrzów szczypiornistów, polecam Ci sprawdzić, jak wczoraj poszło mi typowanie dwóch innych gier. Tego możesz dokonać zaglądając do tekstu z zakładki – TYPY: Piłka ręczna.

Statystyki przed meczem Orlenu Wisły Płock z S.C. Magdeburgiem w 11. kolejce Ligi Mistrzów:

 • Gospodarze tego meczu dotychczas wywalczyli 5 punktów, a dzisiejsi goście wywalczyli 14 oczek.
 • Stało się tak z racji tego, że Wisła wywalczyła 2 zwycięstwa i tylko jeden remis, a Magdeburczycy mają na koncie 6 triumfów i po 2 remisy i porażki.
 • Kiedy patrzymy na bilanse bramkowe, to u drużyny z Płocka mamy wynik na poziomie 271:298, a u Magdeburczyków rezultat 332:311.
 • Patrząc na ich mecze od 2019 roku, to mieliśmy dwie rywalizacje, w których za każdym razem lepszymi okazywali się Magdeburczycy.
 • Najpierw ograli zespół z Płocka wynikiem na poziomie 30:29, a kolejno – na jesieni zeszłego roku 33:27.
 • Dzięki temu widzimy, że w grach między nimi Wisła rzuciła łącznie 56 goli, a Magdeburczycy zanotowali 63 trafienia.
 • Dzięki temu w przypadku płockiego zespołu mamy średnią goli na mecz na poziomie 28 trafień, a u S.C. Magdeburga: 31,5 bramki na spotkanie.
 • Kiedy patrzymy na ich ostatnie 6 spotkań, to u Wisły mamy bilans na poziomie: W – P – W – P – P – W, a u Magdeburczyków same triumfy.
 • Na dziś Wisła Płock w grupie B znajduje się na siódmej pozycji, a S.C. Magdeburg na trzeciej lokacie.

Mój typ na mecz Orlenu Wisły Płock z S.C. Magdeburgiem w 11. kolejce Ligi Mistrzów

Reasumując wszystkie składowe, sądzę, że to dzisiejsi goście będą mogli cieszyć się z kolejnego triumfu. Znajdują się nie tylko wyżej w tabeli grupy B, ale także są w dużo lepszej dyspozycji. Do tego mają o wiele więcej lepszych jakościowych zawodników po swojej stronie. Poza tym w dotychczasowych rywalizacjach Magdeburczycy za każdym razem okazywali się lepszymi od szczypiornistów z Płocka. Dlatego też podejmuję się wskazania na ich zwycięstwo. Wycena tego typu zdarzenia w STS-ie jest ustabilizowana w SUPEROFERCIE na poziomie 1.57. Dzięki temu uzyskuję kupon o wartości kursu całkowitego na poziomie 2.83. Stawiając typ na to spotkanie korzystam właśnie z SUPEROFERTY, tak by skorzystać z jednego wyżej wycenianego typu, aniżeli w standardowej ofercie.

S.C. Magdeburg zwycięży w meczu: TAK
Kurs: 1.57
Graj!

Propozycja kuponu:

STS, kupon, 2 typy, Industria Kielce, Wisła Płock

fot. Łukasz Sobala/PressFocus

100 zł - zakład bez ryzyka na start ze zwrotem na konto główne. Najwyższa oferta powitalna w Polsce 1660 zł - TYLKO U NAS!

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze