fot. Norbert Barczyk/ pressfocus

Ostatni kupon z ESL Pro League zaliczyliśmy na plus, chociaż oczywiście nie brakowało w nim emocji! Dziś zmierzamy jednak już do rozgrywek kolejnej grupy, a mianowicie grupy B, gdzie tabele otwiera odmienione G2! Po odsunięciu KennegoS ze składu i powrócenia do niego Jackza gra G2 wygląda jak do tej pory wyśmienicie, dwa zwycięstwa 2-0 przeciwko NiP oraz Vitality zapowiadają świetną formę zespołu i pozostaje jedynie pytanie, czy zdołają ją utrzymać? Oprócz tego zajmiemy się również dzisiejszym najwcześniejszym spotkaniem, pomiędzy NiP oraz Faze, zapraszam do lektury analizy!

Załóż konto w STS i graj bez ryzyka do 230PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: ZAGRANIE

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/stsbezryzyka

 

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 200 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

NiP – Faze
15.03.2021 r. Godz. 12:00

Zaczynamy od chyba jedynego spotkania dzisiaj, w którym nie ma bardzo wyraźnego faworyta, przynajmniej na papierze. Kursy wystawione przez bukmacherów są dosyć wyrównane, co oczywiście oznacza też, że są dosyć wysokie. Jest to bardzo ważny pojedynek, bo moim zdaniem to właśnie jedna z tych dwóch drużyn będzie walczyć o trzecie miejsce w grupie, za G2 oraz Vitality. Wygranie bezpośredniego pojedynku może więc znacząco ułatwić sprawę awansu, więc zawodnicy z pewnością będą maksymalnie zmotywowani do walki, spodziewam się więc zaciętego pojedynku.

Wykres formy Faze nie wygląda może zbyt obiecująco, jednak od pewnego czasu wyraźnie poprawiają oni swoją grę i ma to swoje odzwierciedlenie w meczach tej drużyny. Sam start tych rozgrywek również mogą zaliczyć do udanych, wyrównana walka z Vitality, pewna wygrana z Mousesports, to wszystko wskazuje na to, że Faze jest obecnie bardzo groźnym rywalem dla każdego. Dołączenie Twistzza do składu wniosło powiew świeżości, a co ważniejsze, przyniosło kolejnego świetnego gracza, którego umiejętności indywidualne pomagają zajmować konkretne pozycje i po prostu wprowadzać w życie plan Faze na daną rundę, czy nawet cały mecz. W połączeniu z dobrą formą takich zawodników jak Rain czy Broky, przy jednoczesnym wsparciu taktycznym doświadczonych zawodników jak Coldzera czy Karrigan, to tworzy nam mieszankę wręcz idealną, świetne wyważenie doświadczenia i młodości, co doskonale widać, gdy najlepsi strzelcy zespołu są w formie, a tak niewątpliwie jest podczas rozgrywek ESL Pro League.

NiP natomiast w ostatnim czasie notuje raczej słabe wyniki, czego rezultatem jest przegrana 4/5 ostatnich spotkań i przełamanie się dopiero przeciwko ENCE. Niektórzy mogą oczywiście śmiać się z porażki NiP przeciwko AGO, jednak według mnie trochę olali sobie oni tamto starcie, przygotowując się właśnie do starcia w Pro Lidze. Tutaj jednak zaczęli dramatycznie, od przegranej 2:0 z G2, co budzi pewien niepokój co do formy i rzeczywistego przygotowania drużyny do tych rozrywek. Wygrana z Ence również była okupiona zaciętym pojedynkiem i to dopiero na trzeciej mapie został wyłoniony zwycięzca. Na Mirage, NiP przegrało wynikiem 16:5, co jest fatalnym prognostykiem przed dzisiejszym meczem z Faze, które przecież uwielbia tę mapę. Moim zdaniem NiP jest obecnie w małym dołku swojej formy i nie widzę ich tu zdecydowanie w roli faworyta.

I chociaż zdaje sobie sprawę, że na papierze te drużyny wyglądają podobnie, tak jednak nie mogę się zgodzić z tak wyrównanymi kursami i postanowiłem to wykorzystać. Faze zarówno w spotkaniach przeciwko Mousesports, jak i nawet w przypadku przegranej z Vitality, pokazali świetną grę i udowodnili, że podeszli serio do przygotowań do tych rozgrywek, a ich forma indywidualna jest w wyśmienitym miejscu. NiP natomiast od kilku tygodni nie może poukładać swojej gry, czego rezultatem są liczne porażki i nawet wygrana przeciwko ENCE nie odmieniła mojej perspektywy. Tak jak pisałem, jest to prawdopodobnie kluczowy mecz dla obydwu ekip, pod kątem awansu do fazy play-off, najważniejszy pojedynek w grupie. Przy obecnej formie obydwu zespołów i ich postawie we wcześniejszych spotkaniach, nie widzę tu bardziej sensownej opcji, niż postawienie na zwycięstwo Faze. Moim zdaniem są oni obecnie w lepszej dyspozycji, lepiej przygotowali się do tych rozgrywek, mają też mądrzej ułożony zespół. Wrzucam zwycięstwo Faze na mój kupon w STS, tutaj możecie sprawdzić opinie na temat tego bukmachera!

STS
1.78
Faze wygra mecz

Baner grupy typerskiej facebook

ENCE – G2
15.03.2021 r. Godz. 15:30

Przechodzimy teraz do drugiego spotkania dzisiaj, czyli starcia pomiędzy ENCE a G2. Po jednej stronie możemy oczywiście oglądać Pawła Dychę, który występuje w ENCE i jest obecnie ich najlepszym strzelcem! Czy jednak talent i świetna gra Polaka wystarczą do zatrzymania Niko z kolegami? G2 rozpoczęło fenomenalnie ten sezon ESL Pro League, a ich wyniki pokazują, że zmiany w składzie były potrzebne i przynoszą korzystne poprawki w grze drużyny. Co typuję w dzisiejszym spotkaniu?

ENCE po zmianie składu i czasie poświęconym na wspólne przygotowanie taktyczne gra naprawdę dobrze, chociaż większość ich statystyk nabite jest przeciwko rywalom z niższej półki, jak Saw czy Havu. Tak naprawdę pierwsze poważne starcie z CS-em na najwyższym poziomie ma miejsce właśnie podczas tych rozgrywek i widać już, że pomimo ich dobrego przygotowania, to nie są jeszcze w tak dobrej dyspozycji, żeby bezproblemowo rywalizować z najlepszymi. Ich dwa spotkania były bardzo zacięte i z pewnością obiecujące, jednak dziś mierzą się z chyba najlepszą jak do tej pory drużyną w swojej grupie i tylko dobre przygotowanie to może niestety być zbyt mało.

Wiele osób przestraszyło się zmian w G2 polegających na odsunięciu francuskiej legendy od składu i przywróceniu Jacka, zwłaszcza pod kątem gry z AWP, którą teraz trzymają Amanek oraz Niko, jako “hybrydowi snajperzy”, jednak po pierwszych spotkaniach prezentują się o wiele lepiej, niż w końcówce gry z Kennym. Nie wiadomo oczywiście, czy taka forma, ani czy w ogóle taki skład utrzyma się na przyszłość, bo pojawiły się plotki o zainteresowaniu G2 osobą Nivery, jednak na ten moment gra G2 wygląda naprawdę bardzo dobrze i to oni są wyraźnymi faworytami w dzisiejszym starciu. Ich obydwa wcześniejsze spotkania, zarówno przeciwko NiP, jak i Vitality były pokazem siły i liczę, że dziś nie sprawią sobie i nam niespodzianki.

Podsumowując, moim zdaniem ENCE ma obecnie potencjał na powalczenie na światowej scenie, jednak jest jeszcze zbyt wcześnie, żeby mówić o nich jak o topowej drużynie. G2 jest na tym turnieju w świetnej formie, zmiany przyniosły oczekiwane rezultaty, a ich grę po prostu przyjemnie się ogląda. Idzie to również w parze z wynikami, bo dwie wygrane 2:0 rzeczywiście najlepiej odzwierciedlają ich dobrą formę. Wierzę, że podejdą do tego meczu w 100% skupieni, na szali przecież ciągle leży pierwsze miejsce w grupie, i dlatego nie widzę tutaj opcji dla ENCE na zaskoczenie rywala. G2 jest obecnie po prostu lepszą drużyną, bardziej doświadczoną i moim zdaniem to powinno wystarczyć na rozpędzające się dopiero ENCE. Dorzucam więc bezpośrednie zwycięstwo G2 do mojego kuponu, dzięki czemu podwajam naszą stawkę!

STS
1.45
G2 wygra mecz

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 230 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

 

Sprawdźcie nasz kod promocyjny z nim czekają na was specjalne bonusy!

Kupon esport sts 15.03.2021 r.

Zaloguj się aby dodawać komentarze