Irak – Jordania: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 29.01.2024

Piłkarz Iraku po zdobyciu bramki

Gdzie oglądać Irak – Jordania? W najbliższy poniedziałek kibiców piłkarskich czeka sporo emocji, a to chociażby w związku z meczami 1/8 finału Pucharu Azji! W tej fazie imprezy zameldowały się chociażby drużyny Iraku i Jordanii, a o tym, gdzie i jak obejrzeć to spotkanie na żywo przeczytacie w poniższym tekście. Zapraszam zatem serdecznie do zgłębienia tematu.

Irak – Jordania na żywo w TV

Rywalizacja Iraku z Jordanią zostanie rozegrana w ramach 1/8 finału Pucharu Azji. Nieznacznymi faworytami tej batalii będą zawodnicy z Iraku, jednak sam mecz powinien być ciekawy i atrakcyjny dla neutralnego kibica! Jego początek został zaplanowany na najbliższy poniedziałek, a więc 29. stycznia 2024 roku i godzinę 12:30 naszego czasu. Niestety transmisji nie znajdziemy na żadnym kanale w TV, a zatem trzeba będzie skorzystać z nieco innych opcji. A gdzie oglądać Puchar Azji w legalny sposób w Polsce? Odpowiedź na to pytanie już za moment!

Irak – Jordania gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

O ile w TV nie obejrzymy omawianej rywalizacji nigdzie, o tyle znacznie większe pole manewru mamy w przypadku transmisji w Internecie, a zatem streamów online! Tu bez problemu odnajdziemy już odpowiednią relację na żywo i w tym celu warto zerknąć chociażby na rozpiskę transmisji bukmacherów. Stream online z batalii Iraku z Jordanią zostanie pokazany chociażby u największego bukmachera zarejestrowanego w Polsce, a więc w STS TV. Jak skorzystać z tego serwisu i za darmo zobaczyć wymienione wyżej starcie?

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Irak – Jordania i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”.

Gdzie oglądać Irak – Jordania?

Finalnie okazuje się zatem, że rywalizacja Iraku z Jordanią będzie dostępna w naszym kraju tylko i wyłącznie za sprawą streamów online. Na szczęście na rynku znajdziemy liczne transmisje w sieci o statucie w pełni legalnych i przykładem takiej alternatywy jest wymienione wyżej rozwiązanie z STS TV! Trzeba tam co prawda obstawić kupon, jednak jego stawka może wynieść nawet 2 PLN. Pozostało mi zatem podziękować za poświęconą uwagę i życzyć jak największych emocji podczas tego spotkania na żywo!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze