Iga Świątek otwiera sezon mając na plecach nową rolę w postaci liderowania w rankingu WTA! Wracamy na najbliższą sercu nawierzchnię dla polskiej tenisistki, a więc na mączkę. Na początek rozgrzewka podczas WTA500 w Stuttgardzie, gdzie Polka rozpocznie od rywalizacji z zawodniczką gospodarzy, Evą Lys. Oczekiwania są bardzo wysokie po tym, jak Iga przygotowana była do rywalizacji na hardach. Czy dzisiaj czeka ją spokojny spacerek? Sprawdźcie zapowiedź na 1. mecz Polki na antuce! 

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1660 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Iga Świątek vs Eva Lys: typy i kursy bukmacherskie (20.04.2022 r. – 14:00)

Bardzo długo przyszło nam czekać na powrót Polki na korty ziemne. Zdecydowanie trzeba przyznać, że od kilku lat, to właśnie do rywalizacji na tej nawierzchni przykuwaliśmy największą uwagę, jeżeli chodzi o występy Igi Świątek. Polka po raz pierwszy będzie otwierała turniej z 1. przy swoim nazwisku. Bardzo ciekawi mnie podejście polskiej tenisistki do tej sytuacji, co z pewnością nie będzie łatwe. Widać jednak jej poprawę w sferze mentalnej, która mam nadzieję, że będzie jeszcze bardziej rozwijała. Gra Igi wzbiła się na jeszcze wyższy poziom, a zmiana trenera wydaje się, że nastąpiła w idealnym momencie. Jeszcze większe nadzieję, niż te, jakie przypadły na grę na hardach, związane są z częścią mączkową. Iga jest niesamowicie wszechstronna, a ostatnie występy pokazały, że jest w stanie wygrywać z każdą przeciwniczką. Dzisiaj przyszła pora na rywalizację z młodą Niemką, która dopiero puka d drzwi turniejów WTA Tour. Eva Lys do tej pory rzadko pojawiała się na dużych scenach, a jej dorobek triumfów i występów z zawodniczkami z topu jest niezwykle mizerny. Ciężko będzie jej przejść kolejną rundę, gdy na drodze staje liderka rankingu. Igi nie widzieliśmy na kortach ziemnych w hali w poprzednim roku, ani dwa lata temu. Z tego co widać było w pozostałych meczach, nawierzchnia jest dosyć szybka, co pozwalać będzie zawodniczką lepiej serwującym, na pilnowanie podania. Czy Polka zdominuje przeciwniczkę i dopisze kolejną wygraną z rzędu?

tenis

IGA ŚWIĄTEK

Polka postawi swoje pierwsze kroki w tym sezonie na ulubionej nawierzchni, jaką jest mączka. Polska zawodniczka jest zdecydowaną faworytką tego spotkania i nie ma innej możliwości, niż jej awans do kolejnej rundy. W tym turnieju jest oczywiście rozstawiona z numerem 1., do czego musimy się przyzwyczajać, jeżeli dłużej będziemy podziwiać Igę na fotelu liderki WTA. Co ciekawe, nie mieliśmy jeszcze możliwości obejrzeć jej na kortach ziemnych pod wodzą nowego trenera, Tomasza Wiktorowskiego. W kilka miesięcy wykonał świetną pracę, jeżeli spojrzymy na atuty serwisowe i poprawę stylu gry na hardach. Bardzo mnie ciekawi, czy jest także w stanie podołać na takim samym poziomie na kortach mączkowych. Patrząc w ostatnim okresie na grę Polki, to zdecydowanie jest bardzo mało czynników, gdzie moglibyśmy oczekiwać od Igi więcej. Świetna gra na kortach twardych powinna jeszcze bardziej zaskutkować na ziemniakach, gdzie Iga ma świetne poruszenie i czucie piłki. Dużo więcej czasu będzie przypadało jej na rozgrywanie swoich akcji, a to uważam za jeszcze większy handicap w grze z udziałem Polki.

Pierwszy mecz Igi na mączce gramy w STS! Odbierz zakład bez ryzyka do 100PLN z kodem: ZAGRANIE

EVA LYS

Młoda Niemka nie ma zbyt wiele doświadczenia na kortach o takim poziomie. Świetnie spisała się w pierwszej rundzie, gdzie pokonała Szwajcarkę – Victorije Golubic. Mecz trwał 36. gemów, a panie spędziły na korcie ponad 3 godziny. Eva bardzo rzadko występuje na turniejach rangi WTA. Dużo częściej widzimy ją w mniejszych wydarzeniach ITF. Jest to zawodniczka, która dopiero zapoznaje się z panującymi standardami większych turniejów. Nie ma jeszcze na tyle wypracowanego doświadczenia mentalnego, żeby mogła przeciwstawić się liderce rankingu. Lys nie ma jeszcze wygranego żadnego turnieju w seniorskiej karierze w żadnej z federacji. Oprócz okropnie męczącego meczu z Golubic jest także po dwustopniowych kwalifikacjach, gdzie także nie miała łatwych zwycięstw. Trzeba przyznać, że jest w stanie sporo nabroić swoim serwisem. Bardzo często wpada pierwsze podanie, które co prawda nie jest piorunujące, ale zawsze o większej sile, niż druga próba. Sądzę, że dzisiaj Niemka jednak nie będzie miała zbyt wielu argumentów do przeciwstawienia się Polce.

ZBR do 100 PLN w STS

Moja propozycja na mecz Igi:

W tym spotkaniu nie powinniśmy zobaczyć najwyższych obrotów w wykonaniu Igi, gdyż jest po prostu zawodniczką dużo lepszą i ma w swoim arsenale znacznie więcej tenisowego asortymentu z najwyższej półki. Tym bardziej wracamy na dominującą nawierzchnię Polki, którą jest mączka. Nie jestem w stanie uwierzyć, że młoda Niemka będzie w stanie sprawić niespodziankę naszej reprezentantce. Jedynym mankamentem może być gra w hali, gdzie nieco inaczej będzie się paniom grało, aniżeli na kortach o nawierzchni otwartej. Tak czy inaczej, Polka jest zdecycodwaną faworytką, a ja w tym meczu proponuję zagrać under gemowy! 

STS
1.46
Poniżej 18,5 gemów w mecz

SEO Kupon STS Swiatek vs Lys 20.04.2022

fot. Presffocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze