Iga Świątek – Aryna Sabalenka: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 18.05.2024

transmisja świątek sabalenka

Gdzie oglądać mecz Iga Świątek – Aryna Sabalenka? Ostatni mecz turnieju WTA 1000 w Rzymie i po raz drugi z rzędu w odstępie dwóch tygodni zagrają ze sobą dwie najwyżej uplasowane tenisistki rankingu. Czy dojdzie do powtórki z Madrytu? Czy znów panie będą grać ponad trzy godziny? Przeczytaj artykuł i zobacz, gdzie znajdziesz legalną darmową transmisję z tego starcia!

Iga Świątek – Aryna Sabalenka, transmisja na żywo w TV

Wszystkie mecze Igi Świątek w ramach WTA Touru obejrzysz na antenach Canal+ i nie inaczej będzie tym razem. Starcie finałowe z Rzymu nadawać będzie Canal+Sport 2. Już od 16:00 rusza przedmeczowe studio Bartosza Ignacika, w którym jego gościem będzie Joanna Sakowicz-Kostecka, a od 17:00 pierwsze piłki skomentują Żelisław Żyżyński i Klaudia Jans-Ignacik. Po spotkaniu ponownie możesz liczyć na studio, analizy, rozmowę z Igą Świątek – to wszystko wciąż na antenie Canal+Sport 2 oraz w internecie w Canal+Online.

Iga Świątek – Aryna Sabalenka: transmisja i stream online za darmo

Poza telewizją Canal+ i płatną platformą Canal+Online spotkania tenisowe dostępne są też w formie transmisji bukmacherów, na przykład STS TV, który zapewnia swoim graczom dostęp do transmisji na żywo z wielu dyscyplin bez dodatkowych opłat. Aby obejrzeć mecz Igi Świątek z Aryną Sabalenką wystarczy posiadać konto w STS, być zalogowanym i postawić dowolny kupon za dowolną stawkę na maksimum 24h przed spotkaniem. Jak wyglądają szczegóły?

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw dowolny kupon za dowolną stawkę, maksymalnie do 24 godzin przed startem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji starcia dwóch najlepszych rakiet rankingu WTA.
  3. Przejdź do zakładów LIVE i tam odnajdź transmisję ze starcia Iga Świątek – Aryna Sabalenka i oglądaj na żywo mecz o tytuł w Rzymie!

Gdzie oglądać Iga Świątek – Aryna Sabalenka?

W turniejach tenisowych często najgorsze jest oczekiwanie. Tym razem nie będzie to konieczne, bo w dniu finału inne spotkania nie będą kolidować czy wpływać na rozpoczęcie meczu Świątek – Sabalenka, które zaplanowane jest na 17:00. Warto mieć jednak pod ręką aplikację mobilną STS lub Canal+Online, gdzie obejrzysz mecz Igi Świątek, ale w międzyczasie możesz podglądać inne ciekawe transmisje, które obie aplikacje oferują, bo między innymi sporo piłki nożnej tego dnia będzie do obejrzenia. W Rzymie nie przewidywane są opady deszczu, więc wszystko powinno przebiec dziś zgodnie z planem – oby także wynik na korzyść Igi Świątek!

Zaloguj się aby dodawać komentarze