Hrvatska czy Sborna z bezpośrednim awansem do MŚ? Gramy bez ryzyka po 221 PLN!

Luka Modrić Chorwacja

Dzisiaj sporo emocji również w piłce nożnej i przed nami ostatnia kolejka eliminacji do przyszłorocznych Mistrzostw Świata w Katarze. Interesująca batalia odbędzie się w Splicie, gdzie Chorwacja musi wygrać z Rosją, aby bezpośrednio zakwalifikować się do Mundialu. Czy Hrvatska będzie w stanie skruszyć solidny mur Sbornej? Dodatkowo omówiłem spotkanie Macedonii Północnej z Islandią, zapraszam do lektury!

prmocja Totalbet

Chorwacja vs Rosja (14.11.2021 godz. 15:00)

Zanim o hitowym spotkaniu w grupie H to najpierw zachęcam Cię do sprawdzenia kodu promocyjnego w TOTALBET. Remis ze Słowacją osiągnięty miesiąc temu znacznie skomplikował sytuację Chorwacji. Dwa punkty stracone z tą reprezentacją spowodowały, że Chorwacja ma zapewniony udział w barażach, ale wielu obserwatorów piłki nożnej spodziewało się, że to właśnie Hrvatska zajmie pierwsze miejsce, dające bezpośredni awans do Kataru. Piłka często jest nieprzewidywalna i tak naprawdę jeden z największych przegranych EURO 2020 rozdaje tutaj karty. Forma strzelecka jest obecna w Chorwacji, co udowodnił trening w Malcie i wygrana w takich rozmiarach imponuje, ale dała tylko trzy oczka do tabeli. Wszystkie siły skoncentrowane są na niedzielny szlagier. Czy Luka Modrić i jego koledzy poprowadzą swoją reprezentację do awansu?

Po drugiej stronie barykady znajduje się Rosja, która po zmianie trenera gra jak z nut. Kibice Sbornej nie byli do końca przekonani co do warsztatu nowego selekcjonera Valerija Karpina, ale z czasem i najwięksi pesymiści musieli zmienić swoje zdanie. Były menadżer Rostowa w klubie nie osiągał zawrotnych wyników, ale jego podejście do piłkarzy było chwalone przez samych zawodników i nawiązywał z nimi przyjacielską relację. Możemy spodziewać się, że to było potrzebne po rządach Stanislava Cherchesova, który słynie z rządów twardą ręką i po dramatycznych występach podczas EURO 2020 oczekiwano poprawy przede wszystkim stylu gry. Oglądając spotkania Rosji, można dojść do wniosku, że za pomocą czarodziejskiej różdżki wygląda to o wiele lepiej, niż jeszcze kilka miesięcy temu. Czy goście będą w stanie sięgnąć po chociażby remis w Splicie? Tutaj znajdziesz transmisje do tego widowiska?

Co obstawiać?

Czeka nas bardzo interesujące starcie w Chorwacji. Gospodarze zapewne od początku ruszą na swoich rywali, bo tylko wygrana ich urządza i nie mogą pozwolić sobie na kolejną stratę punktów. Czy Rosja będzie desperacko się bronić? Wydaje się, że nie. Valerij Karpin lubi, jak jego drużyna utrzymuje się przy piłce i ciekawy jestem, jak podejdzie do tej ważnej rywalizacji? Ja celuje tutaj w rzuty rożne, ponieważ obie ekipy są bardzo overowe pod tym względem. Ostatni bezpośredni mecz rozgrywany w Moskwie zakończył się bezbrakowym remisem, ale padło dziewięć kornerów. Tutaj, gdy jedna z reprezentacji wyjdzie na prowadzenie, to druga zrobi wszystko, aby odrobić straty. Mam nadzieję na intensywny pojedynek w Splicie.

Powyżej 8.5 rzutów rożnych

grupa zagranie

Macedonia Północna – Islandia: typy i kursy bukmacherskie (14.11.2021)

Drugim omawianym przeze mnie spotkaniem będzie ten w Skopje pomiędzy Macedonią Północną a Islandią. Tutaj tylko gospodarze mają o co walczyć, ponieważ pragną zameldować się w barażach o przyszłoroczne Mistrzostwa Świata rozgrywane w Katarze. Co by nie mówić, reprezentacja ta rozwija się z każdym rokiem i o ile niespodzianką był ich udział na EURO 2020, tak awans do Mundialu byłoby sporą sensacją. Macedonia Północna nie jest chłopcem do bicia, o czym przekonały się Niemcy, które musiały uznać wyższość swojego przeciwnika w meczu rozgrywanym w Duisburgu. Reprezentanci tego kraju występują w coraz to lepszym klubach i kto wie, czy gospodarze będą regularnie meldować się na wielkich imprezach piłkarskich. Charakter jest, powoli dochodzą do tego także umiejętności i talent.

Niedawno zachwycaliśmy się tak Islandią, która była w stanie sprawiać niespodzianki na europejskiej arenie. Niestety czasy świetności tej reprezentacji już przeminęły i próżno szukać odbudowy tej nacji pod względem piłki nożnej. Należy przypomnieć, że jest to malutki kraj, który stara się równać potęgom na Starym Kontynencie, ale musi ruszyć szkolenie, które da owoce w przyszłości. Z tym nie jest najlepiej i kluby również nie kwalifikują się do rozgrywek grupowych Ligi Europy, czy też Ligi Konferencji. Islandia w grupie J jest outsiderem i dzisiejszy pojedynek potraktuje nieco sparingowo. Czy postawią trudne warunki Macedonii Północnej?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 04:43, 5 grudnia 2022 04:43.

Co obstawiać?

Uważam, że goście mają swój honor i tak łatwo nie pozwolą przeciwnikowi wygrać. Okej, to Macedonia Północna ma po swojej stronie formę, kibiców i własny stadion, ale właśnie w takich meczach często dochodzi do błędów, które rywal wykorzystuje. Znalazłem ciekawy typ na dwa kartoniki po stronie gospodarzy. Zapewne pojawi się trochę nerwów, stresu, ponieważ Macedonia Północna bardzo rzadko gra w roli wyraźnego faworyta, a tak kreowany jest dzisiaj ten zespół. Gospodarze grają twardo i regularnie przekraczają zaproponowaną linię, a arbiter Davide Massa chętnie sięga do kieszonki. Jestem zdania, że będzie miał kilka okazji, aby ukarać zmotywowanych graczy.

Macedonia Północna powyżej 1.5 kartki (czerwona=2)

MŚ eliminacje TOTALBET 14.11.

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze