Chorwacja – Rosja: gdzie oglądać mecz? Transmisja w TV oraz stream online I 14.11.2021

Luka Modric z piłką

Chorwacji dzisiaj zmierzą z Rosjanami w ostatnim swoim meczu w kwalifikacjach do mistrzostw świata. Przed tym starciem znajdują się na drugim miejscu w tabeli z 20 punktami na koncie. Tylko zwycięstwo da im bezpośredni awans na MŚ. Czy uda się im wygrać to spotkanie? Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz i dowiedz się, co wiemy o transmisji w TV i streamie online!

Chorwacja – Rosja – gdzie oglądać dzisiaj?

Reprezentacja Chorwacji zagra dzisiaj z Rosją w ramach kwalifikacji do mistrzostw świata w Katarze. Turniej odbędzie się w przyszłym roku, ale już w najbliższych dniach poznamy pierwsze zespoły z Europy z pewnym awansem do tych rozgrywek. Chorwaci na razie zapewnili sobie baraże, ale żeby mieć bezpośredni awans do turnieju, to muszą pokonać Rosjan. Nie będzie to łatwe wyzwanie, ale na pewno ich na to stać. Zobacz, gdzie obejrzeć mecz Chorwacja – Rosja!

Chorwacja – Rosja: gdzie oglądać za darmo?

Gdzie obejrzeć za darmo mecz Chorwacji z Rosją? Spotkanie tych drużyn będzie pokazywane w Polsat Box Go. Dostęp do tej platformy to koszt kilkudziesięciu złotych miesięcznie, ale istnieje sposób na ominięcie tego.

Chorwacja – Rosja: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Polsat ma prawa do pokazywania meczów kwalifikacji do mistrzostw świata, a dzięki naszej współpracy z jednym z bukmacherów możesz zgarnąć dostęp na 30 dni do Polsat Box Go. Sprawdź w Fuksiarzu kod promocyjny ZAGRANIE i skorzystaj z opcji dla naszych czytelników:

  • załóż konto z linku: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  • wpisz kod ZAGRANIE
  • wpłać co najmniej 50 PLN w ciągu 48 godzin
  • na e-mail dostaniesz 40 PLN do wykorzystania w Polsat Box Go
  • pobierz TV i oglądaj na nim mecz

polsat box voucher od fuksiarza

Chorwacja – Rosja: stream na żywo online

Czy będzie jeszcze gdzieś stream online z Chorwacja – Rosja? Spotkanie tych drużyn zostanie pokazane jedynie w Polsat Box Go, ale to platforma, która działa poprzez internet, więc wystarczy, że będziesz miał do niej dostęp!

Chorwacja – Rosja: zapowiedź meczu

Chorwaci przed spotkaniem z Rosją mają na sobie bardzo dużą presję. W końcu widzimy, że mają problem z awansem z pierwszego miejsca, a wcale nie jest takie pewne, iż w barażach sobie poradzą. Z kodem promocyjnym od Fuksiarza możesz liczyć na prawdziwy cashback i tym samym nie martwić się wynikiem!

Zdjęcie: HM CROPIX/Sipa/PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz Chorwacja - Rosja?

Spotkanie tych drużyn będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go.

O której Chorwacja zagra z Rosją?

Starcie Chorwacji z Rosją zaplanowane zostało na godzinę 15:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze