High League to nowa inicjatywa na mapie polskich federacji sportów walki. Założona przez Malika Montanę zapowiada się dość ciekawie, bowiem już podczas pierwszej gali zobaczymy znane osoby, które powalczą ze sobą w oktagonie. Walki będzie można typować, więc sprawdź gdzie i jak obstawiać High League, a także, na jakie bonusy można liczyć tym razem u bukmacherów.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

High League: gdzie i jak obstawiać?

High League to stosunkowo świeża i nowa federacja w Polsce, ale już na początku działalności budzi spore emocje. Głównie ze względu na to, że od samego startu postawiła na duże nazwiska. Za całością stoi Malik Montana, a podczas pierwszej gali będziemy świadkami walk znanych osób, jak np. rywalizacja Natsu z Lexy. Sprawdź zatem, gdzie i jak można obstawiać High League, bowiem w kursach na te zdarzenia można znaleźć bardzo duże value.

Analizy i zapowiedzi najbliższych gal High League <- SPRAWDŹ!

Bukmacherzy High League

Oficjalnym partnerem i sponsorem High League jest Fortuna. Ten bukmacher pozyskał prawa do wystawiania zakładów na galę Malika Montany na wyłączność. Nic w tym dziwnego, w końcu operatorzy w naszym kraju starają się o to na bieżąco i rywalizują o podobne inicjatywy. Przykładem są np. poprzednia współpraca LV BET z FAME MMA, czy obecnie Betclic, który sponsoruje właśnie FAME. W Przypadku High League na ten moment można mówić jedynie o Fortunie i zapewne szybko się to nie zmieni, szczególnie że cała inicjatywa wygląda na bardzo ciekawą. To dość ważne w kontekście tego, gdzie obstawiać High League, bowiem legalna możliwość jest tylko jedna.

Fortuna – oficjalny i jedyny bukmacher High League

Tak, jak już wspomnieliśmy, Fortuna jest jedynym i oficjalnym bukmacherem związanym z High League. Warto więc wspomnieć, że specjalnie dla naszych czytelników jest przygotowana promocja u tego operatora. Wystarczy, że założysz konto w Fortunie z kodem promocyjnym ZAGRANIE i zrobisz to z naszego linku, a otrzymasz:

  • 2100 PLN od drugiego depozytu
  • 600 PLN bez ryzyka
  • 20 PLN freebet

Trzeba przyznać, że taka oferta na start to dobra opcja i pozwala na przetestowanie tego, co daje bukmacher. Do tego można obstawiać takie gale jak właśnie High League bez ryzyka – nie martwisz się o to, jak pójdzie zawodnikom. To na pewno coś, co warto rozważyć, bowiem jak dobrze wiemy, poziom na High League nie będzie najwyższy i wszystko może się zdarzyć. Dlatego takie zakłady bez ryzyka to dobra opcja, żeby skorzystać.

high league gdzie obstawiac

Zdjęcie: VSPress/Sipa/PressFocus

Całkiem prawdopodobne jest również to, że Fortuna przygotuje specjalnie zakłady, czy promocje na High League. Obserwuj Zagranie, żeby być z tym na bieżąco, bowiem informujemy naszych czytelników o wszystkich ciekawych typach, czy bonusach na High League, a to jest ważne przy kwestii “jak obstawiać High League”.

Gdzie obstawiać High League?

Obstawianie High League jest dostępne tylko w Fortunie, o czym już Cię informowaliśmy. Na Zagranie znajdziesz darmowe propozycje tego, co warto zagrać. Nasi eksperci zawsze wybierają najciekawsze propozycje, ze sporym value. W Fortunie dostępne są już zakłady na, chociażby walkę Lexy z Natsu, czy Lil Masti z Ewą Brodnicką. Kursy dają spore value i są dość zbliżone, bowiem nie wiadomo do końca, czego można się spodziewać po tych zawodniczkach. W końcu nie prezentują one wysokiego poziomu. Przed samą galą jednak nasi eksperci przeanalizują dokładnie przygotowania zawodników i zawodniczek.

High League jak obstawiać galę?

Przy obstawianiu takich gal jak High League warto pod uwagę wziąć kilka czynników. Tutaj dużą rolę odgrywają warunki fizyczne zawodników, bowiem na amatorskim poziomie właśnie te robią największą różnicę. Do tego warto zastanowić się nad tym, jak wyglądają psychicznie, czy uniosą presję. Część z nich będzie dopiero miała swój debiut w oktagonie, a to przecież sporo zmienia. Do tego warto obserwować ich przygotowania, śledzić treningi i sprawdzić jak prezentują się przed samą galą. Trudno więc jednoznacznie odpowiedzieć na to, jak obstawiać galę, ale zawsze możesz posłużyć się typami bukmacherskimi dostępnymi na Zagranie, które są przygotowane przez naszych ekspertów. Wszystkie propozycje są za darmo, o czym warto pamiętać!

Darmowe kupony na High League

Dla naszych czytelników są dostępne specjalne, darmowe kupony na High League. Wystarczy, że założysz konto w Fortunie z kodem promocyjnym ZAGRANIE, a dzięki temu otrzymasz freebet o wartości 20 PLN. Ten do wykorzystania będzie chociażby na nową galę Malika Montany. Bonus dostaniesz w formie punktów FKP, więc nie trzeba się niczym dodatkowo martwić. Wystarczy założyć konto z naszego linku i z kodem, a później potwierdzić swoje dane. Środki po takim freebecie można bezproblemowo wypłacić, a zatem wygląda to bardzo przyzwoicie. Do tego masz jeszcze możliwość skorzystania z darmowych typów na Zagranie.

Tak, jak już wspomnieliśmy, nasi eksperci przygotowują propozycje tego, co warto zagrać na High League. Skoro więc już wiesz, gdzie i jak obstawiać High League, to teraz nie pozostało nic innego, jak czekać na sam start tej gali od Malika Montany.

Zdjęcie: VSPress/Sipa/PressFocus

FAQ

Gdzie mogę obstawiać High League?

Walki podczas High League możesz jedynie obstawiać legalnie w Fortunie.

Czy mogę obstawiać High League z jakimiś bonusami?

Walki podczas High League, gali Malika Montany, możesz obstawiać z bonusami w Fortunie, dzięki temu zgarniesz dodatkową kasę i zagrasz bez ryzyka!

Zaloguj się aby dodawać komentarze