High League 6: typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 18.03.2023

Typy na High League 6

High League 6: typy bukmacherskie na galę. Czas na 6. edycję walk jednej z najpopularniejszych organizacji freakfightowych w naszym kraju. Emocji z pewnością nie zabraknie, bowiem gala jest naprawdę mocno obsadzona. Do walki ruszy między innymi PashaBiceps, Lexy Chaplin, Marcin Najman czy Denis Załęcki. A czego konkretnie można spodziewać się po tej gali? Typy na High League 6, ale i analizę najciekawszych walk,  znajdziesz w poniższym tekście. Serdecznie zapraszam do lektury!

High League 6 gdzie obstawiać

High League 6 typy bukmacherskie

Bez wątpienia nadchodząca gala High League 6 będzie pełna emocji i ciekawych pojedynków. W końcu do tego przyzwyczaili kibiców włodarze organizacji podczas poprzednich imprez. Czas przyjrzeć się najciekawszych walkom sobotniej gali.

Z pewnością największą popularnością cieszy się walka wieczoru, w której PashaBiceps zmierzy się z Marcinem Dubielem. Kursy na tę walkę jasno wskazują, że faworytem jest PashaBiceps, jednak będzie to jego pierwszy pojedynek w formule MMA. Do tej pory stoczył tylko jedną walkę z Marcinem Owczarzem, jednak była ona na zasadach boksu w małych rękawicach. Dubiel natomiast cały czas buduje swoją pozycję w freakfigtach – do tej pory wystąpił w pięciu pojedynkach, z czego trzy wygrał i dwa razy musiał uznać wyższość przeciwników. Jakiego typu na High League 6 należy spodziewać się podczas ich walki? Pomimo sporej różnicy kursowej wydaje się, że Dubiel dzięki nabytemu doświadczeniu w MMA będzie w stanie postawić się faworytowi, dla którego będzie to debiut. Myślę więc, że należy spodziewać się dłuższego pojedynku, powyżej 2.5 rundy. PashaBiceps z pewnością będzie prowadził tę walkę, ale mimo wszystko Dubiel pokazał już czy to z Kacprem Błońskim, czy Mateuszem Trąbką, że jest w stanie toczyć bój na wysokim poziomie.

Sporo emocji wywołuje również pojedynek Prezesa FEN z Marcinem Najmanem podczas nadchodzącego High League 6. Kursy bukmacherskie na to starcie są bardzo wyrównane, bowiem co by nie mówić, obaj panowie w swoich ostatnich występach na różnych galach pokazywali się z kiepskiej strony. Paweł Jóźwiak w starciu z Boxdelem podczas innej gali poddał się po dwóch rundach walki, której nie oglądało się zbyt dobrze. El Testosteron natomiast kończył już karierę kilkukrotnie, ale po każdej kolejnej propozycji powraca. Warto przypomnieć, że zmierzyli się oni już raz podczas walki na gołe pięści. Wtedy Jóźwiak zwyciężył w 20 sekund, co z pewnością było sporą niespodzianką. Teraz jednak nie będzie zaskoczeniem jeśli w roli zdecyduję się wskazać zwycięstwo Prezesa FEN. Najman pokazywał już kilkukrotnie w ostatnim czasie, że jest cieniem sportowca i chyba mało kto wierzy, że jeszcze El Testosteron wzniesie ręce w geście triumfu po jakiejkolwiek walce.

Podczas poszukiwań typów na High League 6, warto także przyjrzeć się pojedynkowi, które rozpocznie sobotnią galę, a więc Roger Salla vs Haribo. Obaj zawodnicy nie są zbyt doświadczeni w walkach, bowiem dla Salli będzie to debiut, natomiast Haribo ma już na koncie jedną porażkę z Amadeuszem “Ferrari” Roślikiem. Tak naprawdę w starciach fighterów z bardzo małym doświadczeniem nie należy spodziewać się długiej walki ze świetnymi seriami ciosów. Takie pojedynki kończą się zwykle przed czasem i wydaje się, że ten pomiędzy Sallą a Haribo nie powinien być dłuższy niż 2.5 rundy.

High League 6 kursy bukmacherskie

Kto ma największe szanse na zwycięstwo podczas gali High League 6? Typy na poszczególne walki znajdziesz w dalszej części tekstu. Teraz natomiast zachęcam do zapoznania się z tym, jak prezentują się kursy na High League 6. Oto komplet wszystkich walk z określonymi przez Fortunę kursami:

Kto wygra?
Fortuna
1.27
Salla
3.09
Gąsiewski
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
2.70
Szalony Reporter
1.35
Cichy
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.25
Daro Lew
3.21
Ludwiczek
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
3.60
Karwat
1.20
Labryga
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.22
Don Diego
3.43
Crazy
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.65
Jóźwiak
2.00
Najman
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.55
Bad Boy
2.15
Tybori
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.12
Lexy Chaplin
4.58
Hornik
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.25
pashaBiceps
3.21
Dubiel
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

High League 6 zapowiedź gali

Typowanie High League 6 będzie dostępne standardowo tylko u jednego bukmachera na polskim rynku. Jest nim Fortuna i to właśnie tam możesz obstawiać typy bukmacherskie na High League 6. Jeśli jednak nie posiadasz jeszcze konta, a chciałbyś postawić zakład na nadchodzącą galę, to warto rozważyć rejestrację konta. A zakładając je z naszym kodem promocyjnym możesz liczyć także na specjalną ofertę powitalną, w skład której wchodzą aż trzy zakłady bez ryzyka. Łącznie – w przypadku przegranych kuponów – możesz liczyć na zwrot do 600 PLN na konto główne. Co jednak konkretnie należy zrobić, aby otrzymać dostęp do bonusów na start? Oto instrukcja:

 1. Załóż konto w Fortunie z linku https://zagranie.com/goto/fortuna i wpisz kod ZAGRANIE
 2. Wpłać depozyt i obstaw zakład
 3. W przypadku przegranego kuponu otrzymasz zwrot na konto depozytowe do 100 PLN
 4. Drugi i trzeci kupon również będzie ubezpieczony, kolejno do 200 i 300 PLN
 5. W przypadku błędnego typu otrzymasz zwrot do 200 i 300 PLN
 6. Łącznie możesz liczyć na 600 PLN zwrotu na konto depozytowe
banery High League 6

Typy na High League 6

Jak już wspomniałem, zbliżająca się gala High League 6 jest naprawdę mocno obsadzona. W karcie walk znalazło się miejsce dla kilku naprawdę doświadczonych freakfighterów, których poziom umiejętności jest bardzo wysoki. Dzięki temu można być pewnym, że czeka nas niezłe widowisko w katowickim Spodku. A jakie typy na High League 6 warto rozważyć? Poniżej znajdziesz analizy najciekawszych sobotnich pojedynków.

Walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję
Kurs: 1.80
Zagraj!

PashaBiceps – Marcin Dubiel, walka wieczoru High League 6

Oczywiście podczas analizy nie mogło zabraknąć walki wieczoru, a więc pojedynku PashaBiceps vs Dubiel. Kursy na to spotkanie jasno wskazują, że faworytem jest Jarząbkowski, jednak nie należy skreślać Marcina Dubiela. Nie raz już pokazywał, że potrafi walczyć w MMA, czego do końca nie wiemy o jego rywalu. PashaBiceps w końcu ani razu na takich zasadach jeszcze nie walczył. Czego więc należy spodziewać się po tej walce?

Jak już wspomniałem nieco wyżej, pojedynek ten zapowiada się bardzo wyrównanie. Spore znaczenie będzie miało tutaj doświadczenie w MMA. Już nie raz przekonywaliśmy się, że jeśli dany sportowiec debiutuje w danej formule, to pierwsze starcie jest “na rozpoznanie”. Dubiel także pokazał, że jest w stanie wytrzymać dużo podczas walki. Kiedy już przegrywał, to przez decyzję sędziów. I oczywiście, PashaBiceps jest murowanym faworytem, jednak spodziewam się dłuższej walki i zaciętego starcia. Myślę więc, że walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję.

Walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję
Kurs: 1.80
Zagraj!

Marcin Najman vs Paweł Jóźwiak

Drugi z pojedynków, który wręcz należy wziąć pod uwagę podczas szukania typów na High League 6, jest starcie Marcina Najmana z Prezesem FEN. Z pewnością spora liczba kibiców czeka na ten pojedynek, jednak wydaje się, że nie powinien on zbyt długo potrwać. W końcu do tego przyzwyczaił nas już El Testosteron, który podczas swoich ostatnich występów bił wszystkie rekordy jeśli chodzi o najkrótsze walki. Z Pawłem Jóźwiakiem również miał już okazję się spotkać, kiedy to podczas gali Wotore został znokautowany po 20 sekundach pojedynku. Od tego starcia El Testosteron nie walczył ani razu, jednak nie wydaje się, aby jego forma mogło znacząco wystrzelić. Jóźwiak natomiast stanął do klatki z Boxdelem, który okazał się sporo lepszy od swojego rywala. Zatem jakie typy na Marcin Najman vs Paweł Jóźwiak warto rozważyć?

Faworytem Fortuny jest Prezes FEN. Wydaje się, że aktualna forma sportowa Najmana jest bardo kiepska, co oczywiście “udowodnił” podczas ostatnich walk i sporym zaskoczeniem byłoby jego zwycięstwo. I właśnie dlatego zdecyduję się wskazać typ na to, że Marcin Najman nie wygra tej walki przed czasem.

Marcin Najman wygra przed czasem: NIE
Kurs: 1.44
Zagraj!

Denis „Bad Boy” Załęcki vs Paweł „Tybori” Tyburski

Jednym z najbardziej zaciętych pojedynków podczas zbliżającej się gali High League 6 z pewnością będzie walka pomiędzy Denisem Załęckim a Pawłem Tyburskim. Obaj fighterzy mają na swoim koncie kilka ciekawych pojedynków. Bad Boy w ostatnim czasie przegrał dwie walki z rzędu, ale nie z byle kim. W pierwszej z nich musiał uznać wyższość Don Diego, natomiast w kolejnej – Artura Szpilki. Tybori natomiast radzi sobie naprawdę nieźle – zwyciężył w ostatnim czasie z Łukaszem Lupą, Adamem Soroko i Alberto Simao. Do tej pory także przegrał tylko jedną walkę – z Gabrielem Al-Sulwi. Czego zatem należy spodziewać się po najbliższym pojedynku?

Z pewnością od początku mocno ruszy Denis Załęcki, który słynie z bardzo mocnych ciosów i niezłego rozpoczęcia walki. Tyburski natomiast jeśli utrzyma skupienie i nie da się wciągnąć w ostrą wymianę będzie zyskiwał z każdą kolejną minutą, bowiem jest on w lepszej formie fizycznej niż jego rywal. Zakładam więc, że należy spodziewać się długiego pojedynku i biorąc pod uwagę formę obu fighterów zdecyduję się na powyżej 2.5 rundy.

Więcej niż 2.5 rundy
Kurs: 2.15
Zagraj!

Lexy Chaplin vs Paulina Hornik

W jedynym kobiecym pojedynku wystąpi Lexy Chaplin i Paulina Hornik. Według kursów na High League 6, to właśnie Lexy jest murowaną faworytką do wygranej. Wygrała ona dwie poprzednie walki – rewanż z Natsu, a także starcie z Fagatą. W obu tych przypadkach była wiodącą postacią i kontrolowała starcia niemal od początku. Paulina Hornik do tej pory stawała w klatce tylko raz – podczas Prime Show MMA 3, gdzie pokonała Martynę Zbirańską. Na co należy nastawić się podczas sobotniej gali i jaki typ na tę walkę jest godni uwagi?

Tak naprawdę jakikolwiek inny rezultat pojedynku niż wygrana Lexy przed czasem byłby ogromną niespodzianką. W jej mediach społecznościowych można zobaczyć, że stale trenuje i przygotowuje się do walki pod okiem profesjonalistów. Poza tym ma większe doświadczenie i jest w lepszej formie fizycznej od swojej rywalki. Wydaje się więc, że nie powinna mieć problemów i zakończy tę rywalizację w początkowej fazie walki i dlatego zdecyduję się na poniżej 1.5 rundy.

Poniżej 1.5 rundy
Kurs: 1.80
Zagraj!

Dawid „Crazy” Załęcki vs Mateusz „Don Diego” Kubiszyn

Podczas High League 6 do walki ruszy także ojciec Denisa Załęckiego – Dawid. Jego najbliższym rywalem będzie jeden z najlepszych freakfighterów w naszym kraju, a więc Don Diego. Crazy do tej pory stoczył dwie walki podczas High League i co ciekawe obie zwyciężył bardzo szybko, bowiem w 1. rundzie, pokonując Vaso Bakocevicia oraz Alana Kwiecińskiego. Mateusz Kubiszyn natomiast zasłynął z walk na gołe pięści, w których radził sobie wyśmienicie. W High League zmierzył się ostatnio z medalistą igrzysk olimpijskich – Damianem Janikowskim, który nieznacznie okazał się lepszy od Don Diego. Co zatem może wydarzyć się podczas walki Crazy – Don Diego?

Kubiszyn niedawno pokonał młodszego z Załęckich i wydaje się, że nie powinien mieć także problemów ze starszym. Z pewnością głównym atutem – z którego zasłynął podczas Gromdy – jest piekielna siła i walka w stójce. Do tego z pewnością będzie dążył także podczas nadchodzącej walki, która odbędzie się na zasadach K-1 w małych rękawicach. Załęcki oczywiście także ma z czego uderzyć, co pokazał podczas dwóch dotychczasowych walk. Dodatkowo obaj fighterzy są niezwykle wytrzymali i tak naprawdę należy spodziewać się długiej i wyczerpującej walki, która z pewnością przyniesie mnóstwo emocji. Postawię więc na to, że walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję.

Walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję
Kurs: 1.70
Zagraj!

Kacper „Ludwiczek” Bociański vs Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk

Ostatni z pojedynków, któremu przyjrzałem się bliżej jest starcie Ludwiczek – Daro Lew. Dla Bociańskiego będzie to debiut i pierwsza walka w MMA, natomiast Kaźmierczuk stoczył już mnóstwo walk, jednak prawie wszystkie przegrał. Jego bilans wynosi 1-11, a na zwycięstwo czeka już blisko 5 lat. Wydaje się, że może ono przyjść w nadchodzącym pojedynku, bowiem kursy na High League 6 jasno wskazują, że jest on faworytem. Czy jednak tak się stanie i pokona swojego najbliższego rywala?

Tak naprawdę wszystko przemawia za Kaźmierczukiem – ma doświadczenie, stoczył mnóstwo walk i mimo fatalnego bilansu, w ostatnim czasie mocno się poprawił i stąd taki, a nie inny kurs na jego wygraną. Pierwotnie Daro Lew miał walczyć z Sequento, jednak doznał on kontuzji i w jego miejsce wskoczył Ludwiczek. Tak naprawdę trudno przewidzieć to, jak spisze się Kacper Bociański, jednak można założyć, że będzie gorzej przygotowany od swojego rywala – szczególnie fizycznie. Dodatkowo będzie to jego pierwsza walka i może mieć problemy żeby się odnaleźć. Właśnie dlatego zdecyduję się wskazać zwycięstwo Kaźmierczuka przed czasem.

Daro Lew wygra przed czasem
Kurs: 1.40
Zagraj!

Kupon na High League 6

Po wykonanej analizie i wskazaniu typów na High League 6, warto stworzyć kupon na nadchodzącą galę. Zdecydowałem się wybrać trzy zdarzenia, które umieszczę na swoim zakładzie w Fortunie. W końcu zawsze niektóre typy są “pewniejsze”, inne nieco mniej i tak też jest w przypadku powyższych. Trudno ze 100% pewnością oszacować jak zakończy się starcie Bad Boy vs Tybori, ale już to, że starcie pań nie powinno być zbyt długie wydaje się bardzo prawdopodobne. Zachęcam więc do zapoznania się z naszą propozycją kuponu!

Kupon na High League 6

Najważniejsze informacje o gali

Skoro znasz już kursy na High League 6, a także nasze propozycje na typy, to warto wspomnieć o konkretach dotyczących samej gali. High League 6 odbędzie się w sobotę, 18 marca w katowickim Spodku, gdzie należy spodziewać się sporego grona kibiców. Standardowo start zaplanowany jest na godzinę 20:00. A jeśli chciałbyś zobaczyć tę galę, to oczywiście będzie ona dostępna dzięki PPV. Więcej informacji na ten temat transmisji z High League znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Podczas pierwszej w tym roku kalendarzowym imprezie nie zabraknie znanych i bardziej lub mniej lubianych freakfighterów. Na sobotni wieczór zaplanowany dziewięć pojedynków, których zwieńczeniem będzie walka PashaBiceps vs Dubiel. W tym miejscu warto również wspomnieć o kodzie promocyjnym Fortuna, dzięki któremu otrzymasz specjalną ofertę powitalną, w skład której wchodzi wspomniany już cashback od trzech pierwszych kuponów.

Karta walk High League 6

A tak prezentuje się pełna karta walk gali High League 6:

Walka wieczoru

 • Jarosław “PashaBiceps” Jarząbkowski vs. Marcin Dubiel

Karta główna

 • Lexy Chaplin vs Paulina Hornik
 • Denis „Bad Boy” Załęcki vs Paweł „Tybori” Tyburski
 • Marcin Najman vs Paweł Jóźwiak
 • Dawid „Crazy” Załęcki vs Mateusz „Don Diego” Kubiszyn
 • Konrad Karwat vs Denis Labryga
 • Kacper „Ludwiczek” Bociański vs Dariusz “DaroLew” Kaźmierczuk
 • Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak vs Michał Cichy
 • Mateusz „Haribo” Gąsiewski vs Roger Salla

FAQ

3x100 zł zakład bez ryzyka (zwrot na konto główne) + darmowe 20 zł za rejestrację

Zaloguj się aby dodawać komentarze