Jak oglądać High League w tv? High League w telewizji [chromecast zasady]

high league oglądanie

Oglądanie High League staje się coraz popularniejsze, bo gale freak fight w Polsce budzą wielkie emocje. High League w telewizji można oglądać za pośrednictwem transmisji online. W jaki sposób? Co prawda federacja ta nie współpracuje z żadną telewizją, ale są sposoby na oglądanie High League w TV. Co więcej, transmisja z tej gali dostępna jest też na komputerach i mobilnych urządzeniach. Jak i gdzie oglądać High League? Wszystko to wyjaśniamy w tym artykule.

high league 4 typy

📺 High League jak oglądać gale?

Jak na razie High League nie jest dostępne w transmisjach u bukmacherów. Polscy operatorzy udostępniają przekaz live m.in. z UFC, ale to nie dotyczy High League. Wydarzenie to jest transmitowane w modelu Pay Per View, a więc najpierw trzeba zakupić specjalny kod, żeby mieć możliwość oglądania walk celebrytów. Ile kosztuje PPV na High League? Kwoty te są porównywalne z abonamentem na stream online FAME MMA.

Jak oglądać High League? W dużej mierze dystrybucja transmisji przypomina relacjonowanie FAME MMA. High League również udostępnia własną platformę streamingową, na której obejrzysz wszystkie walki na żywo. Aby mieć do niej dostęp najpierw trzeba utworzyć konto w serwisie highleague.tv, a następnie dokonać płatności za PPV.

Gale High League – transmisje w PPV

W High League walczą influencerzy i youtuberzy. Federacja ta organizuje walki z udziałem m.in. Lil Masti, Bonusa BGC, Roberta Burneiki czy Lexy Chaplin. Bukmacherzy nie oferują transmisji, ale za to pozwalają na obstawianie poszczególnych pojedynków. Na ten moment wszystkie zakłady na High League zrealizujesz w Fortunie.

Transmisje PPV na High League wymagają od użytkownika wyboru jakości obrazu. Im wyższa jakość, tym większa opłata za transmisję. Cena za podstawowy przekaz na żywo wynosi 29.99 złotych. Jeśli jednak chcesz podgląd na VIP Room, a także obraz w wyższej rozdzielczości, to musisz liczyć się z ceną na poziomie 34.99 złotych. Sam decydujesz, które PPV wybierzesz.

high league tv

Opłatę za transmisje High League wykonasz poprzez elektroniczny przelew, dzięki opcji płatniczej HotPay. To transakcje realizowane niemalże w czasie rzeczywistym, więc dosłownie po kilku chwilach otrzymasz kod PPV, który będzie gotowy do aktywacji.

Jak oglądać High League tv?

Transmisja z gali High League w dużej mierze odbywa się za pośrednictwem strony: highleague.tv. To specjalny portal poświęcony zakupowi PPV, a także transmisji z tego wydarzenia. Jak na razie na telewizory organizacja nie oferuje dedykowanej aplikacji, żeby można było oglądać High League tak jak np. KSW w Viaplay. To jednak nie oznacza, że High League nie obejrzysz w TV.

Telewizory z funkcją Smart posiadają wbudowaną przeglądarkę internetową. Za jej pośrednictwem możesz uruchomić serwis highleague.tv, gdzie będzie transmitowana gala. Jeśli posiadasz wykupione PPV, to po zalogowaniu się na konto uruchomisz przekaz live w swoim urządzenia. To jeden ze sposób na oglądanie High League w TV. Jeśli interesuje cię obstawianie High League, to możesz sprawdzić nasze typy bukmacherskie.

Oglądanie High League tv – transmisje na telewizorze i na SMART TV

High League TV to model transmisji stylizowany na FAME MMA TV. W ten sposób fani tej federacji mogą oglądać walki celebrytów bez udziału w wydarzeniu na żywo. Nie trzeba kupować biletu, żeby obejrzeć pojedynki w oktagonie. Wystarczy dostęp do PPV, które możesz aktywować w telewizorze.

Co prawda High League TV nie działa za pośrednictwem aplikacji na Smart TV, ale są sposoby, żeby oglądać walki na telewizorze. Pierwszy z nich opisaliśmy powyżej i dotyczył uruchomienia przeglądarki w TV. O czym trzeba pamiętać? O tym, że telewizor musi być podłączony do internetu. Zgodnie z zaleceniami federacji szybkość internetu powinna wynosić przynajmniej 10Mbps.

high league 4 zakłady

Czy można oglądać High League na telewizorze?

High League to o tyle kontrowersyjna federacja, że raczej nie ma co liczyć na transmisje w Polsacie czy innej kodowanej stacji. Model relacjonowania raczej się nie zmieni i żeby obejrzeć galę pierwsze co będzie trzeba zrobić, to opłacić PPV. Co dalej? W dalszym kroku należy znaleźć nośnik, na którym będziesz oglądał wydarzenie. High League transmitowane jest poprzez stronę streamingową highleague.tv. Co więcej, organizacja ta udostępniła aplikację mobile High League Player, dzięki której walki celebrytów obejrzysz na urządzeniach:

  • Android,
  • iOS.

Jak widzisz nie tylko na TV, ale też w telefonie i tablecie możliwe jest oglądanie transmisji z High League. Jeśli chodzi o telewizor, to poza uruchomieniem strony highleague.tv w przeglądarce internetowej, istnieje szansa na oglądanie poprzez chromecast. To specjalne urządzenie, które wysyła sygnał z komputera/telefonu do TV, które nie ma funkcji Smart.

high league aplikacja

Jak oglądać High League na SMART TV?

Zwykle w tym miejscu rekomendujemy skorzystanie z wyszukiwarki do aplikacji, a następnie zainstalowanie odpowiedniego oprogramowania. Tak proponowaliśmy to zrobić z Viaplay, żeby oglądać na żywo KSW w Smart TV. High League, jak na razie, nie posiada dedykowanej aplikacji na Smart TV. Gdyby tak było, to wystarczyłoby zainstalowanie apki, a następnie zalogowanie się na swoje konto z serwisu High League.

W Smart TV za darmo możesz oglądać wszystkie konferencje prasowe High League. Wydarzenie to jest transmitowane na kanale YouTube, więc wystarczy w swoim TV uruchomić aplikację tego serwisu, żeby mieć dostęp do kanału High League. Co więcej, na YouTube ukazuje się więcej oficjalnych produkcji sygnowanych marką High League.

High League chromecast – zasady korzystania

Jak korzystać z chromecast na High League? To specjalne urządzenie, które pozwala wysyłać obraz TV na telewizor, który nie ma funkcji Smart TV. Jak to działa? Pierwsze co to wszystkie urządzenia muszą być podpięte do tej samej sieci. Co jeszcze? Chromecast nie zwalnia cię z obowiązku zakupu PPV na High League. Aby wysłać sygnał do swojego TV najpierw musisz zalogować się na komputerze lub telefonie, a następnie uruchomić transmisje z High League. Połączenie poprzez chromecast twojego komputera/telefonu z TV powinno sprawić, że na ekranie telewizora pojawi się zrzut transmisji. To wszystko odbywa się bez żadnego kabla.

Poza chromecast możesz połączyć komputer z telewizorem przy użyciu kabla HDMI. W ten sposób również na ekranie TV powinna pojawić się transmisja z High League. Oczywiście wcześniej zadbaj o realizacje kodu PPV, bo tylko to umożliwia oglądanie gali.

🥊 Oglądanie transmisji High League – co jeszcze warto wiedzieć?

Po zakupie kodu PPV, przed uruchomieniem transmisji, musisz go odpowiednio aktywować. Jak to zrobić? W serwisie highleague.tv należy przejść do zakładki “zrealizuj kod”, a następnie we wskazane miejsce wkleić lub przepisać odebrany kod PPV. Kupując transmisje na wskazany adres e-mail otrzymasz informację z unikalnym kodem, który odblokuje legalny stream online.

Tak jak wspominaliśmy wcześniej – transmisję możesz oglądać również w mobilnych urządzeniach. High League oferuje aplikacje na Android i iOS. W tym pierwszym przypadku apka dostępna jest w Google Play, a w tym drugim – App Store. Na Android, jak i iOS aplikacja jest darmowa. Wystarczy ją jedynie pobrać i zainstalować na swoje urządzenie.

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze