Malik Montana odsłonił wszystkie karty, co oznacza, że znamy pełną kartę walk na High League 2. Kto walczy w tym wydarzeniu? W zestawieniu nie zabrakło znanych influencerów z instagrama, tik toka i youtube’a. Na karcie walk znalazło się też miejsce dla osób znanych m.in. ze sceny hip-hopowej i esportowej. Kto z kim zawalczy podczas High League 2? Przed nami męski, jak i kobiece konfrontacje. Szczegóły znajdziesz w tym artykule!

Karta walk na High League 2

Tak jak to bywa w KSW czy FAME MMA, tak i w High League tydzień po tygodniu poznawaliśmy nowe twarze, które wezmą udział podczas najbliższej gali. Włodarze federacji, a więc m.in. Malik Montana stopniowo dozowali emocje. Już w 2021 roku poznaliśmy walkę wieczoru na High League 2, a także co-main event. Zainteresowanie budzą nie tylko te dwie konfrontacje, ponieważ w karcie walk są też inne pojedynki osób, które w mediach społecznościowych mają rzeszę fanów. Wszystko to sprawia, że o High League 2 na pewno będzie głośno w tik toku, instagramie i youtube’ie.

Na High League 2 znajdzie się miejsce m.in. na walkę o pas mistrzowski niskorosłych. Co więcej, po raz kolejny do oktagonu wejdzie jedna z najpopularniejszych influencerek, Lexy Chaplin. Na deser kibice będą mogli emocjonować się starciem legendy polskiego esport z trenerem personalnym. O kogo chodzi? Oczywiście o Jarosława Jarząbkowskiego i Michała Owczarzaka.

Walka wieczoru na High League 2

High League 2 – kto walczy?

PashaBiceps i Owca to jedne z największych gwiazd na High League. Ten pierwszy to były reprezentant Polski w esporcie, który święcił triumfy w Counter Strike. Michał Owczarzak jest znanym trenerem personalnym, który chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Obaj mają wielu kibiców, więc chętnie wypełnią oni halę i wykupią transmisje w Pay Per View.

Kolejny z głośnych pojedynków to konfrontacja Lexy Chaplin z Agatą Fąk. Dla Fagaty będzie to debiut w High League. Lexy Chaplin pierwszą walkę ma już za sobą. I choć Polska amerykańskiego pochodzenia przegrała z Natsu, to zostawiła po sobie dobre wrażenie. Wydaje się, że Lexy Chaplin podchodzi poważnie do swojej profesji.

Na karcie walk High League 2 dodatkowo znaleźli się Mini Majk i Big Jack. Oni będą rywalizować w walce o pas niskorosłych. Na tej samej gali dojdzie też do długo wyczekiwanego debiutu Piotra Czupryna. Czuux zawalczy z Piotrem Byliną.

High League 2 karta walk

Karta walk High League jest już kompletna. Łącznie na rozpisce znajduje się osiem pojedynków. Gdzie i kiedy będzie można je oglądać? High League 2 zostało zaplanowane na 5 lutego 2022 roku. Jak na razie trwa sprzedaż biletów w Kraków Arena, a także PPV. Transmisje live przez internet z całej gali można obejrzeć po opłaceniu abonamentu Basic lub Premium. W tej pierwszej wersji cena wynosi 27.99 zł, a w drugiej – 32.99 zł.

Poniżej prezentujemy pełne zestawienie karty walk High League 2:

  • Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski vs Michał “Owca” Owczarzak
  • Lexy Chaplin vs Agata “Fagata” Fąk
  • Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski vs Maciej “Big Jack” Jarema (Pojedynek o pas niskorosłych)
  • Norbert “Dis” Gierczak vs Maciej “Zony” Zoniuk
  • Piotr “czuuX” Czupryn vs Piotr “Edzio” Bylina
  • Alan “Alanik” Kwieciński vs Denis “Bad Boy” Załęcki
  • Jakub Nowaczkiewicz vs Hubert “Dredziasty” Węzka
  • Konrad Karwat vs Mariusz “Super Mario” Sobczak

Walka wieczoru High League 2, Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski – Michał “Owca WK” OwczarzakJarosław

Jarząbkowski vs Michał Owczarzak to pojedynek dużego kalibru. Co prawda dla każdego z nich będzie to debiut w oktagonie, ale nikt nie ma wątpliwości, że od strony fizycznej każdy będzie świetnie przygotowany. PashaBiceps słynie z nienagannej sylwetki, a także zamiłowania do sportów walki. Owca WK to z kolei osoba, która wiele czasu spędza na siłowni pracując nad każdym aspektem swojego ciała. Kto wygra? W kursach bukmacherskich faworytem jest pashaBiceps.

Walkę wieczoru, a także pozostałe pojedynki na High League 2 możesz obstawiać w Fortunie po użyciu naszego kodu promocyjnego. Rejestrując się z hasłem ZAGRANIE otrzymasz: zakład bez ryzyka 600 zł, darmowy zakład 20 zł i bonus 100% do 2000 zł.

pashabiceps - high league 2

Fot. PressFocus

High League 2 – zawodnicy i wszystkie walki

Poza walką wieczoru rękawice w oktagonie skrzyżują kolejni uczestnicy High League. W tym gronie będą debiutanci tacy jak Czuux, Hubert Węzka, Denis Załęcki i Fagata. Pojawią się też bardziej doświadczeni zawodnicy – mamy tutaj na myśli przede wszystkim Alana Kwiecińskiego.

Lexy Chaplin – Agata “Fagata” Fąk

Konfrontacja Lexy Chaplin z Fagatą to pojedynek influencerek, które na instagramie i tik toku notują milionowe wyświetlenia. Lexy Chaplin już wcześniej dała się poznać w High League przy okazji pojedynku z Natsu. Dla Agaty Fąk będzie to debiut. Jak zaprezentuje się była uczestniczka Team X? Nikt nie wie, jakie umiejętności MMA prezentuje Fagata, ale trudno zakładać, by stały one na wysokim poziomie. W tym przypadku jednak nie liczą się walory sportowe, ale to, że Lexy Chaplin i Fagata gwarantują rozpoznawalność gali.

Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski – Maciej “Big Jack” Jarema

Już w pierwszej edycji High League doszło do pojedynku niskorosłych. Wówczas walczył Big Jack, który ostatecznie sięgnął po zwycięstwo. Na High League 2 wystąpi Mini Majk, który dał się poznać na FAME MMA stając do walki z kontrowersyjnym youtuberem, Kruszwilem. Tamten pojedynek Mini Majk przegrał, ale kupił serca wielu kibiców.

Norbert „Dis” Gierczak – Maciej „Zony” Zoniuk

To starcie absolutnych debiutantów na scenie freak fights. Obaj mają zbliżone warunki fizyczne, jeśli chodzi o wzrost i wagę, więc zapowiada się wyrównana walka. Obaj wywodzą się z podobnego środowiska, a więc streamowania gier takich jak chociażby League of Legends. Kto będzie lepszy, jeśli chodzi o zawodników z Twitcha?

Piotr “Czuux” Czupryn – Piotr “Edzio” Bylina

O tym, że Piotr Czupryn dołączył do High League wiedzieliśmy znacznie wcześniej. Czekaliśmy tylko na to, kto zdecyduje się z nim walczyć. Młody youtuber ma dużą popularność za sprawą takich kawałków jak O co ci chodzi? Dla Czuuxa będzie to pierwsza konfrontacja w formule MMA. Kto będzie jego rywalem? Piotr Bylina to raper, który ma wiele obserwujących na tik toku. Jego freestylowe kawałki biją rekordy popularności. Dla Edzia, podobnie jak dla Czuuxa, to również debiut na scenie MMA.

Denis Załęcki – Alan Kwieciński

Denis Załęcki i Alan Kwieciński nie darzą się sympatią, a gala High League 2 ma posłużyć do tego, żeby obaj wyjaśnili ten spór. Dla Alana Kwiecińskiego będzie to już kolejna walka we freak fights. Do tej pory Alanik walczył przede wszystkim dla FAME MMA. Tam dwukrotnie mierzył się z Piotrem Pająkiem razy wygrywając, a drugim razem przegrywając. Denis Załęcki nie ma tak bogatej karty MMA, bo dla niego będzie to pierwsza oficjalna walka na tych zasadach.

Kuba Nowaczkiewicz – Hubert “Dredziasty” Węzka

Kuba Nowaczkiewicz na pewno będzie mógł liczyć na przychylność trybun, ponieważ wystąpi przed swoimi kibicami w Krakowie. To zawodnik, który trenował MMA amatorsko m.in. w jednej ze szkół Tomasza Drwala. Krakowianin na High League 2 zmierzy się z Hubertem Węzką. Dredziasty to raper, który jednocześnie jest influencerem. Węzka nie ma takiego doświadczenia w MMA, co właśnie Kuba Nowaczkiewicz.

Konrad Karwat – Mariusz “Super Mario” Sobczak

Starcie Konrada Karwata z Mariuszem Sobczakiem to pojedynek wagi ciężkiej. Dojdzie w nim do konfrontacji strongmana z trenerem personalnym. Karwat specjalnie do walki schudł wiele kilogramów, żeby lepiej poruszać się w oktagonie, ale i tak jest cięższy o kilkanaście kg od swojego rywala. Super Mario to trener personalny, który w siłowni również podnosi duże obciążenia. Konrad Karwat jest wyższy i cięższy, a więc Mariusz Sobczak będzie musiał znaleźć sposób, żeby dobrać się do jego skóry!

Fot. z okładki: PressFocus

FAQ

Kto walczy na High League 2?

W High League 2 wezmą udział m.in. pashaBiceps, Owca WK, Lexy Chaplin, Fagata, Czuux i Dredziasty.

Ile walk jest zaplanowanych na High League 2?

W rozpisce karty walk High League 2 znajduje się osiem pojedynków.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze