Kiedy odbędzie się High League 2? Po sierpniowym sukcesie High League kontynuuje swój udział w polskim freak fight. Malik Montana coraz odważniej odkrywa karty, co do drugiej gali High League. Co do tej pory wiemy? Znamy datę High League 2, a także miejsce, w którym zostanie zorganizowane. Zapowiada się wielkie wydarzenie, w którym udział mogą wziąć kibice na żywo. Oczywiście transmisja z High League 2 pojawi się też w PPV.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Kiedy High League 2? DATA

Trzeba przyznać, że fani High League od debiutu federacji do kolejnej gali muszą wyjątkowo długo czekać. Pierwsza gala Malika Montany odbyła się w ostatnią sobotę sierpnia i była uznana jako duży sukces. W main evencie doszło do starcia Lexy Chaplin z Natsu, a wcześniej walczyła m.in. Lil Masti z Ewą Brodnicką. Wówczas można było przypuszczać, że kwestia kolejnej gali to może dystans kilku tygodni. Rzeczywistość okazała się zgoła odmienna – było to jedyne i ostatnie High League w 2021 roku.

Wszystko wskazuje na to, że już dość oczekiwania na High League 2. Federacja podała oficjalną datę dla nowego wydarzenia. Kiedy zostanie zorganizowane High League 2? Wszystko zostało potwierdzone – High League 2 odbędzie się 5 lutego 2021 roku. Oczywiście będzie to sobotni wieczór, gdy publika jest największa.

Gdzie odbędzie się High League 2?

Federacja High League nie bawi się w półśrodki, co widać po zaangażowanych nazwiskach, jak i miejscu organizowania gali. Gdzie odbędzie się High League 2? Włodarze, w tym Malik Montana postawili na wielki obiekt, czyli Arenę Kraków. To hala, która liczy kilkanaście tysięcy widzów. W niej odbywały się wielkie wydarzenia sportowe takie jak Mistrzostwa Świata w siatkówce, czy ME w piłce ręcznej. Tym razem w krakowskiej hali odbędzie się High League. To obiekt, który doskonale pamięta walki MMA, bo w Krakowie rywalizowali zawodnicy UFC i KSW.

High League - kiedy i gdzie?

Już teraz trwa sprzedaż biletów na High League 2. Obiekt w Krakowie będzie mógł zapełnić się kibicami. Jeśli jednak nie chcesz wybierać się do Areny Kraków, to możesz wybrać transmisje PPV. High transmitowane jest w systemie Pay Per View, a dostęp do gali można uzyskać już od kwoty 24.99 złotych.

Karta walk High League 2

Im bliżej gali, tym więcej wiemy o karcie walk na High League 2. Organizatorzy zapewniają, że 5 lutego w Krakowie zobaczymy osiem walk. Jak zawsze będziemy mogli się emocjonować starciami kobiecymi i męskimi. Na High League pojawią się nowe nazwiska, które nie brały udziału w sierpniowej gali. Kto zawalczy? Jednym z debiutantów będzie Jarosław pashaBiceps Jarząbkowski. To przedstawiciel polskiej sceny esportu, który stanie do konfrontacji z youtuberem, Michałem “Owcą” Owczarkiem.

Na High League 2 nie tylko pashaBiceps będzie debiutantem, bo w grudniu została potwierdzona informacja, że do oktagonu wejdzie również Agata Fąk. Kto to taki? To szerzej znana Fagata, która ma wiele wspólnego z Teamem X i jest byłą dziewczyną Stuu – jednego z najbardziej popularnych youtuberów w Polsce. Rywalką Fagaty będzie Lexy Chaplin.

High League 2 – zawodnicy i walki

Wokół High League jest gorąco i co chwile pojawiają się nowe spekulacje odnośnie walk i zawodników. Wiadomo, że jedną z głównych twarzy projektu Malika Montany jest Lil Masti. Aniela Bogusz, czyli była mistrzyni FAME MMA, z sukcesem rozpoczęła przygodę w High League. Lil Masti zwyciężyła w sierpniu Ewę Brodnicką, byłą mistrzyni świata w boksie zawodowym. Czy popularna celebrytka zawalczy na gali 5 lutego? Na pewno jej fani tego by chcieli, ale jej walka wciąż nie została potwierdzona.

Wiemy na pewno, że walką wieczoru na High League 2 będzie konfrontacja Jarosława pashyBicepsa z Michałem Owczarkiem. Cały czas krążą też spekulacje, czy może do High League dołączy Marcin Najman? A może w tej głośnej federacji pojawi się raper Mata?

PashaBiceps – Owca WK

Jarosłąw Jarząbkowski z Michałem “Owcą” Owczarkiem na High League zawalczy w formule pojedynku bokserskiego. Nie będzie to klasyczne MMA, ale do tego zdążyliśmy się przyzwyczaić m.in. oglądając walki w FAME MMA z udziałem Don Kasjo.

Kto jest faworytem w kursach bukmacherskich? Prawo do zakładów na High League posiada tylko Fortuna, dlatego zakłady na ten pojedynek możesz realizować tylko u tego bukmachera. W ocenie Fortuny, to PashaBiceps ma większe szanse na zwycięstwo.

Obaj zawodnicy są dobrze zbudowani – nie jest żadną tajemnicą, że często korzystają z siłowni. PashaBiceps to jeden z najbardziej rozpoznawalnych zawodników polskiego esportu. Owca WK koncentruje się przede wszystkim na działalności w mediach społecznościowych – mowa o ekipie Warszawski Koks. Michał Owczarek propaguje przede wszystkim kulturystykę i zdrowe odżywanie.

Lexy – Fagata

Niezależnie od tego, jakie będą kolejne walki, to zestawienie wzbudza bardzo duże zainteresowanie. Co prawda trudno mówić tutaj o jakimś konflikcie, ponieważ obie zawodniczki znają i lubią się prywatnie. Lexy jest byłym członkiem Teamu X, a Fagata (dzięki związkowi ze Stuu) miała bardzo wiele do czynienia z tym projektem. Obie dziewczyny obecnie są w dobrych relacjach, ale obie zapewniają, że zrobią wszystko, żeby odnieść zwycięstwo.

Instagramy oraz kanały YouTube Lexy i Fagaty są jednymi z większych w Polsce. Dzięki temu obie influencerki cieszą się ogromnym zainteresowaniem i jeszcze większą społecznością fanów. Która z nich okaże się lepsza? Za Lexy przemawia doświadczenie z pierwszej gali, ale Fagata na pewno łatwo nie odpuści. 

lexy fagata kiedy high league

Kolejne walki na gali High League 2

Chodzą słuchy, że do High League może dołączyć Karolina Owczarz, czyli zawodniczka KSW. Jej rywalką miałaby być Lil Masti, która niegdyś rozprawiła się z bokserką, Ewą Brodnicką. Oczywiście to tylko spekulacje, ale można oczekiwać, że w High League będą pojawiać się osoby związane z zawodowym MMA, tak jak ma to miejsce w FAME MMA.

Wiemy również, że w oktagonie zmierzą się ze sobą niskorosłe. Mateusz Mini Majk Krzyżanowski zawalczy z Maciejem Big Jackiem Jaremą. Do klatki wejdzie również Maciej Zony Zoniuk, a jego rywal nie jest jeszcze znany.

Oferta Fortuny na High League 2

Bukmacher Fortuna już teraz oferuje pierwsze kursy na High League. W zakładach do dyspozycji jest obstawianie walki PashaBiceps vs Owca WK. Możesz być pewnym, że jeśli zostanie potwierdzony kolejny pojedynek, to bukmacher zaktualizuje swoją ofertę.

Przed galą High League nowy typer Fortuny może odebrać kod promocyjny, dzięki któremu można uzyskać:

  • Darmowy zakład 20 zł,
  • Zakład bez ryzyka 600 zł,
  • Bonus 100% do 2000 zł.

Co trzeba zrobić? Wystarczy zarejestrować konto u tego sponsora High League, a następnie odebrać poszczególny bonus. Dla nowych graczy przede wszystkim atrakcyjnie prezentuje się zakład bez ryzyka, dzięki któremu można odzyskać utraconą stawkę, jeśli twój faworyt przegra pojedynek!

FAQ

Kiedy odbędzie się High League 2?

Oficjalna data dla High League 2 to 5 luty 2021 roku!

Gdzie odbędzie się High League 2?

Gala zostanie zorganizowana w Arenie Kraków.

Czy będzie transmisja na żywo z High League?

Tak, wydarzenie to można oglądać w transmisjach PPV.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze