fot. Norbert Barczyk

Wczoraj niestety za bardzo zaufaliśmy G2, niestety na trzeciej mapie Furia okazała się być po prostu lepszą ekipą. Dziś znowu przyglądamy się meczom tych samych drużyn, jednak w nieco innej konfiguracji. Godsent będzie podejmować North, i tym razem to ta pierwsza drużyna będzie faworytem tego spotkania, jednak czy słusznie? Czy North po zwycięstwie nad Nemigą będzie w stanie odbić się od dna i pokonać dzisiejszych rywali? Start spotkania już o 16:30!

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100 PLN! (Zwrot na konto bonusowe)

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2331 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 30 zł darmowe zakłady
+ 14% do wygranych

oferta z naszym kodem promocyjnym: 2961PLN

Kod rejestracyjny
2961PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2331 zł
ZAKŁADY BEZ RYZYKA: 600 zł
DARMOWE ZAKŁADY: 30 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

North – Godsent
03.12.2020 r. Godz. 16:30

Przed nami teoretycznie mecz przegranych, chociaż każda z tych drużyn przeszła zgoła inną drogę do tego spotkania. North przegrało swój mecz w pierwszej rundzie przeciwko Furii, a następnie pokonało słabiutką Nemigę. Godsent natomiast najpierw niespodziewanie pokonało Astralis, a następnie dosyć zaciekle walczyło przeciwko Mousesports, czym naprawdę mnie zaskoczyło. Tutaj chyba nikogo nie dziwi, kto jest faworytem tego starcia i ja nie zamierzam się kłócić. Przyjrzyjmy się jednak, co wpływa na przewagę Godsent w tym spotkaniu.

Oczywiście nie sposób zignorować tego, co najbardziej rzuca się w oczy, czyli ostatnie wyniki obydwu drużyn. North w fatalnym stylu przegrało z Furią, nie byli w stanie się im postawić na żadnym polu, a brazylijscy zawodnicy bezproblemowo wykorzystywali każdy ich błąd. W dolnej drabince wydawało się, że spotkało ich prawdziwe szczęście, bo mierzyli się przeciwko Nemidze, bardzo słabej drużynie, a i tak potrzebowali trzeciej mapy do rozstrzygnięcia meczu. Moim zdaniem taka postawa w dwóch meczach sprawia, że North jest w tym momencie postrzegana jako po prostu słaba drużyna, wpływ na to wszystko oczywiście miały jeszcze roszady w składzie.

Godsent natomiast, zaskoczyło wszystkich swoją bardzo solidną grą, zarówno przeciwko Astralis, jak i w przegranym meczu z Mousesports. Grali oni naprawdę świetnie przeciwko drużynom, które obecnie prezentują bardzo wysoki poziom, to nie były jakieś przypadkowe zwycięstwa. Ich gra w tych spotkaniach była przemyślana, drużyna dobrze wypełniała przygotowany plan na to spotkanie i widać było, że Godsent nie jest już zwykłym chłopcem do bicia, a drużyną, która potrafi rywalizować. Szczerze mówiąc, przed meczem z Myszami sam w to wątpiłem, jednak zawodnicy Godsent udowodnili mi, że się myliłem. Pokazali tam prawdziwą wolę walki i nie dali łatwej wygranej swoim przeciwnikom. To takie elementy wpływają na to, że w kolejnych meczach więcej spodziewam się po drużynie Godsent, niż po North, która w żaden sposób nie jest w stanie powstrzymać Furii.

Ekipa Farliga jest szczególnie niebezpieczna na mapie Nuke. Pokonali tam zarówno Astralis, jak i Mousesports, a są to dwie drużyny z naprawdę fenomenalnym planem na tę mapę, zatem wygranie jej przez Godsent robi naprawdę duże wrażenie. Według mnie to jest dosyć oczywisty, ale jednocześnie bardzo solidny punkt w tej analizie, czyli praktycznie pewne zwycięstwo drużyny na tej mapie. Wobec tego pozostaje nam przyjrzeć się pozostałym możliwym mapom w tym starciu. North zazwyczaj jako swój wybór decydowało się na mapę Overpass, jednak aktualnie notują tam serię pięciu porażek, co świadczy o kiepskiej formie tego zespołu i braku atutu swojej mapy. Wobec tego nie mogę tutaj odnotować żadnej przewagi na korzyść North, a co za tym idzie, zwiększa to szanse Godsent.

Podsumowując tę analizę, Godsent jest wyraźnym faworytem tego spotkania, a zarówno ostatnie wyniki, statystyki oraz po prostu obserwacja gry obydwu zespołów to potwierdza. Prezentowali się oni świetnie przeciwko najlepszym drużynom świata, jak Astralis czy Mousesports, a teraz podejmują rozbite North. Moim zdaniem nie ma tutaj opcji na inny rezultat tego spotkanie, niż wygrana Godsent. Wobec tego, że mają oni wyraźną przewagę na mapie Nuke, a North na swojej mapie gra tragicznie, wobec tego moje myśli kierują się w stronę wyniku 2:0. Godsent gra teraz naprawdę fenomenalnie, a mecze przeciwko poprzednim rywalom doskonale to pokazują. North natomiast gra naprawdę bardzo słabo, i wątpię, żeby byli oni w stanie odeprzeć ataki przeciwnika. Dodatkowo nie mają oni żadnej mapy, na której czuliby się po prostu pewnie i mogliby to wykorzystać przeciwko rywalowi. Wobec tego mamy starcie jednej drużyny, grającej bardzo dobrze, ze świetnym przygotowaniem na mapie Nuke oraz drugą drużynę, chwilę po zmianach w składzie, grającej bardzo słabo. Moim zdaniem ten singiel jest naprawdę prawdopodobny i to na niego ostatecznie się zdecyduje!

North – Godsent
03.12.2020 r. Godz. 16:30
Typ: Godsent wygra 2:0
Kurs: 2.50

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 2961PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 20 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu otrzymasz zwrot w bonusie.
    Obrót 3 x 2.00 – minimum 3 zdarzenia.
  6. Przy drugiej wpłacie możesz zagrać bez ryzyka do 200 zł – zwrot na konto bonusowe.
  7. Przy trzeciej wpłacie możesz zagrać bez ryzyka do 300 zł – zwrot na konto bonusowe.

 

 

Kupon forbet 03.12